• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
ale ponoć też 5 nowych odznak (są już widoczne w plikach gry)
Hip, hip, hurra..... :eek:

1. Odznaka za udzielenie pomocy sasiedzkiej X razy, na przyklad 10 razy.

2. Odznaka typu "Zbierz duza ilosc surowcow".

3. Handluj z Hurtownikiem X razy, na przyklad 4 razy.

4. Odznaka za Tworzenie, na przyklad typu "Zdobadz 10 Mgly Wizji".

5. A na koniec tworcy zachowaja dla nas cos ekstra ;) Cud, miod, malina - na wprowadzenie tej odznaki na pewno wszyscy czekalismy z utesknieniem i niecierpliowscia. Relikty !!!

Od samego czytania już mnie coś bierze, zwłaszcza po tym evencie:rolleyes: Mi na myśl przyszła pomoc sąsiedzka i coś z ilością walk turniejowych.
 

gamin

Rozbójnik
Odznaka za 200 diamentów +2000 do wyniku bractwa przy obecnej polityce firmy wcale mnie nie zdziwi

1) udzielnie pomocy 10 razy
2) kup 4 PW
3) zdobadz 4 relikty
4) nakarm zwierzaka
I 5 wisienka na torcie .. przeprowadz zwiad :D

P.S
Turnieje juz zmienili, eventy tez to co teraz kolej na grzebanie przy PB? A wlasciwie gdzie sie podzialy wyzwania ?
 

Koval92

Kapłan
1) udzielnie pomocy 10 razy
2) kup 4 PW
3) zdobadz 4 relikty
4) nakarm zwierzaka
I 5 wisienka na torcie .. przeprowadz zwiad :D

P.S
Turnieje juz zmienili, eventy tez to co teraz kolej na grzebanie przy PB? A wlasciwie gdzie sie podzialy wyzwania ?

Zniknęły wraz ze studniami, fajnymi eventami tam gdzie został ślad, spłukane w toalecie działu kopiowania FOE do Elvenaru w Hamburgu
 

mayder

Tancerz ostrzy
1. Odznaka za udzielenie pomocy sasiedzkiej X razy, na przyklad 10 razy.

2. Odznaka typu "Zbierz duza ilosc surowcow".

3. Handluj z Hurtownikiem X razy, na przyklad 4 razy.

4. Odznaka za Tworzenie, na przyklad typu "Zdobadz 10 Mgly Wizji"

Całkiem możliwe że piąte będzie "Rozwiąż X konfliktów (normalnych,iglicowych lub turniejowych)
 

Koval92

Kapłan
Watchful Winter Owl
20c7239689bc.png


Jednak na becie przygoda bractw przyspieszona, za 5 dni startuje, nowy typ F
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Na becie nowe Przygody zaczną się już w poniedziałek 2 listopada
Nowe zadania, odznaki i nagrody...

1604069208624.png

Tak ponoć mają wyglądać mapy, o ile do poniedziałku nic nie zostanie zmienione...


Nowe odznaki to druid, ghost, tiara, residue, marbles

Ghost to pewnie będzie konflikt z duchem w Iglicy, ale na pozostałe nie mam pomysłu

EDIT:
No więc już wszystko jasne :)

5 nowych odznak:
Ghost: rozwiąż 4 konflikty w Iglicy LUB w turnieju
Druid: wyprodukuj 1 katalizator
Residue: zdobądź 15 Mgieł Wizji
Marbles: zdobądź 10 reliktów
Tiara: użyj 3 zaklęcia
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nowe odznaki to druid, ghost, tiara, residue, marbles
Ghost to pewnie będzie konflikt z duchem w Iglicy, ale na pozostałe nie mam pomysłu
Oby nie. Dotychczasowa logika odznak w Przygodach była taka, że gracz mógł wytworzyć "nieograniczoną" ilość odznak, zależało to właściwie tylko od jego chęci, bo bariery "fizyczne" oczywiście były, ale dalekie i dość ruchome. Ilość konfliktów z duchami w Iglicy jest skończona, więc jeden gracz mógłby wygenerować skończoną liczbę odznak. A to by miało różne konsekwencje, w tym - jeśli oczywiście trzeba by ich dużo - większy nacisk na graczy w bractwie, żeby brali udział w Iglicy i w Przygodach.
 

Nusion

Kapłan
Oby nie. Dotychczasowa logika odznak w Przygodach była taka, że gracz mógł wytworzyć "nieograniczoną" ilość odznak, zależało to właściwie tylko od jego chęci, bo bariery "fizyczne" oczywiście były, ale dalekie i dość ruchome. Ilość konfliktów z duchami w Iglicy jest skończona, więc jeden gracz mógłby wygenerować skończoną liczbę odznak

Może taki właśnie jest plan? ;) Przekonamy się w poniedziałek. Z tym duchem w Iglicy to tylko moje gdybanie...

Można na każdej mapie wybrać ścieżkę, gdzie tych duchów nie jest za wiele, jeśli bractwo chce tylko zgarnąć nagrody (tak jak moje bractwa)
Ale jeśli bractwo chce lecieć na wynik, to już będzie się musiał każdy sprężyć... jeśli duch to faktycznie z Iglicy będzie
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
Jeżeli tak będzie że przygoda zmusi do braniu udziału w iglicy to jest kolejna cegiełka do upadku.. Już sam fakt że gra zmusza do braniu udziału w przygodze bo inaczej nie zrobimy budynku na 10lv jest jawną kpiną a gdyby jeszcze iglica doszła to już kompletna klapa..

Ponadto przygoda i tak faworyzuje graczy wojskowych ( czyli jak cała rozgrywka defakto) bo zadanie na zdobycie ilości wojska jest konkretnie określona a gdy ktoś ma mało budynków robiących wojsko już ma problem aby taką odznake zrobić ( nie mówię że to mega komplikuje gre no ale taki fakt ) a gracz wojskowy aby zdobyć inne odznaki ma wszystko podane w ilości manu które musi mieć w mieście..
 

gamin

Rozbójnik
Ale iglica jest dopiero od 3 rozdzailu. PB z zalozenia ma laczyc cale bractwo. Zakladajac ze jakies z nich ma w swoich szeregach tylko swiezakow od razu eliminowala by ich z udzialu w przygodzie. Moim zdaniem, tak jak do tej pory, nowe odznaki beda mozliwe juz do zdobycia nawet w 1 rozdziale.
 

Nusion

Kapłan
Mamy 5 nowych odznak w Przygodach i cały weekend, żeby je rozkminić :)

druid, ghost, tiara, residue, marbles

Kto chce się zabawić i spróbować wywnioskować z tych angielskich nazw, jakie zadanie się pod tym kryje??
Niekoniecznie wszystkie 5, chociaż jedną :)

Mój typ: Ghost - konflikt z duchem w Iglicy - obym się myliła :) - może ktoś znajdzie fajniejszy ;)
Nagroda za trafny typ - satysfakcja :)
 

Tajniakos

Paladyn
Kto chce się zabawić i spróbować wywnioskować z tych angielskich nazw, jakie zadanie się pod tym kryje??
Niekoniecznie wszystkie 5, chociaż jedną :)
Duch w butelce: zdobądź ten tajemniczy przedmiot, rozwiązując 4 spotkania w Iglicy Wieczności lub w turniejach.
Kostur druida: zdobądź ten magiczny przedmiot, produkując 1 Katalizator łączący w Akademii Magii.
Arcane Residue: zdobądź ten magiczny przedmiot, zbierając 15 Vision Vapor z Magic Academy Crafting.
Kulki żywiołów: zdobądź ten magiczny przedmiot, zbierając 10 reliktów.
Zaczarowana tiara: zdobądź ten Zaczarowany przedmiot, używając 3 zaklęć.



@chris07070707 trafił z reliktami, że o mgłach wizji nie wspomnę :eek:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry