• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.
Szybko im poszło, już po kolejnym rebalansie :)
Patrzac na statystyki Sowy juz teraz moge powiedziec, ze bedzie to pierwszy budynek ewolucyjny od bardzo dawna, ktorego nie postawie w zadnym miescie. Na pewno nie zamierzam tracic karmy dla 30k towarow w Ambasadach, wolalbym juz karmic Pandy, zysk w przeliczeniu na zaklecie bylby o wiele wyzszy :) Przy braku 3 PW/24h pozostale statystyki budynku tez sa dla mnie za slabe. szkoda po prostu miejsca w miescie. Czyli w tym evencie, w odroznieniu od poprzednich, skupie sie wylacznie na nagrodach dziennych.
 

DeletedUser3490

Guest
Mam pytanie. AW help, Unit, Tiara. Jak to połączyć z Cuda , Strażnicy Diadem. Próbuję jakoś to rozgryźć i to mi zostało;)
Chodzi o przetłumaczenie odznak w Przygodach
 

pikaaa-k

Wędrowiec
Jakie mają być odznaki w wirze?Po 3 w każdym punkcie,tak? A pkt. 4 i 6??Tylko dwie?Czy grafike mi zle wyświetla?:rolleyes:
 

Nusion

Kapłan
Jakie mają być odznaki w wirze?Po 3 w każdym punkcie,tak? A pkt. 4 i 6??Tylko dwie?Czy grafike mi zle wyświetla?

W wirze wykorzystane są wszystkie odznaki, a że w sumie jest ich 16, a wirów jest 6, to w dwóch musi być po 2

1.
5 x Browar
5 x Cieśla
5 x Farmer
2.
5 x Kowal
5 x Bransoleta
5 x Naszyjnik
3.
5 x Posąg
5 x Kapelusz
5 x Druid
4.
5 x Cuda
5 x Strażnicy
5.
5 x Worek
5 x Pozostałość
5 x Kulki
6.
5 x Diadem
5 x Duch
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
przygody mega co oni ćpią ?
zaczną płacić by tu ktoś grał to jakaś porażka
 

Paulina2019

Wędrowiec
Nowe Przygody Bractw

View attachment 3193


Nowe przygody na >>elvengems<<

To są informacje z Bety i nie wiadomo, czy przygody wejdą na nasze serwery w takiej samej formie!

View attachment 3124

Mapka pochodzi z bety od gracza Dony

WIR:
1.

5 x Browar
5 x Cieśla
5 x Farmer
2.
5 x Kowal
5 x Bransoleta
5 x Naszyjnik
3.
5 x Posąg
5 x Kapelusz
5 x Driud
4.
5 x Cuda
5 x Strażnicy
5.
5 x Worek
5 x Pozostałość
5 x Kulki
6.
5 x Diadem
5 x Duch


Nagrody za mapki:

1 mapa
- Obwoźna Biblioteka
- Przyspieszacz 10min x 10
- 1 x 15 PW

2 mapa
- Artefakt do Chatki Czarownicy
- Przyspieszacz 30min x 15
- 2 x 20 PW

3 mapa
- Artefakt do Chatki Czarownicy
- Diabelski Młyn
- Przyspieszacz 45min x 25

Mamy 5 nowych odznak i zmieniły się wymagania do niektórych starych odznak!

Odznaki pogrubione zostały zmienione!

Browarywyprodukuj 50 x Trunki
Cieślawyprodukuj 10 x Zaawansowane Narzędzia
Farmerwyprodukuj 10 x Kosz Zakupów
Kowalwyprodukuj 5 x Skrzynka z Narzędziami
Bransoletawyprodukuj dużą ilość dowolnych surowców T1 *
Naszyjnik3 x 1d w dowolnych manufakturach T1
Posąg2 x 2d w dowolnych manufakturach T1
Kapeluszzdobądź 2 zaklęcia **
Cuda10 PW w dowolny cud
Strażnicywyszkol jednostki
Worki monetzbierz monety

Nowe odznaki
View attachment 3188Zabutelkowany Duchrozwiąż 3 konflikty w Iglicy lub w Turnieju
View attachment 3189Kostur Druidazdobądź 1 x Katalizator ***
View attachment 3190Magiczna Pozostałośćzdobądź 10 Mgieł Wizji
View attachment 3191Kulki Żywiołówzdobądź 8 reliktów
View attachment 3192Zaczarowany Diademużyj 3 zaklęć

*
Wymagane ilości T1 - według informacji na becie poniższe wartości będą niższe o ok. 30%
Rozdział - ilość
1 - 130
2 - 520
3 - 1830
4 - 5600
5 - 8900
6 - 12.4k
7 - 17.8k
8 - 22k
9 - 29k
10 - 37k
11 - 40k
12 - 51k
13 - 64k
14 - 68k
15 - 82k
16 - 97k
17 - 113k

zalicza również z budynków eventowych

** podstawowe zaklęcia z Akademii - nie zalicza katalizatorów. Zalicza również z innych źródeł, np. turniej

*** zalicza również z Iglicy i z zestawu


Co to jest ten wir??????
 

Nusion

Kapłan
Ma ktoś zdjęcia bądź wie gdzie są na drugą i trzecią mapę w przygodzie????
TUTAJ w pierwszym spoilerze "Mapa F" jest grafika i są tam wszystkie 3 mapy (3 rzędy tabelek to właśnie 3 mapy, a kolumny to ścieżki na mapach)

Do Wiru przechodzi się po zakończeniu wszystkich map (przynajmniej jedna ścieżka na każdej). W wirze pojawia się w kółko bez końca 6 różnych okienek z wymaganiami.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
Jeśli szczerze, to obecne Przygody Bractw są jednym wielkim nieporozumieniem.
Większość punktów orientacyjnych bardzo łatwa do przejścia - ale na każdej ścieżce są jak minimum dwa, które są nieproporcjonalnie trudne w stosunku do pozostałych. Nie mam pojęcia, w jakim celu stworzono taki balans w grze.
Właśnie utknęliśmy na takim - 10 Tajemnych Pozostałości i 13 Złotych Bransolet. Przed nami jest jeszcze jeden punkt z Pozostałościami.
Dla bractw, które mają średnio aktywnych graczy (tj. takich, którzy mają jeszcze inne zajęcia oprócz tej gry) już druga mapa jest wyzwaniem, o trzeciej w ogóle nie wspominam. Wyżej wymienione odznaki praktycznie eliminują z Przygód początkujących i średnio zaawansowanych - można oczywiście kupować za diamenty, ale chyba nie o to chodzi.
Reasumując - Przygody stały się ekskluzywnym gadżetem dla aktywnych bractw i graczy, którzy poświęcają Elvenarowi bardzo dużo czasu. Gracze, którzy chcą się po prostu oderwać na chwilę od obowiązków, nie mają wielkich szans w tej dyscyplinie sportu.
Będziemy się starali przejść jak najdalej, ale nie mam wielkich nadziei na dotarcie do końca drugiej mapy.
 

DeletedUser174

Guest
Akurat małe konta maja łatwiej jeżeli chodzi o ilość surowców do bransoletek. A odznaki na mgle wizji to przecież jedne z latwiejszych do zdobycia. To chyba trudność tych przygód polega w Waszym bractwie na czymś innym niż w wysokich wymaganiach akurat tych wymienionych odznak. Przynajmniej ja bym gdzie indziej szykala przyczyny problemu
 
Reasumując - Przygody stały się ekskluzywnym gadżetem dla aktywnych bractw i graczy, którzy poświęcają Elvenarowi bardzo dużo czasu.
Nie zgadzam sie z ta opinia. W moim odczuciu PB staly sie jeszcze latwiejsze i to dla kazdego typu bractw. W aktywnym bractwie dalo sie zrobic wszystkie 3 mapy w troche ponad 24h, przy czym spora czasc tego czasu zabralo czekanie na spoznialskich. A co do tych mniej aktywnych bractw, w ktorych gracze zagladaja raz dziennie lub jeszcze rzadziej - wlasnie w takim bractwie (iglicowym) zamknelismy przed chwila druga mape. Trzecia tez pewnie powolutku da sie zrobic, bo zostalo jeszcze sporo czasu. Nie ma nawet zadnej osoby, ktora to koordynuje i np. liczy odznaki :)

Takze nie przesadzalbym z tym "ekskluzywnym gadzetem dla aktywnych bractw i graczy". Ciezko mi sobie wyobrazic bande bardziej leniwych obibokow, ktorzy zagladaliby do wioski jeszcze rzadziej, niz czlonkowie bractwa iglicowego, a mimo to prawdopodobnie te PB skonczymy.
Gracze, którzy chcą się po prostu oderwać na chwilę od obowiązków, nie mają wielkich szans w tej dyscyplinie sportu.
Jesli czlonkowie jakiegos bractwa nie maja czy checi, czy czasu, by wlozyc w PB choc ODROBINE wysilku (naprawde tylko odrobinke, jak moje bractwo iglicowe), to raczej ciezko sie spodziewac, by zaliczyli calosc wydarzenia, ktore juz z zalozenia i z definicji wymaga choc minimum wspolpracy w bractwie. Poprzeczka zawieszona jest naprawde nisko, ale trzeba jednak podskoczyc choc na kilka centymetrow w gore. Stojac lub idac jej nie przeskoczysz.

Calosc mojego wywodu podsumowalbym stwierdzeniem, ze mozna do mety biec (jak w aktywnych bractwach), mozna truchtac, a mozna sie nawet czolgac (jak w malo aktywnych bractwach), ale jednak trzeba sie jakos posuwac do przodu. Ciezko sie spodziewac, zeby meta sama przybiegla do biegacza...
 
Status
Zamknięty.
Do góry