• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
co nie na piszesz to będą tu tęczą womitować cisza była taka kojąca :)
Ciężko zaprzeczać faktom... Nie jestem od samego początku entuzjastą PB i podkreślam to na każdym kroku. Nie mniej jednak wczoraj po południu zamknęliśmy 3 mapkę i nastała błoga cisza ;) PB w chwili obecnej zdecydowanie ułatwiają przejście wszystkich map w szybkim tempie i to bez zbytniego spinania.
 

ChrisBaggins

Zwiadowca
A odznaki na mgle wizji to przecież jedne z latwiejszych do zdobycia.
W takim razie mam pytanie - czy istnieje poza tworzeniem w AM inna możliwość zdobycia owej mgły? Pytam poważnie, bo naprawdę nie wiem.
Akurat małe konta maja łatwiej jeżeli chodzi o ilość surowców do bransoletek.
Możliwe, że po prostu mam za mało manufaktur T1 w bonusie. W każdym razie więcej jak dwie bransoletki na dobę nie daję rady.
Ciezko mi sobie wyobrazic bande bardziej leniwych obibokow, ktorzy zagladaliby do wioski jeszcze rzadziej, niz czlonkowie bractwa iglicowego, a mimo to prawdopodobnie te PB skonczymy.
No to szczerze gratuluję :)
 

Nusion

Kapłan
W takim razie mam pytanie - czy istnieje poza tworzeniem w AM inna możliwość zdobycia owej mgły? Pytam poważnie, bo naprawdę nie wiem.

Nie, nie istnieje, można tylko w akademii Magii. Niestety...

Ale to JEST do zrobienia, jeśli chce się przejść tylko po jednej ścieżce na każdej mapie.
W moich bractwach robiliśmy na każdej mapie zieloną ścieżkę, więc na tym się oprę (nie znaczy to, że jest to jedyna słuszna droga, ale jedyna mi znana w tych przygodach ;) ).
Na wszystkie te ścieżki potrzeba 56 sztuk pozostałości (czyli to za 10 mgieł), a to wypada po 2,24 odznaki na gracza przez 6 dni. Nie do zrobienia? Przez te 6 dni na pewno każdemu się trafi coś, co może zrobić, jeden więcej, drugi mniej. Każdy zrobi 2-3 sztuki przez 6 dni i wystarczy.

Możliwe, że po prostu mam za mało manufaktur T1 w bonusie. W każdym razie więcej jak dwie bransoletki na dobę nie daję rady.

Nie masz za mało manufaktur, po prostu to zadanie wymaga dużo T1. ALE! Na 3 mapy (3 x zielona) potrzeba 55 sztuk, a to wypada po 2,2 odznaki na gracza przez 6 dni! Więc choćby każdy z was robił 1odznakę na 2 dni, to da się.

Warto wcześniej przejrzeć wymagania, policzyć, wybrać najbardziej pasujące drogi i coś tam klikać :)

I że niby słabsze bractwa nie dają rady?
Może trzeba by tu sprecyzować, co znaczy "słabsze" bractwo?
Jeśli to oznacza bractwo z mniej rozwiniętymi graczami, to jak najbardziej da się, jeśli każdy postara się odrobinę (tak, odrobinę, a nie oranie cały dzień).
Jeśli zaś oznacza to bractwo, gdzie połowa, czy nawet 3/4 to martwe konta, no to może być problem, bo choćby zmniejszone zostały wymagania i 10-krotnie, to martwe konto w bractwie nadal nie dorzuci nic.
 
Ostatnia edycja:

ChrisBaggins

Zwiadowca
Jeśli zaś oznacza to bractwo, gdzie połowa, czy nawet 3/4 to martwe konta, no to może być problem, bo choćby zmniejszone zostały wymagania i 10-krotnie, to martwe konto w bractwie nadal nie dorzuci nic.
Szczerze mówiąc, aktywnych u nas połowa, mniej więcej. Możliwe zatem, że przyczyna właśnie tu. Właśnie to miałem na myśli pisząc, że to zabawa dla aktywnych.
Dzięki za podpowiedzi, dużo się wyjaśniło.
 

Nusion

Kapłan
Szczerze mówiąc, aktywnych u nas połowa, mniej więcej.
A nie myśleliście, żeby tych martwych wywalić? I poszukać aktywnych? Choćby maluszków. Jak się takiego chętnego maluszka wesprze na starcie, to ani się obejrzycie, a będzie kolejny fajny gracz! :)
Ja wiem, że niektóre bractwa patrzą na to, że spadną w rankingu jak wywalą nieaktywne konta, ale ranking NIC nie daje bractwu, zupełnie nic.
Dlatego apel do tych "słabych" i "średnich" bractw - wywalcie trupy z szafy! Zaangażujcie się w znalezienie "żywych" graczy. Każdy nawet najmniejszy, ale aktywny gracz jest dla bractwa pomocą, natomiast martwe konto, nawet z dużą ilością punktów rankingowych jest trupem, który hamuje rozwój!
 

Hassano

Łucznik
@ChrisBaggins kolego nie słuchaj ich bo nie mają pojęcia jak wygląda gra o której Ty mówisz.. Doskonale rozumiem jakie napotkaliście problemy i też uważam że ilości odznak i ich "trudność" zdobywania niekiedy jest przesadzona..
Ponadto nie przekonasz ich że zdobycie 10 mgieł może być problemem bo oni nie mają pojęcia o sytuacji w której może brakować katalizatorów lub fragmentów.. zaraz dostaniesz argument rób iglice i będziesz miał od groma.. taa taaa pitu pituu.. dla tego zostaw dyskusje na forum bo tu nie znajdziesz odpowiedzi bo to o czym tu sie mówi to lata świetlne od takiej gry jaką Ty rozgrywasz
 

Nusion

Kapłan
@ChrisBaggins kolego nie słuchaj ich bo nie mają pojęcia jak wygląda gra o której Ty mówisz.. Doskonale rozumiem jakie napotkaliście problemy i też uważam że ilości odznak i ich "trudność" zdobywania niekiedy jest przesadzona..
Ponadto nie przekonasz ich że zdobycie 10 mgieł może być problemem bo oni nie mają pojęcia o sytuacji w której może brakować katalizatorów lub fragmentów.. zaraz dostaniesz argument rób iglice i będziesz miał od groma.. taa taaa pitu pituu.. dla tego zostaw dyskusje na forum bo tu nie znajdziesz odpowiedzi bo to o czym tu sie mówi to lata świetlne od takiej gry jaką Ty rozgrywasz
A dlaczego Ty zakładasz, że @ChrisBaggins chce tkwić w miejscu tak jak Ty i narzekać?
Może jednak ma ambicje, żeby do kolejnych przygód uporać się z problemami, które teraz mieli i zrobić coś lepiej :) Tego mu życzę
 

Lanariko

Szef kuchni
Szczerze mówiąc, aktywnych u nas połowa, mniej więcej
A nie myśleliście, żeby tych martwych wywalić? I poszukać aktywnych?
Podziękujcie martwym kontom, i poszukajcie aktywnych. Jest wiele bractw w podobnej sytuacji - może warto odświeżyć wątek o łączeniu bractw? (cos mi się kiedyś takiego rzuciło w oczy...)
Są specjalne wątki przeznaczone dla poszczególnych serwerów - ogłoście tam ze chcielibyście się z kimś połączyć albo ze szukacie nowych graczy.
Jeśli aktywnych kont jest mało może poszukacie aktywnego bractwa które przyjmie do siebie kilku osobową ekipę... sama niedawno szukałam ludzi do bractwa i powoli udało mi się zebrać fajną ekipę :) (w tej chwili jest nas 19 osób)- przygodę zakończyliśmy w ciągu 48h - tak długo nam to zajęło głównie dlatego ze mamy kilka osób które grają w nocy i trzeb było poczekać żeby dołożyli swoje odznaki :)

zaraz dostaniesz argument rób iglice i będziesz miał od groma.. taa taaa pitu pituu.. dla tego zostaw dyskusje na forum bo tu nie znajdziesz odpowiedzi bo to o czym tu sie mówi to lata świetlne od takiej gry jaką Ty rozgrywasz

Niestety (albo stety) ta gra jest tak skonstruowana, ze wszystko tu się ze sobą łączy - robisz turnieje - masz pw na rozwój cudów - rozwijasz cuda - wzmacniasz wojsko i manufaktury- masz mocne wojsko i manufki - robisz iglice - robisz iglice - zdobywasz katalizatory do akademii w której miedzy innymi robisz wspomagacze pomagające ci przejść rasy, i wzmocnienia wojska które pomagają ci wałczyć w turniejach... i tak w kółko.
niestety nie da się rozwijać stojąc w miejscu. Tu nie chodzi o chwalenie czy ganienie INO - to jest gra strategiczna. Wymaga zorganizowania miasta - przemyślenia w jakie budynki najlepiej inwestować, jak ustawić miasto żeby się zmieściły.
Nie trzeba wcale poświęcać na to całego dnia - jest wiele bractw które grają spokojnie, a jednak zdobywają nagrody - choć nie brylują na pierwszych miejscach rankingów.
 
Ostatnia edycja:

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Zgadzam się z powyższymi opiniami osób, które mówią, że Przygody stały się łatwiejsze. Więcej odznak niż poprzednio robi się "przy okazji" - właściwie prawie wszystkie nowe, znacząco ułatwione zostało też wyprodukowanie takich długich produkcji, jak Posągi czy Naszyjniki. Trudniej jest tylko z Farmerami (10 zbiorów zamiast 5) i znacząco trudniej z Bransoletami dla bardziej rozwiniętych graczy - rzeczywiście sporo trzeba zebrać surowców na jedną odznakę (u mnie mniej więcej 12 trzygodzinnych zbiorów lub 7 dziewięciogodzinnych). Niemniej na wszystkich światach osiągnąłem więcej niż myślałem, a jeszcze jest ponad 2,5 dnia do końca. Nawet w bractwie Iglicowym na s1, gdzie nie umawialiśmy się w ogóle na robienie przygód - ktoś zaczął, ktoś dołożył to, co i tak miał wyprodukowane - prawie kończymy drugą mapę :D
Edit: Jeszcze dodam (to dla @ChrisBaggins), że to prawie w 100% jest kwestia aktywności, a nie rozmiaru, czy możliwości graczy. Pokazuje to dobrze przykład bractw iglicowych - w tych bractwach po prostu nie ma nieaktywnych graczy, tydzień, góra dwa nie wejdziesz na co najmniej drugi poziom, to wylatujesz. I dlatego również dobrze sobie radzą w przygodach, choć to dla nich nie jest priorytet.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@ChrisBaggins kolego nie słuchaj ich bo nie mają pojęcia jak wygląda gra o której Ty mówisz.. Doskonale rozumiem jakie napotkaliście problemy i też uważam że ilości odznak i ich "trudność" zdobywania niekiedy jest przesadzona..
Ponadto nie przekonasz ich że zdobycie 10 mgieł może być problemem bo oni nie mają pojęcia o sytuacji w której może brakować katalizatorów lub fragmentów.. zaraz dostaniesz argument rób iglice i będziesz miał od groma.. taa taaa pitu pituu.. dla tego zostaw dyskusje na forum bo tu nie znajdziesz odpowiedzi bo to o czym tu sie mówi to lata świetlne od takiej gry jaką Ty rozgrywasz
@hassano zastanawiam jak z takim podejściem udało się Tobie zajść do 17 rozdziału?
Piszesz takie bzdury, że czytać się tego nie da... Katalizatory w/g Ciebie są problemem? Zaznaczam, że iglicę robię w kratkę a mimo to wygląda to tak:
katalizatory.jpg
Nawołujesz aby Kolega @ChrisBaggins nie słuchał @Nusion? Widzę, że żart Ci się wyostrzył... I to pisze osoba, która często i gęsto tu na forum pyta o różne rzeczy? Poważnie?
Bractwo @ChrisBaggins liczy sobie 19 osób, 7 osób w tym arcymag nie logowało się do gry od 3 tygodni... co widać tutaj
Dalej uważasz, że doskonale rozumiesz jakie napotkali problemy?
 
Ostatnia edycja:

Hassano

Łucznik
@Tajniakos
No jest 19 osób, 7 nie aktywnych no i co?? Takich bractw jest mase.. i nie pisz nonstop powtarzanego farmazonu "zmień bractwo będzie lepiej"...
Nawet nie masz pojęcia jak trudno namówić kogoś do przenosin z takich bractw.. bo ja tu jestem z wujkiem.. bo mnie tu kolega ściągną.. bo jestem tu od początku i nigdzie sie nie ruszam.. tak tak nawet nie ogarniasz takich sytuacji bo w życiu byś nie pomyślał że ktoś może mieć takie problemy..

A najlepszy wasz argument jest że bractwo iglicowe.. i tu sie zatrzymajmy.. po pierwsze takie bractwo to już jest wypaczenie gry.. całe 25 osób wie po co ma takie konto i po co jest w takim bractwie.. całe 25 osób wie jakie są tajniki tej gry i nawet jak nie są do czegoś przygotowani to wiedzą jakie są knify aby coś osiągnąć.. a wpadł ktoś na pomysł i dostał pytanie na swoim czacie... Koledzy skąd sie bierze mgłe wizji bo szukam szukam i znaleźć nie moge?? uuuuu no pewnie nie bo takich graczy nawet nie znacie..

Aż musiałem to zacytować bo to jest hit...

@hassano
Nawołujesz aby Kolega @ChrisBaggins nie słuchał @Nusion? Widzę, że żart Ci się wyostrzył... I to pisze osoba, która często i gęsto tu na forum pyta o różne rzeczy? Poważnie?

Zastanawiam sie co mają moje pytania o cokolwiek na forum do tego że sie nie zgadzam w tym temacie z @Nusion ?? Nie no serio odpowiedz mi tylko konkretnie a nie opisuj rozmowy czy jakiś wontków z tego tematu?? Proste pytanie prosta odpowiedz
CO MA MOJE NIE ZGADZANIE SIE Z NIĄ W TYM TEMACIE DO TEGO ŻE CZASEM SIE JEJ O COŚ PYTAM??
 
Zastanawiam sie co mają moje pytania o cokolwiek na forum do tego że sie nie zgadzam w tym temacie z @Nusion ?? Nie no serio odpowiedz mi tylko konkretnie a nie opisuj rozmowy czy jakiś wontków z tego tematu?? Proste pytanie prosta odpowiedz
CO MA MOJE NIE ZGADZANIE SIE Z NIĄ W TYM TEMACIE DO TEGO ŻE CZASEM SIE JEJ O COŚ PYTAM??
To moze ja odpowiem na to pytanie. Kto odpowie, jest obojetne, bo kazdy udzieli ci identycznej odpowiedzi. Luka w twoim rozumowaniu i elementarny brak logiki i konsekwencji sa tak razace, ze po prostu nie moze byc innej odpowiedzi.
kolego nie słuchaj ich bo nie mają pojęcia jak wygląda gra o której Ty mówisz... ...dla tego zostaw dyskusje na forum bo tu nie znajdziesz odpowiedzi
Z jednej strony nawolujesz do ignorowania zdania stalych bywalcow forum, bo przeciez nie maja o niczym pojecia i na forum kolega nie znajdzie odpowiedzi, z drugiej strony sam czesto tych odpowiedzi tutaj szukasz...

A tak juz tylko przy okazji:
A najlepszy wasz argument jest że bractwo iglicowe.... całe 25 osób wie po co ma takie konto i po co jest w takim bractwie.. całe 25 osób wie jakie są tajniki tej gry i nawet jak nie są do czegoś przygotowani to wiedzą jakie są knify aby coś osiągnąć..
Ano wlasnie. To wrecz swietny argument przemawiajacy PRZECIW tezie, ze trzeba byc aktywnym i poswiecac wiele czasu na gre, zeby dac sobie rade w PB. Wystarczy mniej wiecej wiedziec co sie robi.
a wpadł ktoś na pomysł i dostał pytanie na swoim czacie... Koledzy skąd sie bierze mgłe wizji bo szukam szukam i znaleźć nie moge?? uuuuu no pewnie nie bo takich graczy nawet nie znacie..
Chwileczke... to chcesz, zeby ktos wystartowal w rajdzie (nie musi walczyc o czolowe miejsca, wazne by go ukonczyl) , nie wiedzac nawet gdzie jest pedal gazu i nie odrozniajac kierownicy od hamulca recznego ???
 

DeletedUser174

Guest
@hassano
Do rozwiązania każdego problemu, to albo szukasz sposobu, albo powodu. Ty wymienisz milion powodów i nic dziwnego, że Ci się nie udaje rozwiązać podstawowych problemów.
Może mały przykład z historii. Powstaje bractwo w sobotę wieczorem. Składa się z 4 osób początkowo. Powoli liczba członków bractwa się powiększa. Już w niedzielę jest ok 10 osób. W ciągu tygodnia udało się zebrać jeszcze kilku graczy... Wystarczyło by z powodzeniem zawalczyć o 10 skrzynkę w pierwszym turnieju. Jak to dokładnie wyglądało możesz przeczytać w wątku Czarne Owce...
Do czego zmierzam? Wszystkie bractwa zmagają się z problemem aktywności i mają dokładnie takie same problemy z uzupełnianie wakatow. Tylko jedne płaczą jak jest im ciężko, a inne systematycznie usuwają nieaktywne zezwloki i zamieniają je na tych z wujka i czy z innymi sentymentami. Dla chcącego nic trudnego. Niestety martwe konta w żaden magiczny sposób nie pomogą w grze. Trzeba je usunąć i zrobić miejsce dla nowych, ale aktywnych dla odmiany. Na zmiany nie trzeba będzie długo czekać.
 

Lanariko

Szef kuchni
a wpadł ktoś na pomysł i dostał pytanie na swoim czacie... Koledzy skąd sie bierze mgłe wizji bo szukam szukam i znaleźć nie moge?? uuuuu no pewnie nie bo takich graczy nawet nie znacie..

Tak i to nie raz :)
widzisz, mi na przykład nie zależy na rankingach mojego bractwa (chociaż jakiś tam minimalny poziom staram się utrzymać) a na fajnym towarzystwie na czacie i spokojnej grze. W związku z tym przyjmuje różne konta - niektóre przychodzą z bractw w których na czacie w ogóle nie pisano, inne to nowe konta w grze... czasem musze tłumaczyć ludziom różnice miedzy bonusową a niebonusową manufką i jak ten bonus zdobyć, a zasady RS to już mam napisane w notatniku i tylko wklejam za każdym razem :D
czasem tacy gracze po niewielkiej pomocy i uzupełnieniu luk w wiadomościach okazują się jednymi z najaktywniejszych w bractwie.
Brak wiedzy nie jest problemem, jeżeli wykazujesz choc minimalną chęć do jej zdobycia.
powtórzę się troche - w bractwie 19 osobowym pełnym nowych i niedoświadczonych graczy, bractwie które dopiero zaczyna wspólna grę skoczyliśmy przygodę w 48h. zadowoleni i bez wrzasków na czacie ani popędzania kogokolwiek.
Da się - trzeba chcieć i potrafić zorganizowac...

i nie pisz nonstop powtarzanego farmazonu "zmień bractwo będzie lepiej"...
Nawet nie masz pojęcia jak trudno namówić kogoś do przenosin z takich bractw.. bo ja tu jestem z wujkiem.. bo mnie tu kolega ściągną.. bo jestem tu od początku i nigdzie sie nie ruszam.. tak tak nawet nie ogarniasz takich sytuacji bo w życiu byś nie pomyślał że ktoś może mieć takie problemy..
niestety @hassano, ale prawda jest taka ze jest to jedyne wyjście. chcąc zdobywać nagrody, musisz mieć wiedze i pomoc bractwa. taka jest ta gra. siedzenie w marnym bractwie i narzekanie na nie - to jak walenie głową o sciane i narzekanie ze cię boli...
Jak chcesz wchodzić na grę raz na tydzień, i siedzieć w bractwie bo jest tam twój wujek (który notabene przestał grać już wiosną bo mu ciocia grządki pielić kazała), to sobie tam siedź - ale nie marudź ze nie możesz zrobić PB - bo martwe konta jej nigdy nie zrobią.
 

blazius1

Paladyn
Bractwo @ChrisBaggins liczy sobie 19 osób, 7 osób w tym arcymag nie logowało się do gry od 3 tygodni... co widać tutaj
Dalej uważasz, że doskonale rozumiesz jakie napotkali problemy?

Pod koniec października turniej tam zrobiło 10 osób. Bractwo składające się z mało aktywnych 10-12 graczy w nowej formule musi mieć problem z drugą mapą. Bo jeśli w turnieju uczestniczy jeszcze połowa graczy, to w Przygodzie o kilku mniej.

Bardziej aktywne niż te Młode Wilki z przykładu małe bractwa mają problem ze zrobieniem trzeciej mapy. Zostały dwa dni a bractwa przed drugim węzłem na pomarańczowej. Czyli daleko w polu jeszcze. Aktywność niezła, ranking chwilowo na początku pierwszej setki, ale te dwie , trzy kropki są jednak przesadnie wymagające. Mogą zastopować marzenia o drugim artefakcie.
Tu nie pomogła niestety decyzja żeby Przygodę przeprowadzić w trakcie dwóch turniejów. Te trzy dni przerwy pomiędzy turniejami oznacza przerwę w robieniu Przygody. Jest to dodatkowa okoliczność demotywująca.

Nie ma większych problemów jeśli w bractwie jest konto przygodowe. Takie które potrafi wytargać np 100 branzolet, czy 60 posągów. Najlepiej dwa takie konta. Ale to przecież wyjątek. Normą są klasyczne miasta.

Trzecia mapa jest prawdopodobnie nie do zrobienia dla graczy z Akademiami Magii na drugim poziomie.

Trudno powiedzieć czy Przygody są ogólnie trudniejsze. Na pewno na s2 na poziomie wyczynowym nowa formula skorygowała układ sił.
 

DeletedUser174

Guest
@blazius1 po pierwsze to mając 3 warianty trzeba wybrać najlepszy z punktu widzenia danego bractwa

Konto sciśle przygodowe nie wydzubie nawet 1 bransolety, bo na mikro budynkach nie zbierze potrzebnej ilości surowców. Chyba nawet normalne konto nie jest wstanie zebrać 60 bransolet....
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Z punktu widzenia bractwa 10 skrzynkowego, co tydzień robiącego srebro w iglicy , największe wyzwanie w tej przygodzie to bransolety i tajemne pozostałości. Nowe pb to jeden z niewielu elementów tej gry gdzie przydaje się Złoty feniks :) ( tak rozumiem karmę lepiej na ognistego spożytkować ale to już indywidualna decyzja)
Dla małych bractw z nie rozwiniętymi AM zdobycie mgły może być naprawdę trudne, bo jak to ostatnio koleżanka w bractwie napisała w tej grze jedno napędza drugie , turnieje napędzają AM, AM turnieje, iglicę, produkcję , zaniedbasz jeden element i wszystko się sypie. Wszystko opiera się na aktywności i zrozumieniu gry.
Jeśli ktoś ma mało czasu i zagląda okazjonalnie nie osiągnie wyników ( czy to w rozwoju miasta, czy w turnieju, czy w pb) takich jak ktoś kto starannie zapoznał się z mechaniką gry i poświęca jej co nieco czasu.

a wpadł ktoś na pomysł i dostał pytanie na swoim czacie... Koledzy skąd sie bierze mgłe wizji bo szukam szukam i znaleźć nie moge??
Wielokrotnie słyszę to pytanie i wielokrotnie pomagamy przebudować całe miasta graczom którzy do tej pory grali w nieaktywnych bractwach, żeby nie pisać po raz już nie wiem który tego samego, mam przygotowane instrukcje w oddzielnym temacie odnośnie rozwoju miasta, które wysyłam początkującym a czat i tak gotuje się od porad gdy ktoś nowy dołączy.
@Tajniakos zazdroszczę takiej liczby katalizatorów u mnie znikają jak kamfora :)
 

Tajniakos

Paladyn
@Tajniakos
No jest 19 osób, 7 nie aktywnych no i co?? Takich bractw jest mase.. i nie pisz nonstop powtarzanego farmazonu "zmień bractwo będzie lepiej"...
Nawet nie masz pojęcia jak trudno namówić kogoś do przenosin z takich bractw..
@hassano w żadnym momencie mojego postu nawet słowa nie napisałem aby @ChrisBaggins zmienił bractwo więc nie wkładaj mi w usta czy też w klawiaturę słów, których nie wypowiedziałem czy też nie napisałem... ChrisBaggins sam wie co ma robić i czy woli siedzieć w bractwie z 7 trupami to tylko jego wybór i decyzja i nikt za niego innej nie podejmie.
Zastanawiam sie co mają moje pytania o cokolwiek na forum do tego że sie nie zgadzam w tym temacie z @Nusion ?? Nie no serio odpowiedz mi tylko konkretnie a nie opisuj rozmowy czy jakiś wontków z tego tematu?? Proste pytanie prosta odpowiedz
Odpowiedz:
@ChrisBaggins kolego nie słuchaj ich bo nie mają pojęcia jak wygląda gra o której Ty mówisz..
Starasz się ze mnie robić idiotę? Czy aby na pewno ze mnie?
 

blazius1

Paladyn
Nowa formuła wymusi przebudowanie wielu kont przygodowych. Np. na takie które wyrobią na nowych zasadach np. 100 branzolet i 60 posagów. To zależy czego brakuje teraz konkretnemu bractwu. A w nowej formule w tej pierwszej Przygodzie zawsze czegoś brakuje.

Znam takie konto. Ewidentnie teraz przygodowe, chociaż przedtem chyba za takie nie postrzegane, które ma dokładnie takie możliwości: 100 branzolet i 60 posągów czeka. Potencjał jest, do tego aktywność gracza i można robić z bractwem trzecią mapę. Jednak wcześniej reszta bractwa musi się przeczołgać przez kropkę z ...cieślami. Od wczoraj się męczymy z tematem. Wygląda na to że prawie wszyscy rzeźbili kowale.

Nie widzę jednej reguły, która kazałaby jednoznacznie wnioskować, że jest teraz trudniej.

Jest inaczej.
Niektórym jest łatwiej, bo trafili przez przypadek z profilem produkcji odznak w nowy profil wymagań Przygód. Innym jest trudniej.

Jak ktoś nie był przygotowany zawczasu, bo nie analizował spojlerów lub nie umiał, to jedynym sposobem przejścia tej pierwszej Przygody będzie tylko uważny dobór dróg na mapach. W zasadzie na drugiej i trzeciej, a już na pewno na trzeciej.

Jeśli ktoś przejdzie trzecią mapę "na styk", czyli zrobi w środę po południu, to warto zapamiętać tę drogę bo była za trudna dla bractwa. Jest prawdopodobnie inna łatwiejsza.
Może nie będą grzebać przy trzeciej mapie?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry