• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
ciekawe - ja dostałam podwojone diamenty kilka razy - tak raz na 3 miesiące. Przy czym ilość na apce a w przeglądarce się mocno różni więc warto sprawdzać (w apce to w sumie 2000 diaxów a na przeglądarce 2800 za 40 zeta). Co do dzisiejszych ofert to na razie nic ciekawego. Oferty artefaktów nie dostałam. Nadal czekam na ekspansję ale się chyba nie doczekam.
Ja taką ofertę miałam tylko raz jak zaczynałam grę i nigdy więcej :( pisałam nawet do obsługi czemu nie dostaje ofert to usłyszałam odp, że to jest losowe i nic nie mogą z tym zrobić:/
 

AnyaVanja

Wędrowiec
No to są niestety ceny totalnie nieprzystosowane do Polskich realiów. Jest to wyższa cena niż za grę z segmentu premium na PS4 a przecież za taką płacisz tylko raz i grasz a tutaj co do zasady mają być płatności cykliczne. Ja nawet bym chciała na coś te diaxy które mam wydać - za niektóre nawet zapłaciłam bo wierzę że od czasu do czasu trzeba wspierać twórców - ale no cóż, póki co dla mnie nie pojawiło się absolutnie nic ciekawego.
 

Koval92

Kapłan
No to są niestety ceny totalnie nieprzystosowane do Polskich realiów. Jest to wyższa cena niż za grę z segmentu premium na PS4 a przecież za taką płacisz tylko raz i grasz a tutaj co do zasady mają być płatności cykliczne. Ja nawet bym chciała na coś te diaxy które mam wydać - za niektóre nawet zapłaciłam bo wierzę że od czasu do czasu trzeba wspierać twórców - ale no cóż, póki co dla mnie nie pojawiło się absolutnie nic ciekawego.

Liczyliśmy ze znajomymi na zniżkę 20% na ekspansje jak rok temu ale na razie to Inno jak zwykle nie zawodzi w zawodzeniu z tymi "propozycjami'
 

Charlene

Szef kuchni
Dajcie spokój, miały być artefakty wszelkiej maści a póki co jest piernik i syrena. Czy gdzieś są statystyki do zestawu sów? Jestem na telefonie i nie mogę znaleźć na gemsach.
 

Charlene

Szef kuchni
No to mi się nie kalkuluje ten zestaw :p łudzę się, że jeszcze coś dorzucą.

EDIT: jednak po przeliczeniu na pola, itp stwierdzam, że ten zestaw nie jest taki zły.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
wyłączy ktoś te beznadziejne oferty ?
dzisiaj ?
wy..... mnie z gry co jakiś czas
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Mi przed momentem mignęła oferta diamentów + królewskich renowacji czy coś w tym stylu ale wystąpił błąd i nie ma... a nie jednak jest jako dodatek do zakupu diaxów - meh
 
Status
Zamknięty.
Do góry