• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Tajniakos

Paladyn
@jarq intencje wprowadzenia tej zmiany były z pewnością dobre ale skutek niestety będzie opłakany. Na dłuższą metę osoby nie zainteresowane łańcuszkami będą teraz bombardowane powracającymi irytującymi wiadomościami, których nie będą się w stanie pozbyć. Ponadto usuwanie tych wątków drastycznie zwiększy ilość przypadkowych usunięć podczas usuwania niechcianego spamu. W rezultacie może to doprowadzić do tego, że gracze przestaną czytać wiadomości ignorując przychodzące powiadomienia. W grze bywają też sytuacje, że gracze na stworzonych lewych kontach potrafią uprzyjemnić innym życie i po takim wprowadzeniu zmian nijak nie da się takiej niechcianej korespondencji wyciszyć bez interwencji moderacji. Dlatego zmiany w takiej formie są złe.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
A tak będzie wyglądał walentynkowy budynek :D
Everblossom Sleigh - Wiecznie Kwitnące Sanie?
(zbiór co 24h)
7a155068ee06.png
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Budynki będą nawiązywać do zmiany zimy w wiosnę.
Postaram się dogrzebać do więcej informacji o nim.
Jeżeli ktoś chce sobie oglądać budynki ewolucyjne lub rzeczy z rozdziałów przed ich wyjściem na betę to są zawsze wstawiane przez Karvesta na tą stronę: https://sites.google.com/view/public-druids/evo

Budynek daje złoto/ziarna/towar 1 sortu/3 PW co 24h.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Budynki będą nawiązywać do zmiany zimy w wiosnę.
Postaram się dogrzebać do więcej informacji o nim.
Jeżeli ktoś chce sobie oglądać budynki ewolucyjne lub rzeczy z rozdziałów przed ich wyjściem na betę to są zawsze wstawiane przez Karvesta na tą stronę: https://sites.google.com/view/public-druids/evo

Budynek daje złoto/ziarna/towar 1 sortu/3 PW co 24h.
Jak już grzebiesz to sprawdź proszę co daje w poszczególnych rozdziałach, bo zawsze piszesz tylko o tych ostatnich :( dziękuję :)
 

Charlene

Szef kuchni
Nowe daily:
View attachment 3473View attachment 3474View attachment 3475View attachment 3476View attachment 3477

Event ponoć "theater type" tak jak rok temu, ma nawet takie samo ID jak karnawał, więc powinny być normalnie skrzynki.
@Charlene który rozdział Cię interesuje? Bo to trzeba patrzeć w pliku wartości i mnożyć potem przez współczynnik ewolucji.
Podobają mi się te budynki :))
Tak ogólnie, co Sanie dają przez wszystkie epoki(dla mnie najbardziej potrzebna informacja o III rozdziale i X /XI)
 

Koval92

Kapłan
Najpierw dają kasę/młotki/młotki/3pw, potem w 3 rozdziale kasę/T1+0/T1+1/3PW
(T1 to zwykły towar 1 sortu, marmur/stal/drewno, +0 = bonusowy, +1 = pierwszy po bonusowym)
W rozdziale dziesiątym kasa+mana+T1 bonusowy + 3PW.
Od 11 rozdziału ziarna zamiast many.

Ilości: mana w 10 rozdziale 3300 mnożone przez 1.6 na 10 poziomie budynku
Ziarna w 11 rozdziale: 1100 mnożone przez 1.6 na 10 poziomie budynku

Potem będę mógł dłużej spojrzeć to mogę szczegółowo ci napisać.
 

Charlene

Szef kuchni
Najpierw dają kasę/młotki/młotki/3pw, potem w 3 rozdziale kasę/T1+0/T1+1/3PW
(T1 to zwykły towar 1 sortu, marmur/stal/drewno, +0 = bonusowy, +1 = pierwszy po bonusowym)
W rozdziale dziesiątym kasa+mana+T1 bonusowy + 3PW.
Od 11 rozdziału ziarna zamiast many.

Ilości: mana w 10 rozdziale 3300 mnożone przez 1.6 na 10 poziomie budynku
Ziarna w 11 rozdziale: 1100 mnożone przez 1.6 na 10 poziomie budynku

Potem będę mógł dłużej spojrzeć to mogę szczegółowo ci napisać.
Dziękuję :) wiem, że mogą jeszcze pozmieniać te dane, ale mam już ogólny zarys co dają te Sanie :)
 

Koval92

Kapłan
Wczoraj się pojawiły w plikach bety budynki na event marcowy.
Nowe budynki:

Ashen Phoenix (ewolucyjny) będzie się zmieniać pewnie 20 razy więc na razie nie podaje produkcji
Phoenix Chick (pop/kult o rozmiarze 3x3 dający odrobinę ziaren)
Eggshell Shrine (kulturowy o rozmiarze 3x3 dający ok. 15000 kultury w 17 rozdziale)
Temple of Embers (pop/kult o rozmiarze 3x4 dający manę)
Eggshell Pavillon (pop/kult o rozmiarze 3x4)
Phoenix Water Mill (pop/kult o rozmiarze 4x3 dający młotki)
Phoenix Rider (pop/kult o rozmiarze 4x3)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
No to mamy zapowiedziane na 19 stycznia Przygody Bractw.
Przygody będą identyczne jak ostatnio.
Informacje można zobaczyć TUTAJ
Nagrody takie same, tylko artefakt oczywiście inny - do sowy.
Odznaki też bez zmian, z jednym wyjątkiem - wymagania do Magicznej Pozostałości zostały zmniejszone z 10 na 9 Mgieł Wizji.

Dodatkowa zmiana w grze, która przyda się w przygodach:
W warsztacie na 1 poziomie czas produkcji trunków to 2min, na 2 poziomie - 3min, na 3 poziomie - 4min.
Pozostałe produkcje bez zmian
 
Status
Zamknięty.
Do góry