• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.
Na becie nastapila zmiana w powiadomieniach. Dotychczas wyswietlane bylo 10 stron powiadomien, a teraz wyswietlane sa wszystkie powiadomienia z ostatnich 5 dni, obojetnie ile by ich nie bylo. U mnie to obecnie 23 strony powiadomien, u kogos innego z bractwa az 73 strony (widocznie troche wiecej w ostatnich dniach handlowal :)). Coz, moze i nie jest to ta zmiana, o ktora proslilismy, czyli rozdzielenie roznych rodzajow powiadomien, ale mimo wszystko to juz maly kroczek w odpowiednim kierunku.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Na becie nastapila zmiana w powiadomieniach. Dotychczas wyswietlane bylo 10 stron powiadomien, a teraz wyswietlane sa wszystkie powiadomienia z ostatnich 5 dni, obojetnie ile by ich nie bylo. U mnie to obecnie 23 strony powiadomien, u kogos innego z bractwa az 73 strony (widocznie troche wiecej w ostatnich dniach handlowal :)). Coz, moze i nie jest to ta zmiana, o ktora proslilismy, czyli rozdzielenie roznych rodzajow powiadomien, ale mimo wszystko to juz maly kroczek w odpowiednim kierunku.

Dziś dodane zostały filtry: 1. pomoc sąsiedzka, 2. zwykły handel, 3. handel z kupcem
Coś nie wyszło z ikonkami, ale pewnie to poprawią :)

1645088043400.png
 

Charlene

Szef kuchni
To jednak Twórcy słuchają :D Takie rozwiązanie jak najbardziej mi się podoba, bez masy zakładek, tylko to, co jest potrzebne. To niech jeszcze dodadzą aktualny stan perków i będzie naprawdę dobrze. Wolę wierzyć, że ten proces wdrażania sugestii graczy jest teraz mocno przyspieszony i może nie będzie trzeba czekać miesiącami czy latami na zmiany (wiadomo, o ile będą pozytywnie rozpatrzone). To jest jakiś fajny czas, bo wszystkie zmiany mi przypadły do gustu :)) (no może poza zmianami w AM, bo jest trudniej o diamenty, ale bez przesady, nie uniemożliwia to normalnej gry).
 

Deleted User - 198835

Guest
To nawet lepiej , niż było proponowane - nie dosyć , że oddzielone łapkowanie od handlu , to zmieniona ilość powiadomień z 10 stron na 5 dni niezależnie od ilości powiadomień
 

Tajniakos

Paladyn
To nawet lepiej , niż było proponowane - nie dosyć , że oddzielone łapkowanie od handlu , to zmieniona ilość powiadomień z 10 stron na 5 dni niezależnie od ilości powiadomień

Tu @Andrzej M się z Tobą raczej nie zgodzę :) Pierwotny pomysł wyglądał tak:
Przejrzysty i czytelny a wprowadzona zmiana spowoduje konieczność przebijania się przez dużą ilość stron w zależności od aktywności danego gracza. Choć zmiana jest lepsza od obecnego systemu powiadomień to w mojej ocenie jest gorsza od złożonej propozycji :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos przecież propozycja to podzielenie na 2 działy - 1 łapkowanie 2 handel a oni stworzyli 3 działy i łapkowanie i tak jest osobno i wystarczy tylko zaznaczyć jeden interesujący Ciebie dział i tylko jego widzisz
Troszke inne rozwiązanie , ale na to samo chyba wychodzi - widzisz albo łapkowanie , albo jeden z dwóch handlów , albo wszystko
 

Tajniakos

Paladyn
Tajniakos przecież propozycja to podzielenie na 2 działy - 1 łapkowanie 2 handel a oni stworzyli 3 działy i łapkowanie i tak jest osobno i wystarczy tylko zaznaczyć jeden interesujący Ciebie dział i tylko jego widzisz
Troszke inne rozwiązanie , ale na to samo chyba wychodzi - widzisz albo łapkowanie , albo jeden z dwóch handlów , albo wszystko
Faktycznie jest to rozwiązane bardzo podobnie. A wystarczyło wejść na betę i to sprawdzić :) Zwracam honor :)
 

Koval92

Kapłan
W plikach bety na feniksa 2022 jest nowy,10-dniowy budynek wygasający, dający lekko zwiększoną produkcję wojska we wszystkich 3 budynkach wojskowych.
 

Charlene

Szef kuchni
Obstawiam, że będzie w Królewskich nagrodach jak Mistyczny Skrzypek. Chyba, że IG chce się obłowić w diamentach, jeśli to dzienna nagroda. @Koval92 nie ma jeszcze jakiegoś efektu karmienia w plikach nowego fenka?
 

Illu

Wędrowiec
Właśnie zauważyłem, że z powiadomień na becie zniknęła ikonka handlu z kupcem.
Nie wiem, czy tylko u mnie, czy jakaś zmiana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry