• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Zapewne stali, marmuru lub drewna, zależnie od bonusu. Czyli T1+2.
Było od dawna do przewidzenia i oczekiwane.

W plikach jest określone dokładnie czego potrzeba na jaką rozbudowe, tych innych "wzniesionych" potrzeba na mniejsze budynki.
Tam już się nie bawią w T1 plus minus tylko piszą ascendedsteel, ascendedplanks, ascendedmarble.
Fajnie by było jakby było tak jak mówisz, żeby każdy miał inaczej, ale do tej pory przy rozbudowach i badaniach wszyscy mieli to samo.
T1 plus minus ma chyba tylko zastosowanie przy budynkach eventowych np ewolucyjnych itd :/ I przy tym co produkujemy.

W 18 rozdziale 4 gwiazdkę dostaną lekkie jednostki strzelające z koszar, orkowi stratedzy z terenów treningowych i pszczeli jeźdźcy z obozu najemników. Rozbudowe ma każdy z 3 budynków wojskowych i zbrojownie. Także fajnie jest pod względem wojskowym.

Tym razem ważne będzie przygotować sobie odpowiednią ilość populacji na wejście w ten rozdział, bo już jednymi z pierwszych badań są rozbudowy manufaktur 1 sortu do poziomu 32, żeby produkować wzniesione towary do przejścia rozdziału.
 
Niektorzy lecieli produkcje na przyspieszaczach i juz jakis czas temu skonczyli rase. Z tych, ktorzy robili produkcje rasowe normalnym rytmem, znam tylko jedna osobe, ktora juz skonczyla. Kolega z bractwa spora czesc produkcji klikal co 15 minut i ostatnie badanie zrobil jakies 2 dni temu.
 

Koval92

Kapłan
Tak juz niektórzy mają cuda z 17 rozdziału na 30+ poziomie.
Ja nie przyspieszam robie produkcje 1h i 3h w statkach, na 15 min i 30 min nie mam cierpliwości ani czasu.
 
Na becie wraz z ostatnia aktualizacja pojawila sie mala zmiana w systemie wiadomosci w grze. Usuniete tematy sa przywracane, jesli pojawi sie w nich jakis nowy wpis. Na razie nie wiadomo, czy to bug, czy zamierzona zmiana. Wprawdzie sam zglosilem podobny pomysl...
...ale miala byc opcja wyboru w momencie kasowania tematu, czy chcemy jego przywracania. Jesli to przywedruje do nas w formie z bety, bez mozliwosci wyboru, to powracajace tematy lancuszkow (ktorych nie cierpie) chyba zmusza mnie do zmiany bractwa na jednym swiecie.
 

Nusion

Kapłan
Na becie wraz z ostatnia aktualizacja pojawila sie mala zmiana w systemie wiadomosci w grze. Usuniete tematy sa przywracane, jesli pojawi sie w nich jakis nowy wpis. Na razie nie wiadomo, czy to bug, czy zamierzona zmiana. Wprawdzie sam zglosilem podobny pomysl...
...ale miala byc opcja wyboru w momencie kasowania tematu, czy chcemy jego przywracania. Jesli to przywedruje do nas w formie z bety, bez mozliwosci wyboru, to powracajace tematy lancuszkow (ktorych nie cierpie) chyba zmusza mnie do zmiany bractwa na jednym swiecie.

Dziś w południe zostało to już zgłoszone na forum jako błąd i na szczęście w końcu dostało status "potwierdzony", więc mam nadzieję, że to jednak nie jest zamierzona zmiana :)
Przy okazji dowiedziałam się, jak aktywnie użytkowany jest łańcuszek w bractwie na becie i jak bardzo mnie to wkurza, gdy ciągle wraca...
 

Nusion

Kapłan
Na becie wraz z ostatnia aktualizacja pojawila sie mala zmiana w systemie wiadomosci w grze. Usuniete tematy sa przywracane, jesli pojawi sie w nich jakis nowy wpis. Na razie nie wiadomo, czy to bug, czy zamierzona zmiana. Wprawdzie sam zglosilem podobny pomysl...
...ale miala byc opcja wyboru w momencie kasowania tematu, czy chcemy jego przywracania. Jesli to przywedruje do nas w formie z bety, bez mozliwosci wyboru, to powracajace tematy lancuszkow (ktorych nie cierpie) chyba zmusza mnie do zmiany bractwa na jednym swiecie.

No niestety, okazało się, że to jednak nie błąd, tylko zamierzona zmiana. Jeśli usuniemy wiadomość, a pojawi się w niej nowa odpowiedź, to wiadomość zostanie przywrócona.

 
Ech...
Chyba zacytuje sam siebie:
Jesli to przywedruje do nas w formie z bety, bez mozliwosci wyboru, to powracajace tematy lancuszkow (ktorych nie cierpie) chyba zmusza mnie do zmiany bractwa na jednym swiecie.
Jesli jeszcze okaze sie, ze ta zmiana to wynik pomyslu zgloszonego u nas na forum

https://pl.forum.elvenar.com/index....domosci-w-grze-pomimo-skasowania-tematu.4675/

i to zgloszonego przeze mnie, to chyba nigdy wiecej nie zglosze tu zadnego pomyslu. Przeglosowalismy wariant z opcja wyboru w momencie kasowania tematu, a tej opcji nie ma... Brak takiej opcji calkowicie wypacza sens takiej zmiany.

@jarq, czy masz moze mozliwosc jakos sprawdzic, czy ta zmiana to wlasnie wynik zgloszenia pomyslu tu u nas ?
 

Tajniakos

Paladyn
Zmiana w takim kształcie mija się z celem... skoro usunąłem wiadomość to oznacza, że jest mi niepotrzebna a teraz INNO stara się nas uszczęśliwić na siłę. Forma powrotu wiadomości zgłoszona w pomyśle @chris07070707 ma ręce i nogi a co najważniejsze daje nam wybór a tak teraz zostało nam kopać się z koniem, którego nie chcemy. Nie ukrywam, że ta zmiana mi się nie podoba.
 

CatAmber

Wędrowiec
Rzadko się wypowiadam, bo staram się nie dublować, tego co już inni powiedzieli, ale dziś ku mojemu zdumieniu spam mi wrócił. Po rozmowie na czacie przyjęłam argument, że twórcy mieli dobre chęci, aby dać możliwość przywrócenia graczowi niepotrzebnie skasowanego wątku, ale zamiast wracających wiadomości może lepiej byłoby dodać zwyczajnie zakładkę kosz, tak jak w każdej poczcie elektronicznej???
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Wydaje mi się że nie jest to związane z naszym pomysłem a raczej z tym że wiele graczy skarżyło się na to ze przez przypadek(lub nie) skasowało temat i teraz nie wiedzą co tam jest pisane, ale oczywiście dowiem się coś więcej.
 

xEasyRiderx

Rycerz
@jarq skasowanie tematu nawet przez przypadek nie jest wielkim problemem w bractwie ponieważ zawsze można poprosić o jego up i wiadomość powróci ale to że jesteśmy uszczęśliwiany na siłę powracającą wiadomością to już inna sprawa.
Fajnie jakbyś się mógł coś więcej dowiedzieć na ten temat ponieważ ten szczegół jak już pisano był pominięty w wyszczególnieniu ostatniej aktualizacji a jest dość irytujący :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry