• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Taka SUPER fajna informacja do PRZYGÓD BRACTW!
Jeśli jakiś członek bractwa dołożył cokolwiek na mapę, to będzie uwzględniony w nagrodach nie tylko na tej konkretnej mapie, ale również na każdej kolejnej, nawet, jak tam już nic nie dołoży!!!

Pewnie wielu bractwom pomoże to zamknąć mapy bez czekania na maruderów i przyspieszyć zakończenie przygód :)
 

Nusion

Kapłan
Już w kolejnej Iglicy 24 stycznia dostaniemy możliwość wylosowania Artefaktów do starych Feniksów :D
Na niemieckim forum pojawiło się oficjalne ogłoszenie ;)
EDIT: już jest i u nas info :)

Szanse na artefakty w spoilerze:

1 piętro
2 x 5%
1 x 10%

2 piętro
2 x 5%
1 x 10%

3 piętro
3 x 5%

Dodatkowo
w złotej skrzyni 10%
w fioletowej skrzyni 30%

A w każdym razie tak było na becie...
 
Ostatnia edycja:

BlossomValvi

Łucznik
Dwa pytania:

Maruderzy w PB: działa to tez na mapy wstecz czy tylko kolejne?

Artefakty w iglicy: bardziej do @jarq będzie możliwość zamiany do artefaktów bażanta w AM? Bo kończy mi się feniksy do stawiania w mieście ;) a duplikatów nie ma
 

skrybik

Rozbójnik
Czy jakaś dobra dusza mogłaby podesłać link do statów feniksa ognia, bo nigdzie nie.mogę znaleźć?
 

DeletedUser3033

Guest
jeśli masz więcej potencjalnych nagród a 90% to śmieci to jak myślisz co ma większe szanse wypaść ?
 

DeletedUser3033

Guest
hmm jak masz 10 potencjalne nagrody z szansą 30% trafienia
a co jeśli masz 50 potencjalnych z szansą 30% trafienia wiem pisze ogólnikowo
że szansa jest taka sama jak była
to się z tym nie zgodze
edit
xEasyRiderx
dobry przykład tylko nowych lambo jest kilka sztuk na świecie a a złomów typu stary fiat jest kilka milionów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

xEasyRiderx

Rycerz
@Shadows Dragon bez urazy ale można to w zrozumiałym języku napisać bo szansa z tego co piszesz jest taka że na przejściu dla pieszych albo walnie ciebie stary fiat albo nowe lambo w najlepszym przypadku stracisz przytomność z szoku lub przeniesiesz się krainy wiecznych łowów na łono Abrahama ;)

@Charlene mogłabyś podać oryginalne źródło z forum bety nie chce mi się szukać a ciekaw jestem czy to dane jednego czy zebrane od kilku graczy :)
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
@Shadows Dragon bez urazy ale można to w zrozumiałym języku napisać bo szansa z tego co piszesz jest taka że na przejściu dla pieszych albo walnie ciebie stary fiat albo nowe lambo w najlepszym przypadku stracisz przytomność z szoku lub przeniesiesz się krainy wiecznych łowów na łono Abrahama ;)

@Charlene mogłabyś podać oryginalne źródło z forum bety nie chce mi się szukać a ciekaw jestem czy to dane jednego czy zebrane od kilku graczy :)
Raczej Karvest poszperał w plikach gry jak zostały zmienione nagrody z tego co zrozumiałam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry