• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.
to się z tym nie zgodze
Wiesz Shadows, moim ulubionym cytatem wszechczasow jest cos, co powiedzial kiedys Feynman o spieraniu sie z faktami i o problemach z zaakceptowaniem rzeczywistosci ;)

"jak ci sie nie podoba rzeczywistość, to sobie idź gdzie indziej".
Lub w troche innej wersji:
"jak ci sie nie podoba rzeczywistość, to znajdź sobie inną".

 

DeletedUser3033

Guest
chris07070707
jak sam zwróciłeś uwagę to po tym cyrku część graczy na pewno tak podejdzie do problemu ;)
kiedyś nawet chyba pisałem że na koniec mojej gry będę grał wojem nom i zobacz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ethel

Rozbójnik
W nowym wydaniu Iglicy artefakty zostały dodane tam, gdzie wcześniej mieliśmy elementy biblioteki. Pozostałe nagrody są tam, gdzie były.
Dodatkowo dla początkowych rozdziałów zamieniono portalówki na młotki.
I to tyle :)

Dziękuję Nusion! Takiej odpowiedzi potrzebowałam :)
 

Nusion

Kapłan
Na becie po 6 tygodniach "artefaktowej" iglicy wróciła dziś Iglica w starym wydaniu z zestawami biblioteki.
 

Koval92

Kapłan
I sie skonczyło Feniksowe Eldorado.
Biblioteki oczywiście niezmienione bo przecież po co były te tygodnie na to, żeby zmienić 5 linijek w ich produkcjach.
Tak, 5 linijek.
 

Koval92

Kapłan
Na becie sie skończyły, na live są teraz 6 tygodni.
Moja iglica:
1 piętro: NIC
2 piętro: NIC
Fioletowa na 3 piętrze, 30% szans na artefakt: 3 teleporty
3 piętro: NIC

skrzynki: 3 niebieskie, 0 złotych, 1 fioletowa.
#StrategyGame
 
Ostatnia edycja:

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Bardzo mnie się to podobuje 3x 1 piętro 3 swiaty. 3 x cudowny wspaniały tak bardzo potrzebny i wyczekiwany zysk portalu. Mogli podmienić za zyski te artefakty A nie części biblioteki. Super zmiany naprawdę mi się podobaja
 

Charlene

Szef kuchni
S1 i S2 żadnego artefaktu, mimo, że były nawet fioletowe skrzynie a na S3 aż 2 artefakty, za to dużo mi powpadało instantów 50% na młotki w tych mniejszych wioskach. Trochę smuteczek, ale ogólnie bardzo mi się podoba zamiana nagród w Iglicy i mam nadzieję, że co jakiś czas będą następowały takie zmiany.
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
2 piętro na s2. I oczywiście zysk....zbiera sie na wymioty
Edit wszędzie 2 piętra i nic za to pełno zyskow
 
Ostatnia edycja:

skrybik

Rozbójnik
Zrobiłam dopiero 1 piętro, mam 1. Raczej uda mi się zrobić 2 całe, a od przyszłj albo kolejnej spróbuję przejść wojskiem.

Moim zdanie coś mało się skrzynek pojawia. Wcześniej tylko na 1 pojawiały się CONAJMNIEJ 2, bywało że 4, a teraz tylko 1 i do tego niebieska.
 

skrybik

Rozbójnik
Na razie nie jestem w stanie dojść do końca iglicy, ale mam nadzieję, że raz na jakiś czas będą dawać artefakty w iglicy. Jak myślicie, jest to możliwe?
 
Status
Zamknięty.
Do góry