• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Na becie rozpoczęły się Przygody Bractw

1 mapa
1x 15 AW
Biblioteka
10x 10min

2 mapa
2x 20 AW
Artefakt do sań
15x 30min

3 mapa
Diabelski młyn
Artefakt do sań
25x 45min
//
Do tworzenia w akademii magii zostaną dodane recepty na zestaw biblioteki.
Nie wiadomo jeszcze, czy będą dostępne dla każdego, czy tylko dla tych, którzy nie mają tych elementów. Nie wiadomo również, czy zastąpią jakieś obecne budynki, czy pojawią się jako dodatkowe recepty.

W Iglicy natomiast pojawi się artefakt do Stonehenge.


połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
No fajnie, tylko czy będzie można zdobyć podstawę ?
EDIT już doczytałam , że będzie podstawa :) fajnie jakby dali większość artefaktów do ewolucyjnych, chętnie bym przygarnęła ten do Chatki :)
 

Koval92

Kapłan
A podstawa dla graczy mających stonehenge na 10 poziomie?
Będzie druga czy będziemy zdobywać bezużyteczne artefakty?
 

Koval92

Kapłan
Tak samo mogłaby powiedzieć osoba, która ma wszystkie feniksy.

No bo to jest logiczne pytanie od graczy długo grających które było zadane na ostatnim FB live z którego na becie robiłem sprawozdanie, gracze chcą wiedzieć co mają robić z bezużytecznymi artefaktami zalegającymi w inwentarzu i team odpowiedział bez konkretów że jakiś sposób wymiany artefaktów z jednych na drugie może zostać wprowadzony, że na pewno nie będzie teleportacji ewolucyjnych budynków i że na pewno nie wróci w najbliższym okresie majowe drzewko.

Nie, nie tak samo może powiedzieć, bo feniksy już wiadomo, że mają wymianę artefaktów stare -> nowe, a stonehenge nie wiadomo na co by mogło mieć taką wymianę. Nie miało wymiany na majowe drzewko i odwrotnie, a majowe drzewko było tak słabe, że nie mogła taka wymiana mieć sensu.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Co do biblioteki w akademii to spoko, tylko żeby nie było tak jak mówi Tajniakos, że ucierpią wzmocnienia. Najlepiej byłoby gdyby dali dodatkowy slot w akademii - ale pewnie to zbyt piękne żeby mogło być prawdziwe.

Co do artefaktów w Iglicy to super - przynajmniej dla nowszych graczy (czyli dla mnie). Mimo wszystko mam też nadzieję że IG też coś tam sypnie starszakom żeby nie było wam przykro i nie zniechęcało was to do gry.
 

Koval92

Kapłan
Koszty:
Roślina many: 750 fragmentów, 2 katalizatory. Daje 6 mgły wizji
Kauczukowiec: 750 fragmentów, 2 katalizatory. Daje 6 mgły wizji
Zwój: 1500 fragmentów, 3 katalizatory. Daje 12 mgły wizji
Brama: 3000 fragmentów, 7 katalizatorów. Daje 20 mgły wizji
Biblioteka: 12000 fragmentów, 25 katalizatorów. Daje 50 mgły wizji

Co do artefaktów:
Trudno będę mieć ładne artefakty w plecaku do tych które już leżą w nim od 2 lat xD
 

BlossomValvi

Łucznik
Już się nie mogę doczekać tych bibliotek :) najlepszy przelicznik ma Zwój 1:4

Jak rozumiem nie będzie limitu ilości?
i czy to są nowe przepisy czy wymienili coś np. płomienie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry