• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Ja tam wierzę Czechom że 22.04 , jak na razie zawsze się u nich sprawdzało :D
Ja mysle ze 20 kwietnia
Event byl tez we wtorek u nas
iDavis podał na ich własnym forum taką datę, bo ktoś pytał a że on lubi szperać w plikach gry, to jest duża szansa, że wtedy będzie. Wiadomo Twórcy zawsze mogą coś zmienić (jak w ostatnim evencie) dlatego trzeba poczekać na trąbkę :) Dla mnie lepiej jak będzie w czwartek, bo to zawsze 2 dni do przodu z recepturami na zamianę artefaktów :p
 

ryjuwka

Rozbójnik
odkąd gram ( 13 miesięcy ) zawsze info o PB było w wyprzedzeniem ponad 50 godzin.
jakby PB miały się rozpocząć we wtorek to info powinno się ukazać jutro rano
 

Nusion

Kapłan
Piszę że 29, nasi zaspali
A no to dopisali, wcześniej było bez daty.

A nasi niekoniecznie zaspali. Jak już napisałam, często się zdarzało, że nowości po becie wchodziły najpierw na serwery US, a na pozostałe najczęściej tydzień później. Czasem dłużej.

EDIT: Jednak chyba zaspali, bo u Niemców też się pojawiło!!!
A więc wygląda na to, że jutro nowy rozdział :D
 
Ostatnia edycja:

Elelkal

Rozbójnik
A no to dopisali, wcześniej było bez daty.

A nasi niekoniecznie zaspali. Jak już napisałam, często się zdarzało, że nowości po becie wchodziły najpierw na serwery US, a na pozostałe najczęściej tydzień później. Czasem dłużej.

EDIT: Jednak chyba zaspali, bo u Niemców też się pojawiło!!!
A więc wygląda na to, że jutro nowy rozdział :D
Mam mieszane uczucia bo z jednej strony cieszy fakt wejścia nowej rasy ale z drugiej, po raz pierwszy zaliczamy wpadkę z wejściem nowej rasy. Kiedyś sobie sprawdzałem zależności pomiędzy odstępem kolejnych rozdziałów a także ich pojawianiem się na live i betą i można było wysnuć pewne przypuszczenia (w skrócie 2x rasa rok i 2 tygodnie pomiędzy bętą a live) a teraz ładnie wyłamali się ze schematu :D
 

Nusion

Kapłan
Mam mieszane uczucia bo z jednej strony cieszy fakt wejścia nowej rasy ale z drugiej, po raz pierwszy zaliczamy wpadkę z wejściem nowej rasy. Kiedyś sobie sprawdzałem zależności pomiędzy odstępem kolejnych rozdziałów a także ich pojawianiem się na live i betą i można było wysnuć pewne przypuszczenia (w skrócie 2x rasa rok i 2 tygodnie pomiędzy bętą a live) a teraz ładnie wyłamali się ze schematu :D

Może to element utrudnienia ;)
A może ktoś się gdzieś zagapił z tym ogłoszeniem.
Może dziś dopiero dostali do wysłania. Po angielsku, i może po niemiecku też, mieli gotowce, inne języki trzeba najpierw przetłumaczyć, może dlatego nie ma ogłoszenia na wielu forach.

Ale w sumie przecież każdy się spodziewał, więc kto się chciał przygotować, to miał czas.
To będzie chyba powolny rozdział, więc te kilka dni nie robi różnicy :)
 

AnyaVanja

Wędrowiec
Pytanie. Wiadomo że najkorzystniejszym rozdziałem do zatrzymania się są Elvenarowie. Czy ten nowy rozdział to zmienia?
 
Status
Zamknięty.
Do góry