• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Bardziej na PB będzie przydatny, bo czasem to brakuje zebrać wymagana mgłe z przepisów na odznakę (nieraz mi tego punkcika brakło)

pytanie tylko czy te bonusowe mgły będzie naliczało do odznak. Teoretycznie powinno
A widzisz o PB to nie pomyślałam i masz rację, będzie to jakieś ułatwienie, bo w takim codziennym klikaniu to nie.
 

blazius1

Paladyn
Skrócenie czasu zwiadu jest chyba najstarszym pomysłem na sensownego Zwierzaka. I najsensowniejszym w ogóle w obecnym stanie gry - z tych najprostszych pomysłów na Zwierzaka..
Nie wiem czego twórcy się tak boją, że tego zwiadu nie chcą skracać.

Dodatkowe Mgły są tyle warte co dodatkowe cosie z Popielatego.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Masakra. Tyle w temacie.

Pytanie inne mam...

Czy wiadomo coś na temat artefaktow niedzwiedzich (tych starych do polara i brynatnego) I ich wejściu na stałe do AM ? Tak jak z feniksami i stonehage
 

Koval92

Kapłan
Skrócenie czasu zwiadu jest chyba najstarszym pomysłem na sensownego Zwierzaka. I najsensowniejszym w ogóle w obecnym stanie gry - z tych najprostszych pomysłów na Zwierzaka..
Nie wiem czego twórcy się tak boją, że tego zwiadu nie chcą skracać.

Dodatkowe Mgły są tyle warte co dodatkowe cosie z Popielatego.

Myślę, że jeżeli twórcy zdecydują się na redukcję czasu zwiadu, to będzie to efekt cudu z rozdziału 19-20 lub wyżej, żeby ten efekt nie był dostępny dla wszystkich rozdziałów. Jest jakiś powód dlaczego tego nie chcą wprowadzić, skoro nawet teleporty do ewolucyjnych wprowadzili, mimo mówienia, że się nie da, a efekt redukcji czasu zwiadu wiele razy uznawali za "ciekawą propozycję" na swoich Facebook live'ach ale nic z tym nie zrobili.

Masakra. Tyle w temacie.

Pytanie inne mam...

Czy wiadomo coś na temat artefaktow niedzwiedzich (tych starych do polara i brynatnego) I ich wejściu na stałe do AM ? Tak jak z feniksami i stonehage

Wg schematu który jest od kilku aktualizacji artefaktów iglicy, artefakty niedźwiedzia wejdą do tworzenia w akademii w momencie, jak kolejny artefakt zastąpi w iglicy te do domku z piernika. Artefakty Stonehenge i Syrenki weszły do tworzenia w akademii 6 tygodni po wycofaniu z iglicy.
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Ile dni po zakończeniu eventu minęło do przygód na becie ?
 

Charlene

Szef kuchni
Czerwona Panda uległa zmianie :
Zrzut ekranu 2021-07-29 o 20.00.50.png
Teraz efekt karmienia wynosi 72h. Tak jak wspomniał @BlossomValvi wygląda na to, że to będzie fajny zwierzak pod przygody. Ja się w sumie cieszę, bo mi szkoda katalizatorów i przyśpieszaczy na te Tajemnicze pozostałości i coś mnie bierze jak brakuje tej mgły wizji do odznaki. Rozważę parkę, skoro efekt został przedłużony ;)
 

Koval92

Kapłan
Red Panda Master ma wpisane w polskim "Mistrz Panda Ruda" :p
W IG pewnie wakacje jak wszędzie, no ale coś robią skoro widać ikonkę rozdziału 19.
 

Nusion

Kapłan
Ruda Panda :)

kJLOB1R.png


źródło
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry