• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Jestem mocno rozczarowana portretem ;( spodziewałam się Pandy! takiego ślicznego pysia a tu ten ludzik z grafiki eventu :/ czekam dalej na coś, co bym mogła nosić permanentnie.
 

kikimora

Rozbójnik
A co nam z tych artefaktów jak nie mamy podstawy... To czym tu się podniecać? Że mamy zajęty slot w akademii? Powoli zaczynam mi ten system uszami wylazic
 

Koval92

Kapłan
Halloween 2021 - Ewolucyjny Witch Summoning Circle, 4x4, mana, żywy towar 1 sortu, 3 PW co 24h. (Jak zwykle pewnie zmienią coś z czasem).
4 nowe daily, jedno popcult (lost cemetry 3x3), drugie z maną (phantom bear 3x4), trzecie z dużym kult i troszke pop (wolf spirit pack 3x5), czwarte kultura 25k w rozdziale 18 (Spirit Moose Family).
 

Charlene

Szef kuchni
Jesienne Zodiaki

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 4x (2-5min)
*Proste narzędzia- 7x (15 min) - są alternatywą dla 11 zadania zamiast 1 rozbudowy budynku
Chleb - 18x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 6x (3h)
Kosz zakupów- 8x (9h) / +4 ( zadanie 24. wymaga zwiadu albo tych 4 koszy zakupowych)

Manufaktury:
drewno/marmur/stal 3h- 14/ +8 ( zadanie 22. wymaga wydania 12 PW lub właśnie tych 8 produkcji)
drewno/marmur/stal 9h- 2/ +1 ( zadanie 15. wymaga zebrania jednostek lub 1 produkcji 9h)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej zamiast zwiadu: 7 / +1 ( w zadaniu 11. są proste narzędzia lub 1 rozbudowa)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań: 8

Mini manufaktury i warsztaty są potrzebne do 28. zadania z linii głównej :)

UWAGA!
Zadanie 5. 9. 13. 14. 15.
- 5. 9. 13. 14. każde z nich wymaga produkcji z manufaktur(3h) więc trzeba mieć od razu 14 sztuk na mieście a w 15. 1 produkcja z manufaktur (9h) jest alternatywą dla jednostek wojskowych
Zadanie 16. 17. - w obu potrzeba koszy zakupowych, więc lepiej mieć od razu 8 sztuk
Największym problemem głównej linii zadań będą produkcje surowców :(
Zadanie 32. 33. 35. 36. 39. 40.*
(surowce lub zwiad) wymagają dowolnej ilości surowców
Zadanie 45. 46. 47. 48. 50. 52. kolejna seria z dowolnymi surowcami...
BONUS ponieważ pisałam dla siebie ilości walk, to wstawiam dla graczy, którzy mają mało otwartych prowincji na mapie i robią główną linie na turnieju/iglicy ;)
6. 4 konflikty na mapie/turnieju
10. 2 konflikty na mapie/turnieju
12. 4 relikty
16. 6 konfliktów na mapie/ iglicy
18. 6 konfliktów
20. 4 konflikty na mapie/turnieju
24. 6 konfliktów mapa/iglica
25. 4 negocjacje konfliktów lub 10 mgły
26. 4 konflikty lub 10 mgły
28. 4 relikty
29. 6 konfliktów mapa/ iglica
30. 16 reliktów
33. 8 reliktów
34. 6 konfliktów na mapie/turnieju
35. 12 reliktów lub 2 katalizatory
36. 12 reliktów
38. 6 konfliktów na mapie/ turnieju
42. 8 konfliktów na mapie/iglicy
43. 12 reliktów
45. 6 konfliktów na mapie/turnieju
48. 12 reliktów
49. 6 konfliktów na mapie/turnieju
50. 16 reliktów lub 2 katalizatory

Ilości walk z turnieju: 34
Ilości walk z iglicy/otwartych prowincji: 26 + 14 konfliktów bez oznaczenia, więc przyjęłam, że z prowincji i wychodzi 5 otwartych prowincji na mapie, jeśli ktoś nie zrobi ich z Iglicy
Dodatkowe relikty z zadań: 68+ 28 jeśli ktoś woli relikty zamiast katalizatorów

* Liczyłam ile trzeba przeznaczyć prowincji turniejowych, gdybym miała robić walki/ relikty po kolei z zadań uwzględniając, że konflikty z mapy/iglicy i te bez oznaczenia robię tylko z otwartych prowincji, a także zbieram katalizatory zamiast reliktów i wyszło mi wg tabel turniejowych, że potrzeba 15 prowincji do 4* (1*,2*,3*,4* po 15) oraz 4 prowincji z 5*, żeby zrobić główną linię zadań. Oczywiście każdy wykonuje zadania jak mu wygodnie, to tylko orientacyjne wyliczenia + w niektórych zadaniach z linii głównej są do zbioru zaklęcia, więc można przeznaczyć większą ilość prowincji na 1* czy w dalszych gwiazdkach.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Ale jak nie mam kolejnej podstawy do starego Misia w inwentarzu to będą mi się pojawiać receptury na stare artefakty?
 
Status
Zamknięty.
Do góry