• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

BlossomValvi

Łucznik
Racja

Ja mam cicha nadzieje, ze jednak dojrzewają np. perki to na 18stke Elvenaru wprowadza „skórki” na budynki* i w końcu będzie można mieć jednolite tematycznie miasto

*odea jak z innych gier tj budynek daje te same surowce ale mozna mu wymieniać wygląd jak ikonę gracza. Potencjał ogromny
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Ja mam cicha nadzieje, ze jednak dojrzewają np. perki to na 18stke Elvenaru wprowadza „skórki” na budynki* i w końcu będzie można mieć jednolite tematycznie miasto
Co prawda nie jestem zbytnio w temacie, bo po kilkuletniej przerwie wróciłem do gry, jednak patrząc na coraz wyższe poziomy budynków, aż żałuję, że muszę je rozbudować i tym samym nadać memu miasteczku chaotyczny wygląd. Niedawno zacząłem grę od zera i niestety muszę stwierdzić, że budynki do któregoś etapu są o wiele ładniejsze i przejrzyste, niż te w późniejszych rozdziałach (patrząc na miasta graczy bardziej zaawansowanych). Pomijam fakt, że niektóre budynki w późniejszych rozdziałach są jednakowe dla ludzi i elfów - nieważne kogo wybraliśmy na początku, gdy zaczynaliśmy grę - a to jest dla mnie wielki minus. Być może mało kto się ze mną zgodzi, jednak w moim odczuciu nie ładnie to wszystko się prezentuje, bo budynki są wielkie i każdy kolejny przysłania inny; pojedynczo budynki może i są ładne, ale razem to się nie zgrywa. Reasumując: to co napisał kolega wyżej, ujednolicenie wyglądu miasteczka byłoby dobrym rozwiązaniem i znacznie by poprawiło wygląd całości.

Przepraszam, że tak troszkę odbiegłem od tematu, jednak w nawiązaniu do wypowiedzi wyżej chciałem przedstawić swoją opinię.
 

Koval92

Kapłan
Cały czas są w rotacji, na becie są też artefakty domku z piernika już, oprócz feniksowych, stonehenge i syrenkowych. Po 6 tygodniach od zniknięcia z iglicy artefakty wchodzą do craftingu za schematy.

Jedyne co zostało na becie usunięte to crafting starych artefaktów miśka z 2 artefaktów czerwonej pandy, bo to jest wyłącznie w okolicach eventu/przygody.
 

Nusion

Kapłan
Na becie rozpoczną się dziś Przygody Bractw

Mapa ta sama co ostatnio >>KLIK<<

Tym razem jednak możemy wybrać między z Artefaktem z tegorocznego Eventu Halloweenowego (Krąg Czarownicy), a Artefaktem Halloweenowym z poprzedniego roku (Chatka Czarownicy)


1 mapa
- 15 AW
- Obwoźna Biblioteka
- 10 x 10min
2 mapa
- 2 x 20 AW
- Artefakt Kręgu Czarownicy LUB Chatki Czarownicy
- 15 x 30min
3 mapa
- Diabelski Młyn
- Artefakt Kręgu Czarownicy LUB Chatki Czarownicy
- 25 x 45min

1635412023097.png

EDIT:
Po odebraniu nagród z mapy 2 i 3 każdy otrzyma Księgę Duchów, którą można indywidualnie zamienić na wybrany Artefakt
 
Ostatnia edycja:

Klops

Rozbójnik
Tym razem jednak możemy wybrać, czy chcemy nagrody z Artefaktem z tegorocznego Eventu Halloweenowego (Krąg Czarownicy) czy z Artefaktem Halloweenowym z poprzedniego roku (Chatka Czarownicy)

Czy decyzja o wyborze artefaktu jest dla całego bractwa, czy może każdy może wybrać, który artefakt mu pasuje?
 

Nusion

Kapłan
Czy decyzja o wyborze artefaktu jest dla całego bractwa, czy może każdy może wybrać, który artefakt mu pasuje?

Nie wiem jeszcze, przygody się z jakiegoś powodu jeszcze nie rozpoczęły... Może o 12 wystartują to zobaczymy
Ale liczę na to, że każdy dla siebie, inaczej to byłoby bez sensu.

EDIT:
Przygody się zaczęły i ja jako Ambasador nie mam póki co żadnego wyboru. Może dlatego, że mapa jeszcze nieaktywna, a może dopiero po odebraniu nagród będzie okienko wyboru... Trzeba uzbroić się w cierpliwość :)

EDIT2:
Ok, już wiem, jak to będzie działać :) Każdy otrzyma za rundę 2 i 3 Księgę Duchów, którą można indywidualnie zamienić na wybrany Artefakt
 
Ostatnia edycja:

Wewe1

Zwiadowca
Idea szczytna tyle że raczej mało kto z niej skorzysta bo ile osób może mieć więcej niż 1 chatkę czarownic? choć może być trochę osób z częściową chatką, ale i z tego eventu będzie trochę osób z częściowym budynkiem,bo niestety event a zwłaszcza sposób losowania do łatwych nie należy.
Tyle że artefakty do chatki mogą pojawić się w Iglicy a do kręgu jeśli to dopiero może za rok.Moze zobaczymy taką możliwość wyboru artefaktów w Iglicy gdzie o wiele bardziej by się przydała.
 
Ostatnia edycja:

MDS Krakow

Zwiadowca
Przydała to by się zmiana starych artefaktow na nowe za diaxy czy co tam by sobie wymyślili... ale ten temat był poruszany wiec pozostaje dalej czekać:)
 

Charlene

Szef kuchni
Idea szczytna tyle że raczej mało kto z niej skorzysta bo ile osób może mieć więcej niż 1 chatkę czarownic?
Ja :D mam niedorobioną piątą sztukę, która potrzebuje 4 artefaktów i jak mam wybierać między Chatką Wiedźmy a Kręgiem to zdecydowanie dużo większe korzyści daje mi Chatka, choć na mieście będę miała oba budynki, bo dla mnie Krąg jest spoko. Jest to dość ciekawa nowość, bo może jest szansa, że kiedyś będzie można wybierać z wszystkich dostępnych artefaktów. Tak jak wspomniałaś, byłaby to fajna opcja w Iglicy :)
 

Koval92

Kapłan
1635515914666.png

Teraz można będzie wybrać między jednym a drugim wiedźmowym artefaktem. Czyli w zimowym dodadzą do tego też podstawki budynków do wyboru? Bo teraz nie ma

Pewnie dodadzą różne wersje tego przedmiotu pod różne eventy
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
db1490e8a62d.png


Boblins Express Service
Statystyki: https://sites.google.com/view/public-druids/evo-stats
1636065483492.png


Ten nowy kupiec na becie to wygląda jakby tam sporo nowych zakładek miało dojść...
 
Ostatnia edycja:

Wewe1

Zwiadowca
Zakładek u kupca jest tyle samo tylko przeniesiono je na górę
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-05-09-52-55-317_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2021-11-05-09-52-55-317_com.innogames.elvenar.jpg
    500 KB · Wyświetlenia: 37

blazius1

Paladyn
Za mało Unurytu da Boblins. Przeciętny Kupiec da więcej w trzy godziny niż Boblins w dobę. I to w ujęciu mocno teoretycznym bo przecież zbiór z ewolucyjnego jest rzadszy niż co dobę.
Inaczej by to wyglądało, gdyby dawał tyle Unurytu, ale w opcji z przełączaniem na równie mało Ziaren. Wtedy by uszedł w tłoku.
Budynek jest specjalny, ale nie korzysta z pełnej mechaniki wprowadzonej dawno temu do Kupca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry