• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

PrzemoOoO

Wędrowiec
Iglica jest przecież teoretycznie dostępna codziennie i ona raczej nie ucieknie :p A skoro wiadomo (dzięki naszym donosicielom :D), że zadanie nr 55 wymaga rozwiązania konfliktów w Iglicy, to można się wstrzymać z jej przechodzeniem. A jeśli chodzi o walkę to jest ona problemem nie tylko dla graczy na zaawansowanym poziomie i tu przyznam rację - ja dopiero zaczynam 5 rozdział i też mam same b. trudne konflikty, ale na szczęście mamy tu możliwość wyboru zadania.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
A skoro wiadomo (dzięki naszym donosicielom :D), że zadanie nr 55 wymaga rozwiązania konfliktów w Iglicy, to można się wstrzymać z jej przechodzeniem.

Jakbym wydał takie oświadczenie w bractwie na s1, w związku z robieniem zadań w evencie, to by mi już chyba nie wybaczyli. Nie zdążyłbym dobiec do samochodu.

Także są określone sytuacje w przyrodzie, że wybór, o którym wspominasz jest pozorny. Niby jest możliwość, ale jej nie ma.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Zdaję sobie z tego sprawę, że każdy ma inne priorytety, więc skoro ukończenie Iglicy jest ważniejsze to cóż... Nie ma co się spierać. Ogólnie rzecz biorąc, chyba znacznie mniej jest zadań niż poprzednio, z którymi większość miałaby jakieś problemy i to jest ważne.
 

Charlene

Szef kuchni
Iglica jest przecież teoretycznie dostępna codziennie i ona raczej nie ucieknie :p A skoro wiadomo (dzięki naszym donosicielom :D), że zadanie nr 55 wymaga rozwiązania konfliktów w Iglicy, to można się wstrzymać z jej przechodzeniem. A jeśli chodzi o walkę to jest ona problemem nie tylko dla graczy na zaawansowanym poziomie i tu przyznam rację - ja dopiero zaczynam 5 rozdział i też mam same b. trudne konflikty, ale na szczęście mamy tu możliwość wyboru zadania.
Wyliczenia robię dla graczy aktywnych na forum, którzy nie robią codziennie Iglicy ;) tylko korzystają z systemu wzmocnień i takie zadania są uciążliwe, ponieważ jak nie podpasuje termin eventu, to można postać z kilka dni na tych zadaniach. Zainteresowani będą wiedzieli i mogą się do tego przygotować( ja u siebie mam kilka łatwych prowincji, więc jeśli system nie będzie pasował pod event, to wiem, że muszę je zostawić na to zadanie i pierwsze dzienne) albo będą wiedzieli, że postają.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Hmmm i co w związku z tym, że postoją? Każdy z graczy który wchodzi chociaż 2x dziennie na Elviego jest wstanie bez wysiłku zrobić jakieś 5 czy 6 zadan dziennie czyli zadanie 55 wypadnie mu dużo wcześniej przed zakończeniem eventu... postoi, poczeka do niedzieli i o 16.01 będzie już na 56 zadaniu... nie ruziem tej 'bojazni' na to zadanie czy na jakieś inne... event trwa 22 dni, a to jest mnóstwo czasu żeby zrobić wszystkie zadania... już nie wspomnę o wioskach iglicowych w których event możesz zrobić w 2h w ostatni dzień
 

Charlene

Szef kuchni
Hmmm i co w związku z tym, że postoją? Każdy z graczy który wchodzi chociaż 2x dziennie na Elviego jest wstanie bez wysiłku zrobić jakieś 5 czy 6 zadan dziennie czyli zadanie 55 wypadnie mu dużo wcześniej przed zakończeniem eventu... postoi, poczeka do niedzieli i o 16.01 będzie już na 56 zadaniu... nie ruziem tej 'bojazni' na to zadanie czy na jakieś inne... event trwa 22 dni, a to jest mnóstwo czasu żeby zrobić wszystkie zadania... już nie wspomnę o wioskach iglicowych w których event możesz zrobić w 2h w ostatni dzień
To chyba pojechałeś z wyobraźnią, twierdząc, że na Iglicówkach możesz zrobić EVENT w 2h, czyli główne i dzienne. Z tego co pamiętam jesteś przeciwnikiem eventów, więc Tobie to wszystko jedno, ale są osoby którym to robi różnicę, ponieważ są nagrody dzienne i fajnie mieć szybciej i więcej waluty na losowanie. Dzienne też Cię nie interesują :]
EDIT: event zimowy trwa dłużej niż 22 dni a zadań głównych też jest dużo więcej i nie każdy chce trzymać warsztaty i manufaktury przez długi okres czasu na swoim mieście.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Czy wy czasem nie dzielicie włosa na czworo ???
Jaka to różnica czy event zrobi ktoś w 2 czy 20 dni (chodzi o zadania główne) rozumiem też doskonale że wiele osób nie chce trzymać warsztatów czy manufek zagracając sobie miasto ale tyle szumu o jedno zadanie, zauważcie też że wielu graczy nawet nie chowa tych dostawionych budynków bo po co skoro i tak za chwilę jak nie rzygody to kolejny event wystrzeli nam tutaj :)

@PrzemoOoO w wioskach iglicowych to iglicę robi się w 15-20 minut a nie w 2 dni ale są też tacy co robią ją w 4 dni bo szkoda im przyśpieszaczy czy wojska lub surki .

@MDS Krakow doskonale rozumiem możliwości robienia eventu w 2h jednak w wioskach iglicowych gdzie teren jest raczej ograniczony ze względu na utrzymanie niskich kosztów to jedno a drugie po co komu robić event w takiej wiosce która jest budowana do zupełnie innych celów ;)
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Z tą wioską iglicową i eventem we dwie godziny, to chodzi pewnie o to, żeby dowieść komuś, że na upartego w tej grze to w zasadzie wszystko można zrobić. Sky is the limit.
Inny pogląd na te palące problemy będzie równoznaczny z faktem, że się nie znasz, albo że dzielisz włos na czworo przypadkiem, a szum jest tylko o jedno zadanie.

Ja, powiem to bez kozery, mogę zrobić event w pół godziny, a Iglicę w pół minuty. Kto mi zabroni tak powiedzieć?
Tylko cicho sza, proszę was, o tym, żeby na s1 się nie wydało, bo tam Iglicę ostatnio porobiłem całą z pół roku temu. Tolerują mnie tam tylko dlatego, że jestem prawie najstarszy stażem.
 

ryjuwka

Rozbójnik
nie da się zrobić ewentu w 2 dni z prostego powodu.
po zrobieniu zadań z linii głównej pozostają tylko zadania dzienne ( czyli jedno dziennie )
I druga sprawa zrobienie zadań z linii głównej w 1 lub 2 dni wymaga zużycia ogromnej ilości czasówek
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
@xEasyRiderx pomyłka, chciałem napisać 2h, nie 2 dni (i miało to na celu tylko naprostować wypowiedź MDS Krakow) - wszystko się zgadza to co napisałeś.


I tak swoją drogą, przygotowania do przygód bractw czas zacząć... :p
 
Ostatnia edycja:

MDS Krakow

Zwiadowca
To chyba pojechałeś z wyobraźnią, twierdząc, że na Iglicówkach możesz zrobić EVENT w 2h, czyli główne i dzienne. Z tego co pamiętam jesteś przeciwnikiem eventów, więc Tobie to wszystko jedno, ale są osoby którym to robi różnicę, ponieważ są nagrody dzienne i fajnie mieć szybciej i więcej waluty na losowanie. Dzienne też Cię nie interesują :]
EDIT: event zimowy trwa dłużej niż 22 dni a zadań głównych też jest dużo więcej i nie każdy chce trzymać warsztaty i manufaktury przez długi okres czasu na swoim mieście
Jestem przeciwnikiem PB nie eventow wiec raczej pomyliłaś osoby...

I niestety ale muszę Was zmartwić ale event da się zrobić w ostatni dzień w ciągu 2h... masz turniej, masz iglice, masz czasówki, przyspieszasz wszystko i leci wiec proszę nie wciskajcie mi, że się nie da, bo event gdzie były do wygnia sanie czegoś tam... zrobiłem w ostatni dzień mając już wszystkie odblokowane zadania, dziennie itd a że to wioska iglicowa to niezalezolo mi na nagrodach dziennych itd wiec zostawiłem sobie to na koniec . Także kończe moja wypowiedź na temat 'bojazni' Waszej nad jednym zadaniem.

Dajcie lepiej jakieś fajne info na temat nowego aktu, a nie temat o jednym zadaniu...
 

xEasyRiderx

Rycerz
I niestety ale muszę Was zmartwić ale event da się zrobić w ostatni dzień w ciągu 2h... masz turniej, masz iglice, masz czasówki, przyspieszasz wszystko i leci wiec proszę nie wciskajcie mi, że się nie da, bo event gdzie były do wygnia sanie czegoś tam... zrobiłem w ostatni dzień mając już wszystkie odblokowane zadania, dziennie itd a że to wioska iglicowa to niezalezolo mi na nagrodach dziennych itd wiec zostawiłem sobie to na koniec
Zgadza się jak najbardziej można czemu nie zwłaszcza że jak napisałeś wyżej miałeś odblokowane wszystkie zadania to była tylko kwestia miejsca na dostawienie kilku dodatkowych budynków oraz zadań jakie mamy do zrobienia czyli ilości przyśpieszaczy do wydania jest to jak najbardziej możliwe.
Pod jednym tylko warunkiem że nagroda główna jest tego warta no chyba że dla sportu :)
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
No widzicie.
Wszystko można. Dobrze odgadłem, że wszystko można. Skoro we dwie godziny, to tym bardziej w pół.
Spokojnie zbijecie jeszcze ten wynik.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
No widzicie.
Wszystko można. Dobrze odgadłem, że wszystko można. Skoro we dwie godziny, to tym bardziej w pół.
Spokojnie zbijecie jeszcze ten wynik.
To nie jest do końca tak :)
Nie chodzi o to żeby pobijać rekordy kto szybciej zrobi event tylko jest możliwe jak pisał @MDS Krakow zrobienie zadań na upartego w krótkim czasie w zależności od rodzaju zadań oraz ilości posiadanych czasówek, do tego jeszcze jak mu się zgrały iglica oraz turniej w tym samym czasie.
Kolega po prostu na swoim przykładzie pokazał że można i jeszcze raz nie po to żeby bić jakieś rekordy czasowe ale po prostu można ponieważ jest to wykonalne :)
 

MDS Krakow

Zwiadowca
To nie jest do końca tak :)
Nie chodzi o to żeby pobijać rekordy kto szybciej zrobi event tylko jest możliwe jak pisał @MDS Krakow zrobienie zadań na upartego w krótkim czasie w zależności od rodzaju zadań oraz ilości posiadanych czasówek, do tego jeszcze jak mu się zgrały iglica oraz turniej w tym samym czasie.
Kolega po prostu na swoim przykładzie pokazał że można i jeszcze raz nie po to żeby bić jakieś rekordy czasowe ale po prostu można ponieważ jest to wykonalne :)

Dokladnie tak, dziękuję że to wytłumaczyłeś, po tym, że się da to zrobić chciałem zakończyć dyskusje pod tytułem 'o ludzie przy 55 zadaniu będziemy stali' trudno, życie, postoisz i pójdziesz dalej...

Coś wiadomo o wyglądzie budynków w nowym akcie ? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry