• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Start zimowego eventu jest zaplanowany na 6.12 - info iDavis ;) ma potrwać do 5.01.2022

Co do Bibliotek, to Roślina many zostaje bez zmian od kolejnych rozdziałów, czyli będzie dawała manę. W sumie to zrobili to samo, co z Biblioteką, zmienili produkcje na nasze bonusy, żeby trochę wyrównać rynek żywych. Kauczuk będzie nadal produkować to, co do tej pory poza zmianami, czyli:
9 rozdział mana
10 rozdział mana
11 rozdział nasiona
 

Tolka1345

Zwiadowca

Koval92

Kapłan
Zestaw styczniowy Forbidden Ruins
Jest to na tą chwilę taki "Zestaw Pielgrzyma 2" dający Klejnoty/Pył/Eliksiry zamiast Marmuru/Drewna/Stali, oraz 2 fragmenty run zamiast reliktów.
Reszta prawie tak samo, dużo many, katalizator itd.
Budynki po kolei:
1. Forbidden Ruins
2. Enchanted Crops
3. Sorcerers Feast
4. Magic Dragon Tamer
5. Mystical Dreams
6. Secluded Pond
M7NAMmx.png
5lgp7VZ.png
c5BJ4Li.png
JMolRVD.png
AgLDIW1.png
bAG8D07.png
 

Charlene

Szef kuchni
Zestaw styczniowy Forbidden Ruins
Jest to na tą chwilę taki "Zestaw Pielgrzyma 2" dający Klejnoty/Pył/Eliksiry zamiast Marmuru/Drewna/Stali, oraz 2 fragmenty run zamiast reliktów.
Reszta prawie tak samo, dużo many, katalizator itd.
Budynki po kolei:
1. Forbidden Ruins
2. Enchanted Crops
3. Sorcerers Feast
4. Magic Dragon Tamer
5. Mystical Dreams
6. Secluded Pond
M7NAMmx.png
5lgp7VZ.png
c5BJ4Li.png
JMolRVD.png
AgLDIW1.png
bAG8D07.png
Ja już chce statsy :D nie ma jakiś danych dla XV rozdziału ?? ^^ wygląda super :))))
 

Klops

Rozbójnik
Zestaw styczniowy Forbidden Ruins
Jest to na tą chwilę taki "Zestaw Pielgrzyma 2" dający Klejnoty/Pył/Eliksiry zamiast Marmuru/Drewna/Stali, oraz 2 fragmenty run zamiast reliktów.
Reszta prawie tak samo, dużo many, katalizator itd.
Budynki po kolei:
1. Forbidden Ruins
2. Enchanted Crops
3. Sorcerers Feast
4. Magic Dragon Tamer
5. Mystical Dreams
6. Secluded Pond
M7NAMmx.png
5lgp7VZ.png
c5BJ4Li.png
JMolRVD.png
AgLDIW1.png
bAG8D07.png

Już dawno nie było budynku, który tak bardzo mi się podobał :diamond: Postawiłbym nawet, jakby statsy były do bani :D
 

BlossomValvi

Łucznik
Zestaw styczniowy Forbidden Ruins
Jest to na tą chwilę taki "Zestaw Pielgrzyma 2" dający Klejnoty/Pył/Eliksiry zamiast Marmuru/Drewna/Stali, oraz 2 fragmenty run zamiast reliktów.
Reszta prawie tak samo, dużo many, katalizator itd.

To „prawie” robi przepaść w tym porównaniu (dla mnie nie stawiać) bo relikty w Dworze = drugi katalizator a towary t1 są zaliczane w ewentach jak i PB
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnych aktów albo powiększenia miasta o kolejne ekspansje ?
Zostało mi łącznie 16 ekspansji do odblokowania całego imperium z czego 14 za diaxy i 2 w nowym akcie... I martwi mnie ten fakt ponieważ może to oznaczać parę rzeczy np. Że jest to już ostatni akt... a tego wolałbym uniknąć ktoś cos wie ?
 

Nusion

Kapłan
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnych aktów albo powiększenia miasta o kolejne ekspansje ?
Zostało mi łącznie 16 ekspansji do odblokowania całego imperium z czego 14 za diaxy i 2 w nowym akcie... I martwi mnie ten fakt ponieważ może to oznaczać parę rzeczy np. Że jest to już ostatni akt... a tego wolałbym uniknąć ktoś cos wie ?

Niemożliwe, żeby to był ostatni rozdział, za dużo nowości i zmian wprowadzają, perki na przykład, których uzupełnienie na max może zająć nawet kilka lat ;)
Jeśli chodzi o miejsce na ekspansje, to już raz został dodany dodatkowy pasek w mieście i pewnie znów tak będzie
 

Koval92

Kapłan
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnych aktów albo powiększenia miasta o kolejne ekspansje ?
Zostało mi łącznie 16 ekspansji do odblokowania całego imperium z czego 14 za diaxy i 2 w nowym akcie... I martwi mnie ten fakt ponieważ może to oznaczać parę rzeczy np. Że jest to już ostatni akt... a tego wolałbym uniknąć ktoś cos wie ?

Na pewno jest potwierdzony rozdział 20 bo były statystyki wielu budynków do rozdziału 20 włącznie i musi być 3 rodzaj wzniesionych towarów.
Na mapie jest jeszcze ewidentnie miejsce na 1 pasek ekspansji u dołu i 1 po boku więc jeszcze bez powiększania ogólnego mapy mają miejsce na rozdziały 21-26
 

Serengeti

Szef kuchni
Co za ironia losu ;)
Ludzie kombinuja, jak by tu zdobyc wiecej miejsca w miescie (jak ja kiedys), a ja teraz odwrotnie, bardzo chetnie pozbylbym sie nawet 30-40 ekspansji i schowal je do inwentarza albo wrecz oddalbym komus za darmo :)

Może to jest pomysł na nową funkcjonalność?
Możliwość odpłatnego usuwania ekspansji :D
 

Deleted User - 198835

Guest
A ja chętnie skożystam z propozycji przejęcia czyjejś ekspansji i nawet mógłbym coś za to zapłacić (na przykład towarami) :)
Oczywiście w legalny sposób ta wymiana miałaby być (żeby nie było , że proponuję coś niedozwolonego hihi)
 
Status
Zamknięty.
Do góry