• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
To co najciekawsze tutaj, to ewentualna korzyść Przygodowa. Ona nie dawałaby pewnie bezpośrednio nagród, ale mogłaby ożywić Przygody. A Przygody bardzo potrzebują ożywienia.
 

Poziomek

Rycerz
przygody to najslabszy event w grze jesli moge to tak okreslic- - bardzo slabo to wspominam - nagrody slabe w porownaniu do zaangazowania calego bractwa, jak i czasu spedzonego na takim evencie.
 

Charlene

Szef kuchni
Dziwna sprawa, bo rok temu była PB z artefaktami Sowy :/ czy to możliwe, żeby nie było na becie, ale na live tak?
 

Klops

Rozbójnik
Łyk klarowności powrócił do Iglicy na becie i jest teraz do zdobycia przy trzeciej bramie na każdym piętrze :)
Musze przyznać, że jest to całkiem niezła rekompensata tych kilku razy kiedy nie mogliśmy łyku klarowności zdobyć, aż miło:)
//
Ten z Ruinami - zestaw budynków.

Hmmm czyli nie będzie PB.
Słabo, brak mi jednego artefaktu.
Zestaw Ruin nie wymaga artefaktów, więc zapewne najbliższe PB, niezależnie kiedy się pojawią, uraczą nas artefaktami do "najświeższego" budynku ewolucyjnego.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Charlene

Szef kuchni
Zestaw Ruin nie wymaga artefaktów, więc zapewne najbliższe PB, niezależnie kiedy się pojawią, uraczą nas artefaktami do "najświeższego" budynku ewolucyjnego.
To by było dziwne, żeby tyle czekać na artefakty do Boblina :/ trzeba popytać ludzi szperających w plikach gry, czy widzą tam jakąś datę.

EDIT: widziałam na becie spekulacje, że może Twórcy chcą zmniejszyć ilość PB. Skoro jest ta czarodziejska księga to ma to jakiś sens, tylko wtedy wiąże się to z wyborem ewolucyjnego, którego chcemy dopracować i być może zmusi to graczy do dokupowania brakującej waluty.
EDIT2: podpytałam iDavisa i w tym momencie nie ma daty PB w plikach. Dodał, że w tym roku event zimowy jest na tyle zbalansowany, że łatwo można dostać 9 artefaktów, więc może dlatego nie ma PB.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Nie nastawiałbym się na przygody bractw po eventach zdrapkowych.
Styczeń ogólnie w grach jest tak teraz obfity, jeszcze tu event z naprawdę fajnym zestawem nadciąga, po prostu miesiąc wow.
 

Charlene

Szef kuchni
Tu można sobie obejrzeć statystyki zestawu z przyszłego eventu :)

Dzienne są ciekawe. Pierwszy raz jest budynek wygasający po 20 dniach i dający runę oraz jest trochę silniejszy budynek na pop od Sklepu Goblińskiego. U siebie jak przeliczałam to wychodzi podobna ilość kratek, więc fajnie.

EDIT: popatrzyłam na zestaw i trochę mu ucieli many; Kwiatka to taki dodatek, że żal i bez komentarza
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry