• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Poziomek

Rycerz
...czyli zyskaja mniejsi, a nie ci najwieksi. Wlasnie to sprawia, ze tak mi sie to podoba :)
ale spojrz na to tak: masz 1000 run od iglicy, jesli bedzie taki przelicznik 1 runa=15 pw=15000tysiecy pw mozesz wladowac w czyjas iglice. XXX: wymienie PW miedzy swiatami badz 'sprzedam' rozwoj cudow:). Zakladacie ze kazdy bedzie to robil bezinteresowanie, optymizm gigantyczny
 

Koval92

Kapłan
Zazwyczaj ci co mają tysiące run to juz mają wszystkie te cuda na 35 poziomie bo sobie doładowali z 50 multikont
Sobie średnio dodadzą te punkty, chyba że mają drugie konto to wtedy z błogosławieństwem administracji 50 multikont + te runy w drugie konto
 

Poziomek

Rycerz
W zamknietych bractwach gdzie kazdy moze polegac na kazdym i masz pewnosc ze nikt ci nie odejdzie to jest fajne- bo mozesz podniesc' wydajnosc' jakiegos czlowieczka . Ale, no wlasnie ale..ale jak zawsze otwiera to pole do naduzyc. Ja bym wogole nie ruszal tematu.
 
Masz na pewno sporo racji @Poziomek, ale chyba nikt tu nie jest naiwny. Mysle po prostu, ze "normalnych" graczy i bractw prawie nie bedzie to dotyczyc, bo kombinacje innych nie beda przeciez mialy zadnego bezposredniego wplywu na ich gre. Pole do naduzyc jest, ale chyba mniejsze, niz moze sie wydawac na pierwszy rzut oka. Normalny kierunek pushingu (a wiec tez wymian miedzy swiatami) to male miasto --> duze miasto, a przeciez te male miasta nie beda mialy skad brac nadmiaru run, wiec pula PW przeznaczonych na takie kombinacje nie zwiekszy sie w jakims znaczacym stopniu. Z kolei przerzucanie PW z duzego do malego miasta na innym swiecie nie ma przeciez za bardzo sensu, takze w praktyce wlasciwie nic sie pod tym wzgledem nie zmieni na serwerach i ta nowa funkcja bedzie miala sens przede wszystkim w kontekscie pomagania slabszym graczom :)
 

Poziomek

Rycerz
tak sobie to na potrzebe chwili nazwalem okresleniem Pralnia brudnych PW - albo Karuzela PW - Perpetum mobile. Tylko dopytam abym calosc dobrze zrozumial. Zostajac przy tym przykladzie 1000 odlamkow . Pakujemy je stopniowo komus w cud - za 1- dostaje 15pw . Podbijamy mu do cuda np 300 PW- przy zamknieciu cudu - Pewna pula PW - wraca do Nas w formie antycznej wiedzy. To obstawiajac ze te 1000 odlamkow daje nam 15tys pw jakie mozemy oddac, zwrotu w formie antycznej wiedzy dostaniemy kilka tysiecy. - Super interes. Brawo dla tego co zglosil ten pomysl i dla tych ktorzy go przepchneli
 

Deleted User - 198835

Guest
Fajna ta opcja
Ale to trzeba trafić na fazę run , czy runę wrzuca się zamiast PW ?
Bo jak zamiast PW , to super - pomogę innym najpierw runami a potem PW
Chris07070707 w stosunku do Ciebie to jestem bidakiem - do 150 run na cudak , ale i tak to niezła funkcja :)
 

Charlene

Szef kuchni
Bardzo fajna opcja i mam nadzieję, że to szybko zostanie wprowadzone.
1. Co do nadużyć - ja ich nie widzę, ponieważ z tego co zrozumiałam, runy można wymienić tylko w określonym cudaku i do określonego cudaka, czyli jak mam 100 run do Iglic Burzy to mogę je wymienić sobie do tego cudaka albo komuś do jego Iglic Burzy. Nadużycie to może by było, gdyby była opcja wrzucenia w dowolnego cudaka.
2. Tych ,, bogaczy” w skali serwera nie będzie dużo( tak w ogóle, to Ci najstarsi się coraz bardziej wykruszają), bo aktywny gracz to nazbiera koło 100-200 dodatkowych run w konkretnym cudaku( ja mam tyle grając niecałe 2 lata, robiąc od zawsze dobre wyniki turniejowe) co da raptem jakieś wyższe 1-2 poziomy, więc biorąc pod uwagę czas w jakim zdobywa się runy, to wcale nie będzie to maszynka do ogromnych ilości PW. Runy są losowe, więc szansa dostania tej określonej, którą chcemy przerobić jest dość mała.
3. Multikonta to nie mają nic do rzeczy, ponieważ jak było pisane nie raz na forum, takie konto ma dojść raptem do 2 rozdziału do badania na Sekretne Cuda, czyli Księgi Tajemnic i Złotej Otchłani, więc pożytek raczej marny, bo nawet jakby zdobywało runy, to tylko do tych 2 cudaków.

Dla mnie ta nowa funkcja jest fantastyczna, bo mogę albo sobie pomóc, albo innym graczom. Nawet kiedyś miałam takie przemyślenia, że jak ktoś ma cudaka na max, to mu i tak się zbierają te runy nie wiedzieć po co, więc teraz można z nich zrobić pożytek :) Jak się gdzieś pomyliłam, to niech mnie ktoś poprawi.
 

Charlene

Szef kuchni
Na przygodzie bractw po evencie lutowym możliwe, że będzie przedmiot z wyborem artefaktów boblina albo artefaktów echa zapomnianych, bo go dodali do plików
Tak podejrzewałam, że połączą te artefakty. Widać, że w tym roku INNO chce zachęcić graczy do wydawania diaxów, żeby mieć pełne budynki, alee póki co nie ma dużej straty, bo nawet nie pełne są ok. Jestem ciekawa czy wymyślą nowego feniksa, czy jednak coś zupełnie nowego.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Dla mnie ta nowa funkcja jest fantastyczna, bo mogę albo sobie pomóc, albo innym graczom. Nawet kiedyś miałam takie przemyślenia, że jak ktoś ma cudaka na max, to mu i tak się zbierają te runy nie wiedzieć po co, więc teraz można z nich zrobić pożytek :)
Mnie też bardzo podoba się ta opcja pomocy innym graczom zwłaszcza że już kiedyś na tym forum były propozycje aby rozwiązać problem nadmiaru run które nie będą wykorzystane a się nadal zbierają czy tego chcemy czy nie :)
EDIT
Jak widać IG w końcu zaczyna wdrażać nasze stare pomysły a to chyba dobry znak i podziękowania dla aktualnej ekipy odpowiedzialnej za zmiany w grze :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
Jakby jeszcze tylko wraz z nią poprawili widok w menu Antycznych cudów, tak żebym swoje cuda mogła widzieć tak jak te sąsiadów (ile to już o to prosimy?), to byłoby jeszcze lepiej
Fakt ale dajmy im szansę na zrealizowanie i tego pomysłu (w przyszłości :)), zapewne @jarq umieści to jako uwagę w swoim raporcie do centrali i już mamy światełko w tunelu :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry