• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Elik2

Zwiadowca
Chejka wyczytałem właśnie na forum bety że produkcje magicznych warsztatów w zadaniach "zakończ X produkcji (w warsztacie) X typu" liczy się podwójnie. To prawda?
 

xEasyRiderx

Rycerz
Chejka wyczytałem właśnie na forum bety że produkcje magicznych warsztatów w zadaniach "zakończ X produkcji (w warsztacie) X typu" liczy się podwójnie. To prawda?
Nie.
W tym evencie w zadaniach typu :supply: Wyprodukuj zasoby :supply: masz określoną ilość zasobów (młotków) i tutaj magiczne warsztaty po prostu dają więcej młotków ponieważ produkuję ich więcej niż normalne warsztaty.
Owszem w innych eventach w przeszłości zdarzało się że w niektórych zadaniach magiczne warsztaty dawały 2x tyle ale nie w tym przypadku :)
 

LadyAkima

Wędrowiec
Bardzo fajny ten pomysł z runami. Ale czy ktoś już myślał, jak to wpłynie na rynek skrzynek? Będziemy liczyć runy jako 10, 15pw, czy to będzie zysk dla wpłacającego?
 

Poziomek

Rycerz
Bardzo fajny ten pomysł z runami. Ale czy ktoś już myślał, jak to wpłynie na rynek skrzynek? Będziemy liczyć runy jako 10, 15pw, czy to będzie zysk dla wpłacającego?
no zapewne tak, o czym wspomnialem - Ty bedziesz wplacac runy kazda o okreslonej sumie, a pozniej jeszcze dostaniesz zwrot w postaci antycznej wiedzy. Duzi i srednio duzi grajacy od dawna juz zacieraja rece- zreszta widac po komentarzach tylko na polskim malym forum:)
 

Charlene

Szef kuchni
no zapewne tak, o czym wspomnialem - Ty bedziesz wplacac runy kazda o okreslonej sumie, a pozniej jeszcze dostaniesz zwrot w postaci antycznej wiedzy. Duzi i srednio duzi grajacy od dawna juz zacieraja rece- zreszta widac po komentarzach tylko na polskim malym forum:)
Koleżanka tylko zapytała o coś a nie stwierdziła, więc nie dopisuj bzdurnej teorii. Od dawna? Dopiero co weszło na Betę… Poza tym kto powiedział, że każda zdobyta runa będzie przerabiana na PW?? To nie wyjdą nie wiadomo jakie sumy i nagle nie będzie gigantycznego rozwoju cudów. Mam wrażenie, że musisz się doczepić tej nowej funkcji jako odwet za Twój pomysł, który nie przeszedł.
 

blazius1

Paladyn
Myślę że duzi będą się zrzucać na cudaka u młodszego gracza okazyjnie. Jeśli uznają, że warto wrzucić konkretnemu graczowi i on sobie nie pójdzie precz.
Albo zrzucą się graczowi wypróbowanemu w bractwie, który skasował cudaka, ale postanowił go odbudować.
 

Poziomek

Rycerz
Myślę że duzi będą się zrzucać na cudaka u młodszego gracza okazyjnie. Jeśli uznają, że warto wrzucić konkretnemu graczowi i on sobie nie pójdzie precz.
Albo zrzucą się graczowi wypróbowanemu w bractwie, który skasował cudaka, ale postanowił go odbudować.
to jest ten jedyny plus jaki widze. Kolejna zmiana po Bibliotekach i zmianie ze zwojami ktora tak na dobra sprawe uprzywilejowuje duzych i starych:)
 

xEasyRiderx

Rycerz
A ja sądzę że wszystko będzie jak do tej pory czy duzi o tak będą pomagać mniejszym bez względu na ile tych run im wpadnie. Jak do tej pory w bractwach gdzie gram nie patrze na to że dane runy są mi potrzebne czy nie ale wrzucam nawet w te najwyższe skrzynki swoje PW tylko po to aby wystawiający dany cudak mógł szybciej zakończyć zbieranie i zacząć budowę :) Dlatego wszystkie teorie o zarabianiu na swoich siostrach i braciach z bractwa są raczej chybione ponieważ i tak duzi pomagają mniejszym w rozbudowie cudaków bez względu na to czy to jest dla nich opłacalne czy nie.
 

Poziomek

Rycerz
Easy: Tak ale w tej chwili pomagasz sobie i im - poprzez RS czy Tasiemiec lancuszek. i to jest dobre rozwiazanie bo zyskuja wszyscy rownomiernie bawiacy sie w takie doładowania. Nie przekonuje mnie ta proponowana suma ile taki odlamek bedzie wart, i to ze pozniej po takiej pomocy co juz jest samo w sobie troche slabe, duzy otrzyma jeszcze AW.
 

blazius1

Paladyn
Ale sytuacja że się starszym graczom stale kumulują Runy też nie jest poprawna. Po grzyba nam te hałdy run?

Zauważ, że jak ktoś ma 500 run do czegośtam, to dlatego, że parę lat konsekwentnie klepał turnieje. Z nieba mu nie spadły, a tym bardziej za darmo.
To jest rodzaj nagrody za staż w grze. I tonie jest częsty przypadek, bo ostatnio częściej premiowani byli młodsi gracze, niż starsi.

Mam wrażenie że po zmianie ekipy w centrali ze złej, na lepszą, mamy zmianę i w tym elemencie.
Lecą z tematami więcej dalekowzrocznie, że tak powiem.
 

Poziomek

Rycerz
i uwazasz ze wymiana hald run ktore sa nieprzydatne - w superprzydatne PW/AW to jest dobre rozwiazanie - i to jeszcze w takich grubych ilosciach?
 

Tajniakos

Paladyn
Zastanawia mnie po co doszukiwać sie drugiego dna tej jakże pozytywnej zmiany w grze?
Poziomek jezeli pomogę komuś i dam mu np 20 run o wartości 300pw i wzamian dostanę np 50 AW to to Twoim zdaniem bedą takie grube ilości?
Moim zdaniem zmiana na duży plus bo jest sporo cudaków ktorych nie mam wystawionych a runy do nich, które sie zbierają w końcu bedzie można użyć w inny pożyteczny sposób.
Ja tu nie widzę powodów aby spekulować o możliwościach nadużyć w związku z tą zmianą bo ich poprostu nie widzę ;)
 

Poziomek

Rycerz
20 run=300pw- dostanieesz zwrot 50AW . 20 run to nie problem, ale spojrz na screen od Chrissa. Nawet zakladajac ze jest on jednym z nielicznych ktory ma az tyle, zalozmy ze bedzie wiele sredniakow z runami na poziomie 200-300, widzisz jaka to jest skala /darmowego' boostowania cudu i AWruny2.jpg
 

Tajniakos

Paladyn
20 run=300pw- dostanieesz zwrot 50AW . 20 run to nie problem, ale spojrz na screen od Chrissa. Nawet zakladajac ze jest on jednym z nielicznych ktory ma az tyle, zalozmy ze bedzie wiele sredniakow z runami na poziomie 200-300, widzisz jaka to jest skala /darmowego' boostowania cudu i AWView attachment 4806
A Ty uważasz że te runy Chrisowi to z nieba spadły? Po za tym jakbyś zauważył to cudaki chrisa są w większości już wymaksowane wiec co on żekomo ma jeszcze u siebie bostować?
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
oczywiscie ze mu nie spadly z nieba ale wymiana ich na PW w cuda (takze innych osob) jest sporym naduzyciem i nieprzemysleniem ze strony tworcow
 

xEasyRiderx

Rycerz
@Poziomek czy ty zawsze musisz do każdej zmiany czy opisu funkcji w grze przez innych graczy wtrącać swoje opinie bardzo często chybione i bez podstawne no chyba tylko po to a by sobie podyskutować o niczym ponieważ wszystkie twoje teorie są ze tak ładnie powiem z doopy ściągnięte.
EDIT
przyjdzie potem gajowy i posprząta ten bałagan to po co mu dodawać jeszcze pracy na forum jakby nie miał co robić ;)
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
oczywiscie ze mu nie spadly z nieba ale wymiana ich na PW w cuda (takze innych osob) jest sporym naduzyciem i nieprzemysleniem ze strony tworcow
Myslę ze dyskusja z Tobą na ten jak i na wiele innych tematòw mija sie z celem bo mam wrażenie że tylko podsycam ogień zamiast go gasić. Masz prawo byc odmiennego zdania, ale co innego miec inne zdanie a co innego tworzyc niczym niepoparte teorie spiskowe.
 

Charlene

Szef kuchni
oczywiscie ze mu nie spadly z nieba ale wymiana ich na PW w cuda (takze innych osob) jest sporym naduzyciem i nieprzemysleniem ze strony tworcow
Poziomek albo nie rozumiesz tej nowej opcji, albo jesteś zazdrosny o to, że ktoś ma jakiś zapas run. Uczepiłeś się 1 screena jakby to był wyznacznik całych serwerów. Zrobisz turnieje na wysokim poziomie co tydzień, to też będziesz miał zapas run, bo nie ma innej możliwości jak zdobycie ich w turnieju, albo przez podbój prowincji, czasem losowanie w eventach. Biorąc pod uwagę trudność ich pozyskania oraz koszta poziomów cudów, to nie ma mowy o nadużyciach.
 

Maguzzi

Wędrowiec
Jak dla mnie genialne. Od dawna pakuję każde zdobyte PW i AW w określone cuda braci i sióstr. Tym sposobem pomagam zwiększyć wydajność ich miast, a to skutkuje ich lepszymi wynikami w turniejach, a na pewno możliwością robienia lepszych wyników co działa tylko na korzyść bractwa. A co zrobię z AW, które wpadną mi ze skrzynek... oczywiście wpakuję dalej w pomoc dla bractwa. Co do tych, którzy mają ogromne zapasy run. To z pewnością mają już swoje cuda albo ukończone albo na ukończeniu, bo mają te tony run dlatego, że robią w turniejach duże albo i ogromne wyniki. Jak robię mocno turniej to wpada coś koło 1000 pw po prostu z prowincji czasem więcej. Jak ktoś uzbierał ogromne zapasy run to albo gra bardzo bardzo długo i w turniejach robi przynajmniej średnie wyniki, albo staż ma średni ale gra bardzo intensywnie w turniejach. Tak czy siak swoje cuda ma już bardzo dobrze rozwinięte. Jak ktoś trzyma wszystko tylko dla siebie to współczuję ludziom w jego bractwie. Ja znam wiele osób, które chętnie pomagają młodszym. Jak to wejdzie do nas to moja pomoc będzie troszkę lepsza mam średnio po 250-300 run w plecaku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry