• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

blazius1

Paladyn
Raczej nie powinny, bo to przecież bonus pochodzący z rozgrywki zespołowej. A Pushing jest zjawiskiem indywidualnym, tj. składającym się z postawy pojedynczych graczy.
Poza tym jak bardzo można skomplikować system rozliczeń PW wrzucanych w cudy? Przecież to, co planują już wygląda na poważnie pokomplikowanie.. Teraz zabraknie do kompletu cudaka, który dodatkowo zmieniałby wielkość tego kredytu...

Cóż ciekawa opcja która chyba ma zatrzymać tą nawałnicę PW która miała wyniknąć z tej opcji z runami ja jednak chyba wolałbym żeby tych zmian nie wprowadzać w życie...

Słowem kluczowym jest zapewne słowo "pushing". A "pushing jest zjawiskiem tak starym, jak Antyczne Cudy i możliwość posiadania więcej niż jednego konta w grze.

Nawałnica z PW związku z opcją z runami jedynie wsparłaby istniejące od lat zjawisko pushingu. Nie byłaby problemem jakoś zmieniającym ogólną sytuację i system pushowania kont zasadniczo by nie zmieniała.

Ale ten system limitu kredytowego w udzielaniu wsparcia w Antyczne cudy zmieni ją bardzo. Ograniczy pushing.

Więc bardzo być może, że ten myk z tymi hałdami run do utylizacji, to wręcz taki gest pocieszenia dla graczy, którym zostanie mocno ukrócona możliwość niczym dotąd nieograniczonego pushowania głównych kont. Ukłon w ich stronę, nie figa z makiem.

Gdybym nie chciał zupełnie zniechęcić do gry całkowicie dotąd swobodnie pushujących konta, to właśnie tak bym kombinował.
To by był przykład tej polityki więcej dalekowzrocznej nowej ekipy, ponieważ...

... zupełne zniechęcenie do gry ludzi z wieloma kontami nie leży w niczyim interesie. I to własnie, jak się zdaje, w Hamburgu zrozumieli już dawno temu.
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
... zupełne zniechęcenie do gry ludzi z wieloma kontami nie leży w niczyim interesie. I to własnie, jak się zdaje, w Hamburgu zrozumieli już dawno temu.
dokladnie. Statystyki musza ladnie sie prezentowac. I mysle ze w imie tych slupkow statystycznych konta ludzi ktorzy nie loguja sie juz dlugimi miesiacami wciaz zajmuja miejsca na mapie.
 

blazius1

Paladyn
Korzyści z graczy z więcej niż jednym kontem są wszechstronne.
Jeśli pojawi się w grze luka lub błąd , to jak myślicie, który gracz zgłosi to do supportu? Ten co ma tylko jedno konto, czy ten co ma cztery?
A który napisze poradnik dla innych graczy?
Który zapłaci więcej za diamenty?
 

Avintia

Wędrowiec
U mnie na becie jeszcze coś innego.
1 x Observatory 10%
500 x ??? 10%
Zwłaszcza to drugie jest ciekawe. I nie mam pojęcia co to za budynek Observatory.
 

Koval92

Kapłan
Nie chcieliscie waluty eventowej w skrzynce bo chcieliscie diamenty, ukrócili diamenty, teraz nie macie jednego i macie mniej drugiego.

Miłego jarania się elven float
 

Tajniakos

Paladyn
Nie chcieliscie waluty eventowej w skrzynce bo chcieliscie diamenty, ukrócili diamenty, teraz nie macie jednego i macie mniej drugiego.

Miłego jarania się elven float
A co ma teraz piernik do wiatraka? :)
Nawet jakby dodali walutę wydarzenia do Mistycznego Obiektu to zdobycie z nich diamentów mogło by być jeszcze rzadsze a nerf diamentów wprowadzony by był już dużo wcześniej.
Myślę, że te zmiany mogą mieć związek z tym, że coraz więcej bractw robi złotą iglicę a spora część graczy robi golda na 2 i 3 światach więc musieli znaleźć sposób na ograniczenie nam ilości zdobywanych diamentów ale równie dobrze powód może być i inny.
 

Koval92

Kapłan
A co ma teraz piernik do wiatraka? :)
Nawet jakby dodali walutę wydarzenia do Mistycznego Obiektu to zdobycie z nich diamentów mogło by być jeszcze rzadsze a nerf diamentów wprowadzony by był już dużo wcześniej.
Myślę, że te zmiany mogą mieć związek z tym, że coraz więcej bractw robi złotą iglicę a spora część graczy robi golda na 2 i 3 światach więc musieli znaleźć sposób na ograniczenie nam ilości zdobywanych diamentów ale równie dobrze powód może być i inny.

Zaraz diamenty z iglicy będą następne jak tak pójdzie.
 

Ovocko

Rycerz
Myślę, że te zmiany mogą mieć związek z tym, że coraz więcej bractw robi złotą iglicę a spora część graczy robi golda na 2 i 3 światach

Tylko to jest nadal circa 20 bractw na serwer, a tych które złoto zdobywają regularnie jest, o ile mnie pamięć nie myli, niewiele więcej niż połowę tego.
Czyli powiedzmy 25 x 15 = około 375 (niech stracę, 400) graczy, którzy regularnie dostają nagrody za złoto.
Nie pamiętam, jaki numerek się dostaje na początku? coś koło 22 000? To te 400 osób stanowiłoby niecałe 2% populacji.

Jak dla mnie to zbyt mało by wprowadzać z tego powodu ograniczenia.
 

Tajniakos

Paladyn
Tylko to jest nadal circa 20 bractw na serwer, a tych które złoto zdobywają regularnie jest, o ile mnie pamięć nie myli, niewiele więcej niż połowę tego.
Czyli powiedzmy 25 x 15 = około 375 (niech stracę, 400) graczy, którzy regularnie dostają nagrody za złoto.
Nie pamiętam, jaki numerek się dostaje na początku? coś koło 22 000? To te 400 osób stanowiłoby niecałe 2% populacji.

Jak dla mnie to zbyt mało by wprowadzać z tego powodu ograniczenia.
20 bractw x 3 serwery daje nam 60 x 25 graczy to już:
1500 osób x 275 diamentów = 412 500 diamentów tygodniowo. 1 650 000 miesięcznie i 19 800 000 rocznie...
1500 osób x 550 diamentów = 825 000 diamentów tygodniowo. 3 300 000 miesięcznie i 39 600 000 rocznie
1500 osób x 825 diamentów = 1 237 500 diamentów tygodniowo. 4 950 000 tygodniowo i ..... 59 400 000 rocznie
Nie biorę pod uwagę srebrnych iglic których też jest sporo ;)
Dużo mniejsze ilości diamentów pozyskiwano z farm studni i sami wiemy jak to się skończyło...
Faktycznie to zbyt mało aby wprowadzać z tego powodu ograniczenia ;)

Edit: Jednym słowem tam mają pełne statystyki i widzą ile diamentów idzie free na serwer a sprowadza się to do tego o czym wyżej napisała @Charlene :)
 
Ostatnia edycja:

Elik2

Zwiadowca
Tak ale teraz podzielicie tę zawyżoną nawet średnią przez liczbę graczy a otrzymacie żałośnie mały ułamek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry