• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Poziomek

Rycerz
a mi wszystko razem pachnie przesytem czy to event czy przygoda - troche za czesto sie to robi, i czlowiek ma wrazenie ze z kazdym miesiacem wiecej czasu poswieca na ta gre.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
O ludzie, głowa osła jako waluta ?! XD trochę creepy.
Jedyne w tym evencie co mi sie podoba to wlasnie tak glowa osiolka :D
z Resztą nie cierpie takiego eventu
z ta mechanika:(
Edit:
@Charlene nie tylko ty masz alergie ja tez mam , co do nagrod to tez masz racje i ten event chyba zrobie byle byl jak cos bedzie to dobrze jak nie tez nic sie nie stanie
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Jedyne w tym evencie co mi sie podoba to wlasnie tak glowa osiolka :D
z Resztą nie cierpie takiego eventu
z ta mechanika:(
Na szczęście jest cały osiołek na mieście - słodziak :)) dzięki @Nusion bo już myślałam, że to będą głowy XD. Zgadzam się, to jedyna przyjemna rzecz w tym evencie. Nie kusi mnie ani nagroda główna, dzienne to rosyjska ruletka więc nie ma tematu, na dodatek mechanika, na którą mam alergię. Portret za Ligę też nie jest super( taki zasuszony ten gostek). 8 artków powinnam zdobyć w tych wykopaliskach a potem się dostanie z PB. To będzie mój pierwszy totalnie lajtowy event :D
 

Koval92

Kapłan
Warto zauważyć, że to pierwszy budynek ewolucyjny w którym jest tylko 5 różnych animacji zamiast 10. Animacja zmienia się co 2 poziomy.
Nie popisali się.
16670ba8d08f.png


Im więcej eventów, tym gorsze one są. Mają parcie na event co miesiąc, nie wiadomo po co.
Dają słabe nagrody, albo uniemożliwiają zdobycie całego zestawu, albo dają coś robione na "odwal się" tak jak ten budynek.


Edit: Z forum bety, lol

index.php

(Osiołki na PC są bardziej kolorowe, to jest z apki)
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Taka fajna informacja z forum bety, co być może będzie w trawie piszczeć ;)
(to informacje od graczy zerkających do plików gry, te funkcje nie są dostępne na razie nawet na becie)
- baner o nadchodzącym wydarzeniu dla Przygód Bractw
- interfejs umożliwiający sprawdzenie, czy wszyscy wrzucili odznakę na mapie w PB
To by była super opcja i dla tych, co przygody lubią, jak i dla tych, którzy nie lubią i chcą tylko szybko zaliczyć :D
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry