• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Widzę jakiś nowy rodzaj diabelskiego młyna (arcane ferris wheel) i nowy budynek (warriors plaza), oba 50 dni działają nim się wyczerpią.

Arcane Ferris wheel ma 4 produkcje do wyboru:
- 400 fragmentów zaklęć w 48h
- 2x 30 minut instant w 48h
- 1 katalizator w 48h
- 1 łyk klarowności w 7 dni

Warriors Plaza ma do wyboru (19 rozdział) :
- Obóz najemników ciężkie w zwarciu: 1140 w 48h
- Obóz najemników ciężkie dystansowe: 1720 w 48h
- Obóz najemników magiczne: 2300 w 48h
- Instant wskrzeszenie oddziału 100% w 7 dni

Nie jestem w stanie powiedzieć z czego będą te budynki, ale są.
Mi się podobają ;) jakiś powiew świeżości i pewnie je zobaczymy w evencie feniksowym, bo widać, że jest tam motyw wojskowy.
 

Charlene

Szef kuchni
Ludibria Ventis najpiękniejsza nazwa z całego Elvenaru <3 <3 ( przydałaby się buźka z serduszkami zamiast oczek) a na dodatek z ciekawym efektem- będzie pewnie za :diamond:, bo w losowaniu to by było za miło...

Bardzo mi się podoba styl tego eventu- taka Hagia Sophia? ja tam lubię złoto i na bogato ^^
 

Charlene

Szef kuchni
Portrety mi się podobają :)))) zakochałam się w tym z Nagród Głównych :))))) mam nadzieję, że się pojawi Jajo Magmowe w nagrodach dziennych, bo Basen mi nie odpowiada ze względu na czas produkcji :/

P.S na Becie już jest Chatka Wiedźmy do wytworzenia w AM :)
 

Charlene

Szef kuchni
To raczej nie błąd, takich zadań miałam już kilka. Jest też zadanie "ukończ prowincję", więc warto sobie na mapie zostawić 7/8
To jest nie możliwe, żeby wróciło zadanie ,, ukończ prowincje" chyba, że jest alternatywa. Ne becie zjedzą za to Twórców, albo jak zwykle ktoś zrobił kopiuj wklej w zadaniach i zapomniał, że to zostało :/
 

Nusion

Kapłan
To jest nie możliwe, żeby wróciło zadanie ,, ukończ prowincje" chyba, że jest alternatywa. Ne becie zjedzą za to Twórców, albo jak zwykle ktoś zrobił kopiuj wklej w zadaniach i zapomniał, że to zostało :/
Jest alternatywa "Ukończ 1 prowincję LUB rozwiąż 6 konfliktów w turnieju". Ja na razie zrobiłam 42 zadania i z ukończeniem prowincji było jedno póki co. Zobaczymy jak będzie dalej
 

Van Szymons

Wędrowiec
Witam. Może ktos będzie wiedział co jest grane......od wczoraj nikt mi nie może wrzucić pw bo mam zerowy limit ( tu wszystko jasne ) ale....wrzucam 800pw innym graczom i nadal ma zerowy limit u siebie. jak to rozumieć?
//
dałem dodatkowe 300pw i limit skoczyl aż na 220pw z 1100!!! 1/5 tylko z tego co się wrzuca innym. czym to idzie bo inni mają tak-- ile wrzucą o tyle limit i sie powiększa.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dałem dodatkowe 300pw i limit skoczyl aż na 220pw z 1100!!! 1/5 tylko z tego co się wrzuca innym.
Tu trzeba troszke uwazac, choc nie twierdze z cala pewnoscia, ze zjawisko, ktore za chwile opisze, jest winne takim a nie innym Twoim wnioskom. Ale nie jest to tez wykluczone.

Obserwacja praktyczna:
Zalozmy, ze mamy limit=0 i wrzucamy runy w cud innego gracza, zeby sie odblokowac. No i fajnie, wrzucamy np. rownowartosc 800 PW i widzimy, ze pasek pieknie sie wypelnia, az do zamkniecia cudu. Jesli skonczymy wrzucac i zbyt szybko zamkniemy okienko cudu, to problem w tym, ze nie widzimy, co w tym cudzie tak naprawde sie dzieje. Otoz bywa czesto, ze limit spada wlascicielowi cudu do zera w trakcie naszego wrzucania, ale pasek postepu w cudzie nie od razu to sygnalizuje i na koncu moze sie okazac, ze pasek pokazal nam wrzucone 800 PW, a tek naprawde wrzucilismy tylko 100. Mozna to oczywiscie zweryfikowac, odczekujac kilkanascie sekund przed zamknieciem okienka, wtedy pokazuje sie odpowiedni komunikat o bledzie, tyle ze czesto graczom brakuje cierpliwosci i zamykaja okienko za szybko co powoduje, ze nawet nie zauwazaja, ze w cud weszlo znacznie mniej PW niz "wrzucona" ilosc. Drugim sposobem weryfikacji jest ponowne wejscie w cud i sprawdzenie, ile naszych PW tak naprawde weszlo. Musze przyznac, ze mocno mnie irytuje ta sytuacja, tzn. ze wrzucanie w cud nie jest blokowane od razu w momencie osiagniecia limitu=0 i pasek postepu zachowuje sie tak, jakby cud mozna bylo wypelnic do samego konca.
Szczerze mowiac nie widze innych logicznych wytlumaczen dla obserwowanego przez Ciebie fenomenu, bo ciezko raczej przypuszczac, ze za kazdym razem ktos pakuje PW w Twoje cuda dokladnie w tym samym momencie, w ktorym Ty wplacasz w cuda innych i przez to Twoj limit nie wzrasta. Trzeba tez pamietac, ze jesli wrzucamy PW innym i od razu dostajemy nagrode ze skrzynek, to nasz limit powieksza sie wprawdzie o ilosc wrzuconych PW, ale jednoczesnie pomniejsza sie o wysokosc nagrody. Ale to oczywiste i nie sadze, bys to przeoczyl, wiec wspominam o tym tylko jako o teoretycznej mozliwosci.
 
Ostatnia edycja:

Van Szymons

Wędrowiec
zawsze patrze do końca czy zaliczyło tyle pw ile dałem. czasem fakt zblokuje i jest mniej ale to drobnica. od wczoraj wieczora miałem zero na limicie, nikt mi nie wrzucił bo nie dało rady, jeśli się wymieniamy to zawsze taka samą ilość lub więcej innemu graczowi by zyskać cos do limitu. pw ze skrzynek też zaliczało na poczet limitu ale było jedno ale..... dając taką samą wartość ile jest w skrzynce nie dodawało limitu. zawsze trzeba było dać wiecej niż w skrzynce. może teraz sie zmieniło i odliczają wartość skrzynek a dolicza się naddatek jaki dajemy.
 

DETES

Wędrowiec
Może nie w temacie - ktoś wie czemu staty nie działają od paru dni? W sumie zależy mi na architekcie bo przebudowa przede mną :)
 

Charlene

Szef kuchni
Może nie w temacie - ktoś wie czemu staty nie działają od paru dni? W sumie zależy mi na architekcie bo przebudowa przede mną :)
Właśnie weszłam na elvenstats i wszystko działa, więc może ciasteczka czy coś?
//
zawsze patrze do końca czy zaliczyło tyle pw ile dałem. czasem fakt zblokuje i jest mniej ale to drobnica. od wczoraj wieczora miałem zero na limicie, nikt mi nie wrzucił bo nie dało rady, jeśli się wymieniamy to zawsze taka samą ilość lub więcej innemu graczowi by zyskać cos do limitu. pw ze skrzynek też zaliczało na poczet limitu ale było jedno ale..... dając taką samą wartość ile jest w skrzynce nie dodawało limitu. zawsze trzeba było dać wiecej niż w skrzynce. może teraz sie zmieniło i odliczają wartość skrzynek a dolicza się naddatek jaki dajemy.
Nic się nie zmieniło, tak było od początku. Trzeba dawać więcej niż wartość skrzynki, którą zajmujemy- wtedy jesteśmy na+ . Jak zajmujesz skrzynkę i cudak się zamknie to odejmowana jest od Twojego konta wartość skrzynki- tylko właściciel dostaje + wartość skrzynki.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry