• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Nusion

Mag
Coś im chyba nie zagrało, bo licznik zniknął, a na discordzie jest ogłoszenie, że event na becie będzie 13 maja :)
 

Nusion

Mag
Na becie w zeszłym tygodniu nie działał Tinlug, tzn. po nakarmieniu nie dawał Katalizatorów za konflikty, ale błąd naprawiono dość szybko.
Niestety dziś znów nie działa Tinlug. Dodatkowo nie działają zaklęcia Moc Zasobów, Czarujący Podarunek i Magiczna Produkcja.
Niewykluczone, że również to dostaniemy wraz z czwartkową aktualizacją, więc ostrożnie z rzucaniem zaklęć :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
Na becie w zeszłym tygodniu nie działał Tinlug, tzn. po nakarmieniu nie dawał Katalizatorów za konflikty, ale błąd naprawiono dość szybko.
Niestety dziś znów nie działa Tinlug. Dodatkowo nie działają zaklęcia Moc Zasobów, Czarujący Podarunek i Magiczna Produkcja.
Niewykluczone, że również to dostaniemy wraz z czwartkową aktualizacją, więc ostrożnie z rzucaniem zaklęć :)
witam no to teraz juz działaj czary na warsztaty niestety na produkcjach nadal nie :) i tym sposobem straciłam 10 czarów na manu :( a to beta nie ma ich za dużo.
 

Saina

Wędrowiec
Witam :) Pewnie szykują się do wprowadzenia Rozdziału 22, dlatego tak wszystko na kupę dają :) hehe.. . Dzięki za informacje Nusion :)
 

Nusion

Mag
Dziś na Discordzie Bety pojawiło się takie ogłoszenie :)

1717419802781.png

Wraz z kolejną aktualizacją(?) na Becie zostanie powiększona siatka miasta, a także zostanie dodana kolejna ekspansja za odkryte prowincje (jeśli ukończyło się 700 prowincji). Jest to związane z nadchodzącym rozdziałem 22, którego premiera planowana jest na Becie za ok. miesiąc.

źródło:
 
Ostatnia edycja:

KatieKate

Zwiadowca
Ja już wymieniłam Mruczące Sanktuarium na fragmenty :(
Moim zdaniem nie da się bez diamentów ulepszyć go na maksa.
Mam nadzieję, że następny event będzie lepszy. :)

Dziś na Discordzie Bety pojawiło się takie ogłoszenie :)

View attachment 6514

Wraz z kolejną aktualizacją(?) na Becie zostanie powiększona siatka miasta, a także zostanie dodana kolejna ekspansja za odkryte prowincje (jeśli ukończyło się 700 prowincji). Jest to związane z nadchodzącym rozdziałem 22, którego premiera planowana jest na Becie za ok. miesiąc.

źródło:
Super, nie mogę się doczekać
 

Klops

Rozbójnik
Ja już wymieniłam Mruczące Sanktuarium na fragmenty :(
Moim zdaniem nie da się bez diamentów ulepszyć go na maksa.
Mam nadzieję, że następny event będzie lepszy.

U mnie udało się zdobyć 10 artefaktów, oczywiście bez dokupowania waluty i o dziwo zapomniałem odebrać 100 z newslettera. Moim zdaniem w eventach typu "zamglony las", wbrew pozorom, najprościej jest zdobyć i wymaksować budynki ewolucyjne, ale zdaje sobie sprawę, że to może być moje indywidualne odczucie. Nie mniej jednak Mruczące sanktuarium zostanie na stałe do inwentarzu, raz że niestandardowy rozmiar jakoś mi logistycznie nie leży, dwa, że spodziewałem się po nim naprawdę mocnej produkcji.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2024-06-15 103148.png
    Zrzut ekranu 2024-06-15 103148.png
    955,1 KB · Wyświetlenia: 6
Do góry