• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Poziomek

Rycerz
Nie moglem sie powstrzymac od skomentowania newsa od Nusion: To jest spluniecie w twarz wszystkim tym ktorzy zainwestowali diamenty aby miec pelny zestaw zakazanych ruin (omen omen jednego z najlepszych budynkow w grze), ale tak to nie powinno dzialac, nie w tak 'krotkim' czasie po evencie - i to skad i za co jest nagroda Z przygody, ogolnodostepnej i dosc latwej do wykoania:>.
 

Serengeti

Szef kuchni
Nie moglem sie powstrzymac od skomentowania newsa od Nusion: To jest spluniecie w twarz wszystkim tym ktorzy zainwestowali diamenty aby miec pelny zestaw zakazanych ruin (omen omen jednego z najlepszych budynkow w grze), ale tak to nie powinno dzialac, nie w tak 'krotkim' czasie po evencie - i to skad i za co jest nagroda Z przygody, ogolnodostepnej i dosc latwej do wykoania:>.

A zupełnie inną opinię wyrażasz, gdy chodzi o budynki, które inni mają, bo kiedyś zainwestowali (miśki, biblioteki), a ty nie masz. Ciekawe... ;)

Ja tam mam dwa zestawy Zakazanych Ruin i zupełnie nie mam problemu z tym, że inni też dostaną szansę na swój drugi :)
Zwłaszcza, że to oznacza, że ja będę miała trzy :p
 

Koval92

Kapłan
Mogliby już zakończyć tą zmowę milczenia niezrozumiałą i ujawnić ten kociołek i rozdział 20 to by gracze przestali z nudów kłócić się na forach bo ciągle w eventach i turniejach trzaskają po tysiąc razy to samo... Ewolucyjna pralkowirówka nas nie uraczyła zbytnio contentem do grania

Jeśli masz zestaw, to dostajesz do niego dodatkową część więc i tak zachowujesz przewage nad tymi, którzy go nie mieli całego, a oni mają szanse na skompletowanie go. Też mnie wkurzyło najpierw jak na Feniksa wydałem w 2019 a potem dali artefakty w przygodzie, ale kto przewidział. Teraz już wiem i nie ma problemu.
 
Ostatnia edycja:

elfena1

Wędrowiec
Koleżanka z bractwa twierdzi ,że po skasowaniu Fortecy zemsty 3poziomu otrzymała ostateczną materię potrzebną do zakończenia ostatniego badania w19 rozdziale i tym samym mogła nie rozbudowywać fortecy do 4 poziomu jak to jest napisane w Wiki. Czy ktoś to może potwierdzić tą informację?
 

Tajniakos

Paladyn
Obstawiam, że koleżanka ostatnie badanie potraktowała 5k diamentów. Za usunięcie fortecy na 3 poziomie otrzymasz tylko 24szt czarnej materii a nie ostateczną materię. Nie ma opcji aby ktoś aż tak ryzykował stawianiem fortecy od podstaw po usunięciu jej na 3 poziomie, po za osobą, która wspomogła się w tym badaniu diamentami :)

Edit: Dołączam fragment postu z bety "W moim przypadku sprzedałem portal przed zakończeniem aktualizacji do poziomu 4, więc robię to od nowa, ale nie mam nic lepszego do roboty."
Czyli trzeba jednak mieć portal podniesiony do 4 poziomu aby pozyskać ostateczną materię :)
 
Ostatnia edycja:

FionellaAlbo

Szef kuchni
10. " brzeg liścia many"

10. " brzeg liścia many"
12. "płonący grzyb"

12. "płonący grzyb"
1. "szklane meduzy"

10. " brzeg liścia many"
4. " suszony kwiat Goblina"

Reasumując :)
  • 1. „szklane meduzy”
  • 2. „kornik Trenta” lub „żuk Leśnych Elfów”
  • 3. „skalny dom”
  • 4. „suszony kwiat Goblina”
  • 5. „jajo kompromisu”
  • 6. „białko tęczówki wróżek”
  • 7. „pyłek many”
  • 8. „księżycowy duet”
  • 9. „ magmowe uszy”
  • 10. „brzeg liścia many”
  • 11. „struktura jedwabiu”
  • 12. „płonący grzyb”
Pozdrawiam

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
@FionellaAlbo na becie utworzony jest wątek dyskusyjny i to tam trzeba zamieszczać posty, które zamiescilas tutaj. Wyobrażasz sibie jak by wygladaly spojlery gdyby 30 osob zamiescilo teraz posty ze swoimi propozycjami nazw?
 
Do góry