• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

BlossomValvi

Łucznik
Ten Szczęśliwy Los (Lucky Draw) to odpowiednik darmowej waluty w skrzynce, tylko też kolejne losowanie i dopiery wtedy wiadomo co wpadnie

Jak dla mnie dorzucili etap pośredni (merging) z kolejną losowością. Chyba im się nudzi, to może następnym typem miksu gier będzie atak obcych z marsa? Albo strzelanka w stylu CSa ;P ile waluty upolujesz to twoje a najprościej by był jednoręki bandyta i tak mamy już niemal pełną losowość

A takie pytanie skrzynki na pewno nie wymieniają się po określonym czasie? Bo na tej włoskiej stronie widzę informację o czasie dostępność (około 11:30 godzin), wygląda jakby miały się po nim resetować

Edit:
A ten cooldown skrzynek to chyba najgorsza rzecz, skończy się polowanie na wybrane daily albo będzie kolejne liczenie na losowe szczęście by ciąg skrzynek pasował
 

Poziomek

Rycerz
podejrzawam ze moze chodzic takze o to ze jest za latwo, i jesli ktos gra aktywnie robi caly event, a nowe kombinacje , wprowadzanie nowych rozwiazan, moze spowodowac ze grajac jak do tej pory nie osiagniemy pelnego zestawu budynkow - co tworcy pewnie wykorzystaja dajac super bonus na dodatkowe klucze/itemy eventowe aby uzyskac jednak komplet, badz specjalna oferta za diamenty na artefakt.
 

BlossomValvi

Łucznik
Nie jest łatwo, zreszta jeśli taki ma być efekt to starczyłoby obniżyć o odrobine poziom waluty i już w obecnym ewencie tego nie ugrasz
Albo usunąć artefakty z PB

W sumie to IG, znowu zaczynaja kombinować z czymś co z wielkim trudem zaczęło działać
 

Poziomek

Rycerz
Wychodza z zalozenia zreszta z ich punktu widzenia slusznego ze mozesz zdobyc cos za darmo, ale nie gwarantuja zdobycia pelnego zestawu bez zaplacenia/dokupienia. Iglica zreszta dziala tak samo. Jeden ma szczescie i zdobedzie lacznie 12-13 artefaktow, a inny ma jego mniej i zdobedzie lacznie ze 4 sztuki robiac dokladnie to samo co poprzednik czyli cala iglice. I jako wisienke na torcie daja coraz 'slabsze' budynki. (chyba o 2 budynkach nie mozna powiedziec zlego slowa, to min pseudo-jastrzeb (dla graczy raczej z wyzszych rozdzialow) i super budynku z surowcem zakazane ruiny.Pozostale eventy mozna ominac, i nie wiele sie straci.
 

Charlene

Szef kuchni
W sumie to przedłużenie stylu z poprzedniego, ale z nutą aztecką a szkoda, bo bym zobaczyła coś zupełnie nowego.
Co do nowego eventu, to coś czuję, że to będzie mix trudności Zestawu Pielgrzyma z Zamglonym Lasem. Zestaw, bo bez dodatkowej waluty się nie obejdzie i nawet ustawienie nagród wygląda tak samo ( o ile pamiętam). Zamglony, bo jest losowość poziom hard, ze względu na te kubki, które nie wiadomo co nam wyrzucą na planszę i szczerze to nie mam pomysłu jak to sensownie ogarnąć, bo albo brać od razu 1 klejnot, jeśli mamy pod niego ustawienie, albo czekać na 4 klejnoty- to może wyjść droga impreza, bo trzeba dużo więcej razy losować, ale z kolei mogą wypaść szybko pasujące rzeczy i wtedy to się może bardziej opłacać. Losowość. Nastawiam się i tak na wydanie dodatkowej waluty.
 

Charlene

Szef kuchni
No właśnie ja też nie :) W sumie to jeszcze nie losowałam, kliknęłam tylko kilka razy, żeby ogarnąć, jak to działa.
Dziś na becie została zmniejszona cena za kubek z 5 do 4 i dodatkowo z kubków zostały usunięte pionki na 6 lvl (zaktualizowana zawartość kubków z % do wglądu w poście eventowym)
Ja właśnie też coś tam klikałam, żeby sprawdzić jak to w ogóle działa i raz poczekałam, żeby zdobyć od razu 4 klejnoty i się udało, ale potem klikałam te kubki i nie wpadały te ,, cosie” na ten 4 klejnot i doszłam do wniosku, że drogo wyjdzie zdobycie tej ilości :/ dlatego nie mam na to sensownego pomysłu. Już nawet pomyślałam, że może trzeba całą planszę ,, cosiami” zapełnić, czyli po kolei klikać w te kubki i dopiero wtedy zobaczyć, co się uda połączyć i wybrać skrzynkę, ale to też może być drogim wydawaniem waluty. Serio nie widzę tego systemu i liczę, że może iDavis , czy ktoś bardziej rozumiejący ten mechanizm pokaże jakiś tutorial do tego.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Niestety ja tez tego nie ogarniam o_O i licze ze ktos wyliczy co sie oplaca losowac :) . Ale tutaj bedzie duza losowosc bo nie wiadomo co wypadnie z kubka ? bedzie ciezko uzbierac caly zestaw zwlaszcza ze on jest co 3 nagroda wiec spory rozstaw
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Troszkę czasu poświęciłem na becie aby choć ogólnikowo ogarnąć nowy system eventowy. Doszedłem do wniosku, że jest w nim więcej losowości niż strategii. Musimy ustawić swoją strategię pod losowość a nie odwrotnie bo nigdy nie wiadomo co nam skapnie z kubka :). Sam system ciekawy choć na początku mało zrozumiały. Zmusza do myślenia i kombinowania ale jak widać po zmianach jest jeszcze troszkę niedopracowany. Zdecydowanie wymaga więcej poświęconego czasu przez gracza do jego przejścia. W moim odczuciu będzie bardzo ciężko uzbierać cały kpl zestawu tym bardziej, że budynek zestawu jest do wygrania co trzecią nagrodę o czym wyżej wspomina @Seviper :)
 
Do góry