• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

ryjuwka

Rozbójnik
witam
czy też odnosicie wrażenie, że w obecnej PB podnieśli limity na odznakę "bransoleta" oraz "wór monet"
 

Charlene

Szef kuchni
A Gateway into the Past 2022

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 4x (2-5 min)
Proste narzędzia - 7x (15 min) *** (zadanie 11. wymaga 7x prostych narzędzi lub 1 rozbudowy)
Chleb - 15x (1h) / + 12 (zadanie 40. wymaga 12 x chleb lub przeprowadzenia zwiadu)
Zaawansowane narzędzia - 4x (3h) / +8 (zadanie 35. wymaga 8x zaawansowane narzędzia lub 2x katalizator)
Kosz zakupów- 3x (9h) / +3 (zadanie 20. 3x kosz lub 4x manu (9h))

Manufaktury:
drewno/marmur/stal 3h- 8
drewno/marmur/stal 9h- 6 / +7 ( zadanie 15. wyszkolenie jednostek lub 3x manu (9h) zadanie 20. 3x kosz lub 4x manu (9h) )

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej : 5 *** (zadanie 8. rozwiąż 4 konflikty na mapie lub 1x rozbudowa, zadanie 11. 1x rozbudowa lub 7x proste narzędzia, zadanie 23. wyprodukuj surowce T1 i/lub T2 lub 1x rozbudowa, zadanie 47. wyprodukuj surowce T1 lub 2x rozbudowa)

Dzienna linia zadań:

Zadanie 61. 6x manu (9h)
Zadanie 66. 8x zaawansowane narzędzia lub 2x rozbudowa

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań: 6 *** ( zadanie 63. zwiad lub 2x rozbudowa, zadanie 66. 8x zaawansowane lub 2x rozbudowa, zadanie 71. 2x rozbudowa lub 3 katalizatory )

W linii GŁÓWNEJ mini warsztaty są potrzebne do 21. LUB 40. zadania a manufaktury do 28. zadania
W linii DZIENNEJ potrzeba do 61. zadania 6 manufaktur i do zadania 66. 8 warsztatów jeśli ktoś nie chce robić rozbudowy

UWAGA!

W pierwszych 21 zadaniach co chwila są potrzebne warsztaty i manufaktury, więc dobrze mieć na starcie wszystkie potrzebne ilości.
Zadanie 2. 6. 7. 9. 11. 14. 16. 18. 20. 21. - wymagają warsztatów
Zadanie 5. 15. 17. 20. - wymagają produkcji z manufaktur
Zadanie 24. oraz 28.- wymagają produkcji z manu(9h) ( 24. 2x a 28. 4x)
Zadania 10. 12. 13. 19. 23. 27. 31. 33. 36. 37. 46. 47. 48. 52. - wymagają surowców
 

Charlene

Szef kuchni
Budynek na jesień 2022 - WittyCoon (Dowcipny Szop)
R19: Żywe towary 2 sortu (T5+0 i T5+1 w ilości 2300), ziarna 1350, +1 PW w 24h, rozmiar 3x3
Liczę, że tam będą skrzyneczki jak za starych, dobrych czasów, bo mam już wściekliznę na Becie z tym nowym systemem...
Żywe drugiego sortu czyli S2 ( obsydian, atrament, aksamit)? Na razie statsy liche, ale zobaczymy co mu dadzą z czasem i co będzie dawał po nakarmieniu.
 

Charlene

Szef kuchni
Raczej skrzynki normalnie jak co roku
Ten nowy system jest tak nienormalny, że ja mysle, czy w ogóle robic ten nowy event w sierpniu.
Nie dziwie Ci się. Ja go zrobię, bo jednak to jakaś atrakcja w grze ( u mnie działa: jak ja go mogę nie zrobić?! ), ale na szczęście ten Zestaw nie jest mi potrzebny, więc nie będzie bolało jak nie uzyskam kompletu, bo nawet awatar nie jest w mojej estetyce. Zamglony las to pikuś- sądziłam, że tam uzyskanie nagród dziennych jest trudne, ale w tym nowym to mission impossible. Próbowałam różnych sposobów - tańsze, droższe opcje, usuwanie ofert i czekanie na nowe, ale ten system żre tyle monet (waluty wydarzenia), przy małej ilości dziennej czy z zadań, że mi ręce opadają. Nastawiam się już na Dowcipnego Szopa :)) choć to oznacza, że lato ucieka :(.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
na beta juz teraz wiem ze kompletu nie bedzie ale idzie tak ustawic zeby byl bonus , bez brakujacego elementu
Edit :
jednak będzie komplet
ale tylko dzieki szczesciu i chyba w duzej mierze dzieki karcie lucky ktora dala mi 2x 100 monet
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Na becie takie coś pojawiło się w cudach. Informacja, czy gracz, który wpłacił, jest członkiem bractwa.

1658860664273.png

Ja tutaj w moich bractwach nie mam problemu z zapamiętaniem z kim gram w bractwie, ale na becie bywa rotacja i tam czasem faktycznie nie ogarniam nowych nicków. No więc może komuś się przyda :)
 

Lanariko

Szef kuchni
Na becie takie coś pojawiło się w cudach. Informacja, czy gracz, który wpłacił, jest członkiem bractwa.

View attachment 5339

Ja tutaj w moich bractwach nie mam problemu z zapamiętaniem z kim gram w bractwie, ale na becie bywa rotacja i tam czasem faktycznie nie ogarniam nowych nicków. No więc może komuś się przyda :)


Może coś ruszą w temacie blokowania dla graczy spoza bractwa? Jeśli tak, to bym ich za to wirtualnie wyściskała...
 
Do góry