• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Koval92

Kapłan
No muszę przyznać, że zaciekawiło mnie to nawet. Częstotliwość eventow i PB już mi wyszła bokiem, rutyna i powtarzalność wymuszonych zadań z cyklu kup/zbierz/wyprodukuj sprawiła, że gra mi tak spowszedniała, że musiałem sobie zrobić przerwę i odpocząć od elvenaru. Zadaniami pobocznymi przestałem się interesować dawno temu.. Rozwijanie miasta dla przeskakiwania epok stało się mało satysfakcjonujące. Chyba w głębi duszy czekałem na coś w stylu kociołków i sezonów, mam nadzieję, że będzie to coś ciekawszego niż rozszerzenie w stylu "wydłużony event", w którym po kilku dniach wyskakują zadania dzienne i z frustracją spoglądam, przy każdym logowaniu, na czas pozostały do odblokowania kolejnego zadania. Rutyna rutynę pogania, więc każde próby nadania grze "świeżości" doceniam i trzymam mocno kciuki, żeby wyszło świetnie!!!

Oprawa graficzna sezonu - bardzo ładna
Przykładowe zadania - proste, ale zalatuje tu "wydłużonym eventem"
Możliwość wyboru, niektórych nagród - super sprawa (im częściej tym lepiej)
Nagroda główna - żart?! - czy może jest to budynek ewolucyjny?
Koszt przepustki sezonowej - 2500:diamond:, chyba dotarły do IG podwyżki gazu i ropy, bo robi się w elvenarze coraz drożej.
Pomysł niezależności od klasycznych eventow (w domyśle niezależności też od PB) - odważny i ryzykowny, może być dynamicznie i ciekawie... no i może być męcząco, bardzoooo męcząco, jak pójdzie kiepsko..

Nie mniej jednak czekam z niecierpliwością i życzę IG good Luck!!!

Nie, nie jest to budynek ewolucyjny. Główną nagrodą sezonu trwającego 75 dni jest przerobiony płonący basen który jest słabszy w przeliczeniu na jedną kratkę od chatek many. Tam aż się prosiło o jakiś mini-ewolucyjny czy coś.

Ale już trudno, traktuje to jako bonus, a nie przymus. Przynajmniej coś tam można zdobyć. Nowym graczom się przyda. Dobrze, że w końcu dali jakąś formę daily questów. A czasem z tej daily skrzynki instant 10 albo 20 PW wpadnie.
 

Klops

Rozbójnik
Nie, nie jest to budynek ewolucyjny. Główną nagrodą sezonu trwającego 75 dni jest przerobiony płonący basen który jest słabszy w przeliczeniu na jedną kratkę od chatek many. Tam aż się prosiło o jakiś mini-ewolucyjny czy coś.

Ale już trudno, traktuje to jako bonus, a nie przymus. Przynajmniej coś tam można zdobyć. Nowym graczom się przyda. Dobrze, że w końcu dali jakąś formę daily questów. A czasem z tej daily skrzynki instant 10 albo 20 PW wpadnie.

Zgadzam się, że sezon będzie miłym "wątkiem pobocznym" gry, i niby ja też nie oczekuje tutaj spektakularnych nagród, ale mogli się trochę wysilić i dać coś lepszego (nie pogardziłbym dżinem :diamond::p) jak na 75 dni regularnego grania, to "śmiechłem" lekko, bo aktualnie losowo i z dużą częstotliwością lepsze budynki wypadają nam w AM
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Zgadzam się, że sezon będzie to miłym "wątkiem pobocznym" gry, i niby ja też nie oczekuje tutaj spektakularnych nagród, ale mogli się trochę wysilić i dać coś lepszego (nie pogardziłbym dżinem :diamond::p) jak na 75 dni regularnego grania, to "śmiechłem" lekko, bo aktualnie losowo i z dużą częstotliwością lepsze budynki wypadają nam w AM

Szczerze to chyba ten dżin na koniec byłby lepszy dużo niż ten Somnial Pool. Przynajmniej gwarantowany, nie jak w iglicy.
 

jakub357

Łucznik
Beznadziejny budynek końcowy, zgadzam się z przedmówcami - przerobiony płonący basen, który jest nieopłacalny. Budynek również nieciekawy wizualnie, zakładając spodziewaną animacje machania skrzydełkami w kierunku fioletowego dymku.
Nawet jeśli nagroda główna aktualnie budzi wątpliwości, może zmienią, to sama idea tego systemu brzmi zaskakująco dobrze i jestem zachęcony.
 

Nusion

Kapłan
Na becie została zapowiedziana nowa runda Przygód Bractw.
Kilka rzeczy ulegnie zmianie:
- zmienione zostały wymagania odznak na wszystkich punktach mapy
- łączna ilość wymaganych odznak została zwiększona o 12%
- worek monet będzie nieco łatwiejszy do zrobienia, ilość monet zmniejszono o 17%
- odznaka browarnika zamiast 50 trunków będzie teraz wymagała tylko 25 trunków, za to więcej tych odznak będzie wymaganych na mapie
- jako nagroda za 2 i 3 poziom zostanie dodana Księga z zimowymi artefaktami
- znaczna ilość Punktów Doświadczenia zostanie dodana do nagród rankingowych (edit: nic nie zostanie dodane, będzie jak było)

 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Sezon Marzeń - ja odpuszczam. Zemsta Wygnańca daje mi tak popalić, że nie mam ochoty na większy wysiłek, tym bardziej, że nagrody nie są wow. Myślę, że Twórcy chcieli dać coś dla początkujących graczy, którzy jeszcze mają werwę do gry oraz skromniejsze inwentarze, a dla zaawansowanych urozmaicenie czasu po skończonej rasie.
Co do PB, to tak podejrzewałam, że będzie nowa mapka i będę miała co robić ;) Hmm mam wrażenie, że za dużo się nie zmieniło w tych wymaganiach, a wyjdzie gorzej XD niby zmniejszenie wymagań monet, ale ogólnie zwiększenie wszystkich odznak o 12%, niby mniejsza ilość trunków, ale i tak jest więcej browarów na mapie :p
 

ryjuwka

Rozbójnik

Co do PB, to tak podejrzewałam, że będzie nowa mapka i będę miała co robić ;) Hmm mam wrażenie, że za dużo się nie zmieniło w tych wymaganiach, a wyjdzie gorzej XD niby zmniejszenie wymagań monet, ale ogólnie zwiększenie wszystkich odznak o 12%, niby mniejsza ilość trunków, ale i tak jest więcej browarów na mapie :p
Mam nadzieję, że te 12% to będą browary ( lubię piwo ).
Z tego co zrozumiałem to odznaki mają być poprzestawiane na mapach w stosunku do mapy G.
 

Charlene

Szef kuchni
Mam nadzieję, że te 12% to będą browary ( lubię piwo ).
Z tego co zrozumiałem to odznaki mają być poprzestawiane na mapach w stosunku do mapy G.
Tak, będzie nowa mapa. Twórcy przez ostatnie 2 lata dają nam nową mapę w styczniu, która jest odtwarzana przez cały rok :) i oby tak zostało :p.
 

Koval92

Kapłan
HnmZrg4.png

Statystyki na https://sites.google.com/view/public-druids/evo-stats
 

blazius1

Paladyn
Wszystkie te nowalijki dla nowszych graczy z Kociołkiem, Steam Golemem, Sezonem Marzeń na czele, dla dużych miast oznaczają jedno.

Dalszą stagnację.

Ostatnim elementem cokolwiek wnoszącym do gry był budynek ewolucyjny zmniejszający straty wojska o 5%. Czyli Fenks Zmierzchu, który pojawił się wiosną br.
Czyli byle do wiosny!
 
Do góry