• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

dkf385

Zwiadowca
Na becie zapowiedź eventu.
Nigdzie nie mogę znaleźć statystyk budynku, wiec jak by ktoś mógł to niech wstawi przypomnienie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221231-174757~2.png
    Screenshot_20221231-174757~2.png
    474,4 KB · Wyświetlenia: 8

Tolka1345

Zwiadowca
Zaczął to trochę dziwne było bo u mnie na kompie nie było zwiastuna że wogóle cos sie szykuje a jak już sie rozpoczeła zabawa to nie rowno u wszystkich graczy bo koledzy z mojej gildii nadal jeszcze nie wystartowali. I pomimo przelogowania sie i to pare razy nadal nie maja :)
Wiec szalenstwo noworoczne :)
 

Charlene

Szef kuchni
The Secrets of Alchemy 2023

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 8x (2-5 min)
Proste narzędzia - 7x (15 min) / +10 (zadanie 22. wymaga 10x prostych narzędzi lub 2x rozbudowy)
Chleb - 3x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 2x (3h)
Kosz zakupów- 7x (9h) / +7 (zadanie 14. zwiad lub 3x kosz, zadanie 20. 4x kosz lub 4x manu (9h))

Manufaktury:
dowolna manufaktura 3h- 16x / +6 ( zadanie 12. wydaj 8 PW lub 6x manu(3h))
dowolna manufaktura 9h- 2x / +8 ( zadanie 20. 4x kosz lub 4x manu(9h), zadanie 26. wyszkól jednostki lub 4x manu (9h))

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej: 8 *** ( zadanie 10. 1x rozbudowa lub zwiad, zadanie 22. proste narzędzia x10 lub 2x rozbudowa, zadanie 28. zwiad lub 2x rozbudowa, zadanie 35. zwiad lub 1x rozbudowa, zadanie 41. zwiad lub 2x rozbudowa)

Dzienna linia zadań:
Zadanie 57. proste narzędzia 14x
Zadanie 61. zbierz 20 mgły wizji lub 2x rozbudowa
Zadanie 63. zwiad lub zaawansowane narzędzia 6x (3h)
800 fragmentów zaklęć lub 1x rozbudowa
Zadanie 64. 6x manu (9h)
Zadanie 67. zainwestuj 15 PW w cud lub 1x rozbudowa
Zadanie 70. użyj karmy 2x lub 8x zaawansowane narzędzia (3h)
800 fragmentów lub 2x rozbudowa
Zadanie 73. chleb 15x
Zadanie 74. zwiad lub 2x rozbudowa
Zadanie 77. zwiad lub 2x rozbudowa

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań: 10 *** ( jak wyżej)

W linii GŁÓWNEJ mini warsztaty są potrzebne do 37. zadania, a manufaktury do 29. zadania
W linii DZIENNEJ jak wyżej w opisie zadań dziennych

UWAGA!

Od 2.zadania do 29. są non stop potrzebne manufaktury z warsztatami, warsztaty się kończą na 37. zadaniu a potem są dopiero w dziennych.
WAŻNE!
Na Becie zamiast dowolnej manufaktury, były w zadaniach produkcje z manufaktury T1- możliwe, że to błąd i u nas będzie to dowolna manufaktura, ale zobaczymy co wyjdzie.
 

Koval92

Kapłan
1674390758134.png
Zestaw "Ancient Promise"

1674390805730.png1674390812403.png
Surowce rasy XXI rozdziału

1674390839404.png
"Community work" - nowy surowiec tworzony u kupca, jak ziarna i unuryt

1674390877860.png
Runy antycznych cudów XXI rozdziału



PS: Jako że gracze narzekali, że 2500 diamentów to za dużo za przepustkę nagród VIP z "sezonów", InnoGames posłuchało feedbacku i zwiększyło cenę do 3000, żebyście się cieszyli, have fun.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
PS: Jako że gracze narzekali, że 2500 diamentów to za dużo za przepustkę nagród VIP z "sezonów", InnoGames posłuchało feedbacku i zwiększyło cenę do 3000, żebyście się cieszyli, have fun.
To nie efekt narzekań, tylko standardowa styczniowa podwyżka, jak zresztą wszystkiego.

No to będzie ciekawie, jak kupiec dostanie jeszcze 3 towar do produkcji...
Nie wiadomo co ten zestaw ciekawego daje?
 

DeletedUser5758

Guest
fajnie to wygląda, taki piracki klimat :) Mam jeszcze rum ze świąt :p
 

miriella

Zwiadowca
dzisiaj sie zdenerwowałam / za mało powiedziane ,ale inaczej mnie zbanują/ na iglicę , od paru MIESIĘCY z dodatkowych skrzyneczek dostaje albo zysk portalu albo artefakty i jakies inne nic , iglice robie całą co tydzień !!!! a gdzie są zbrojmistrze ??!!
czy ta losowość tych paskudztw co dostaje to tylko u mnie ???
może niech cos z tym zrobia -tą losowością
 

marcinekk24

Zwiadowca
dzisiaj sie zdenerwowałam / za mało powiedziane ,ale inaczej mnie zbanują/ na iglicę , od paru MIESIĘCY z dodatkowych skrzyneczek dostaje albo zysk portalu albo artefakty i jakies inne nic , iglice robie całą co tydzień !!!! a gdzie są zbrojmistrze ??!!
czy ta losowość tych paskudztw co dostaje to tylko u mnie ???
może niech cos z tym zrobia -tą losowością
Witaj w klubie. U mnie podobnie jest. Więcej strat mam niż zysków.
 
Do góry