• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Deleted User - 198835

Guest
Spróbuj robić Iglicę jako pierwszy w bractwie mam wrażenie że wtedy częściej wypadają magiczne budynki
Nic nie da - sam na pl2 nie raz byłem na szczycie pierwszy a wręcz zdążyłem raz wejść na szczyt zanim ktokolwiek wszedł do iglicy i same pierdoły dostawałem , a czasami udaje się diamenty zdobywać , ale zbrojmistrze to teraz rzadkość a magiczne to jakby wycofali
 

blazius1

Paladyn
Zawsze twierdziłem że Iglica to zbyt potężna maszyna losująca, żeby wrzucac w nią Artefakty. Które są mniej lub bardziej cenne.
Niektóre nawet bezcenne, inne - bez znaczenia.

Co do innych nagród w Iglicy nie mam zastrzeżeń. Trudno je mieć przy takiej losowości.
Do Iglicy idzie się po pulę nagród, nie po jakieś konkretne.
 

ech000000

Wędrowiec
Dzień doberek
Albom niegramotny albo niekumaty
Dzisiaj jednym z zadań jest "odkryj nowe wioski podczas wydarzenia czarowników" jeśli jest możliwość proszę o naprowadzenie, bo nie tylko ja nie wiem w gidii
Pozdrawiam
 

Deleted User - 198835

Guest
@ech000000 masz podpowiedź w odpowiedzi wyżej - kliknij na ten link , to przeniesie Cię do drugiej wypowiedzi - podpowiedź z obrazkiem :)
 

Koval92

Kapłan
Pełen set jest za 260 waluty głównej, 4 elementy za walutę główną i jeden za 54 zrobione questy, do tego 50, 150 i 200 "osiołków" za 5, 18 i 35 zadań no i bogini życzeń za zrobienie ostatniego questa. Za złotą ligę są dwa dodatkowe główne elementy (posągi 3x3).
1675345986748.png

Troszkę pomieszali z paczkami narzędzi za to, ale w sumie to i tak obie się opłacają.
W pierwszej paczce się płaci 80 zamiast 96 za tą ilość narzędzi, w drugiej 140 zamiast 162.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Wielkanoc 2023
Feniks Astralny, rozmiar 4x4, zbiór produkcji co 48h
Statystyki rozdział 20:
Produkcja budynku: żywy towar jakość 1 (kamień księżycowy lub kauczuk lub platyna) ilość: 11200 (x2 na 10 poziomie = 22400)
(towar T1+2 więc jak ktoś ma bonus do kamienia księżycowego to będzie mieć kauczuk, jak do platyny to będzie mieć kamień księżycowy, jak do kauczuku to będzie mieć platynę)
Produkcje za poziomy ewolucji:
3 relikty do towarów do których mamy bonus z reliktów (jeden do T1, jeden do T2, jeden do T3)
4 PW
Kultura: 4400 (x2 na 10 poziomie = 8800)
Populacja: 5500 (x2 na 10 poziomie = 11000)

Efektu karmienia jeszcze nie ma.
Poza tym jest budynek wygasający Signum Mentis (rozmiar 2x3), zwiększający ilości treningowe wojska w oparciu o rozmiar oddziału.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Wielkie Wykopaliska 2023

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 20x (2-5 min)
Proste narzędzia - 48x (15 min)
Chleb - 21x (1h) / + 15 (zadanie 19. 6x chleb lub ukończ prowincję, zadanie 22. chleb 9x lub 4x manu(3h))
Zaawansowane narzędzia - 10x (3h) / +6 ( zadanie 46. 600 fragmentów lub 6x zaawansowane)
Kosz zakupów- / +6 (zadanie 16. 3x kosz lub zdobądź monety, zadanie 21. rozbudowa lub kosz 3x)

Manufaktury:
manufaktura 3h- 14x / +10 ( zadanie 22. 4x manu (3h) lub chleb 9x, zadanie 32. wyszkól jednostki lub 6x manu (3h))
manufaktura 9h- 11x

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej: 6 *** ( zadanie 21. rozbudowa lub 3x kosz, zadanie 28. 2x rozbudowa lub użyj szybkich bonusów x2, zadanie 34. surowce lub 2x rozbudowa, zadanie 46. 18 mgły wizji lub rozbudowa)

Dzienna linia zadań:
Zadanie 56. 7x manu (9h)
Zadanie 58. 800 fragmentów lub 2x rozbudowa
Zadanie 63. wyszkól jednostki lub 6x manu(9h)
proste narzędzia 17x
Zadanie 66. 6x manu (9h) lub 3 katalizatory
Zadanie 67. proste narzędzia 17x
surowce lub 2x rozbudowa

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań: 4 *** ( jak wyżej)

W linii GŁÓWNEJ mini warsztaty i manufaktury są potrzebne przez wszystkie zadania.
W linii DZIENNEJ jak wyżej w opisie zadań dziennych
UWAGA!
W zadaniach pojawiają się sformułowania ,, wyprodukuj surowce w dowolnej manufakturze xh" albo ,, wyprodukuj zwykłe surowce w dowolnej manufakturze xh ", więc warto zwrócić na to uwagę planując produkcje.
 
Do góry