• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Charlene

Szef kuchni
czy Charlene policzy może wielkości produkcyjne, żeby tych jajek naskubać pierwszego dnia?
Tak, będzie lista, czekam tylko na potwierdzenie 1 zadania bo coś mi nie pasuje.

//

Królestwo Feniksa 2023

Ilości przedstawione poniżej są standardem, natomiast po / zostaną dodatkowo wytłumaczone, ponieważ wynikają z opcji ,,lub" w zadaniach.

Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 16x (2-5 min)
Proste narzędzia - 14x (15 min)
Chleb - 13x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 18x (3h)
Kosz zakupów- 12x (9h)

Manufaktury:
manufaktura 3h- 36x
manufaktura 9h- 10/ +7( zad. 13. 4x manu (9h) lub wyszkolenie jednostek, zad.18. 3x manu (9h) lub wyszkolenie jednostek)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu i wyżej: 4*** ( zadanie 29. 1x rozbudowa lub użycie przyśpieszacza czasu, zadanie 35. 1x rozbudowa lub 600 fragmentów zaklęć, zadanie 37. 2x rozbudowa lub 24 mgły wizji)

Dzienna linia zadań:
Zadanie 50. zaawansowane narzędzia 6x (3h)
Zadanie 55. manu 7x (9h) lub 1000 fragmentów zaklęć
zaawansowane 7x (3h)
Zadanie 57. manu 10x (3h)
Zadanie 59. zwiad lub 3x skrzynka z narzędziami ( 24h)
Zadanie 60. kosz x 6(9h)
Zadanie 61. proste narzędzia 17x (15min)
Zadanie 63. chleb 12x (1h)
Zadanie 64. manu 10x (3h) lub wyszkolenie jednostek.
Zadanie 67. zaawansowane 8x (3h)

Rozbudowa budynków do 5 poziomu w dziennej lini zadań: brak

W linii GŁÓWNEJ mini warsztaty i manufaktury są potrzebne przez wszystkie zadania.
W linii DZIENNEJ jak wyżej w opisie zadań dziennych
Uwaga!
Wstawiam post z telefonu a nie z komputera, więc jak coś będzie nie tak, to poprawię w nocy.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
Antyczne cuda 21 rozdziału
Hh5Df1t.png
Hh5DqrX.png
Cud z lewej: Maman Le Pre's Antique Shop (Sklep z antykami matki Le Pre)
Cud z prawej: Vallorian School of Sorcery (Valloryjska Szkoła Czarodziejstwa)
Dodali opisy drzewka badań więc już niedługo produkcje budynków i efekty dodadzą.
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Sklep z antykami LePre sugeruje że jednym z efektów mógłoby być jakieś lewarowanie kupca w kupcu (do handlu wzniesionymi)
Valoryjska szkoła magii z kolei mogłaby produkować (lub wzmacniać) valloryjskich strażników (wskazywałaby na to i nazwa i wygląd). Acz już przy valloryjskiej strażnicy spodziewałem się, że jednym z efektów będzie produkcja strażników i okazało się że nic z tego
 

Ovocko

Rycerz
89 procent szans na nagrodę niewielką, 10 - na bezwartościową, i pozostaje tylko ten ostatni procent na 3 karmy.
To i tak o 1% więcej niż na ciekawy efekt z obecnego eventu ;)
Przebolałbym 10% zamiast 20% z feniksa, ale skrócenie czasu do 12h sprawia, że karmić go nie zamierzam. Może zostawię ze względu na populację, zależy jak mi się będzie wpisywał w konfigurację miasta
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Rozdział 21 nazywa się "The Vallorian Legend" (Valloryjska Legenda)
//
Efekty cudów z 21 rozdziału (potwierdzałem u Karvesta)

Sklep z Antykami Matki Le Pre:
- redukcja opłaty za wynajem kupca
- zwiększenie czasu wynajmu kupca
- zwiększenie oferty kupca

Valloryjska Szkoła Czarodziejstwa:
- produkcja Valloryjskich Czempionów
- redukcja kosztu składników kociołka
- redukcja czasu produkcji w akademii

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Malpa22

Wędrowiec
Niestety, ale u mnie też nie można skorzystać z tej oferty

1.png

za każdym razem pojawia się taki komunikat

2.png


/edit 2023-04-14 13:40
U mnie już działa, można dokupić nową podstawkę i artefakty.
No i jestem szczęśliwym posiadaczem :)
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Przy zakupie występuje błąd, pracujemy już nad tym aby to naprawić..
 

Koval92

Kapłan
Z tego co ogłosili, to event majowy będzie trochę podobny do tego z zestawem krasnoludów sprzed roku, w którym łączyliśmy te pionki do gry u krasnoludów.

"Wydawaj czapki szefa kuchni, aby tworzyć potrawy i łączyć potrawy, aby były smaczniejsze. Naczynia są przechowywane w stosie, a każdy rodzaj naczynia ma swój własny stos i może dawać różne poziomy tego samego jedzenia. Wydaj czapki szefa kuchni, aby wziąć danie ze stosu i rozpocząć łączenie! Będziesz miał też niewielką szansę na natychmiastowe otrzymanie ulepszonego dania. Są 3 rodzaje dań, gorąca czekolada, desery limonkowe i pyszne pieczenie.

Połącz identyczne potrawy, przeciągając je i upuszczając, aby przejść na wyższy poziom, a każde danie ma sześć różnych poziomów. Realizując zamówienia klientów, otrzymasz nagrody i satysfakcję klientów. Zadowolenie klienta zwiększa Twój wynik i pomaga zdobywać niesamowite nagrody i Artefakty. Użyj Artefaktów, aby ulepszyć słynną Wędrującą Kuchnię Mamy Juul."


1681754156431.png
1681754163319.png
 
Do góry