• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Coraz gorszy czas reakcji gry w miare wzrostu liczby prowincji

Może to jakiś antycheat?, który automatycznie uruchamia się po przekroczeniu danej liczby prowincji.
Predzej to jakis memory leak ;)
Podejrzewam ze skrócenie klików do 1 wymusiło że funkcja ma dużo mniej czasu na reakcje stad ten efekt
Przeciwko tej teorii przemawia fakt, ze teraz gra zacina nawet przy zwyklym przewijaniu mapy swiata, bez robienia turnieju, choc w turnieju jest to najbardziej widoczne. Gdzies tam w tle gra sobie mieli te prowincje w pamieci... i mieli... i mieli...

prosze cię ... 400 prowincji to słabo rozwinięta wioska? To co ja mam napisać w 15 rozdziale jak mam około 450 prowincji...
Z tekstem o słabo rozwiniętej wiosce z 400 prowincjami to bym co prawda uważał, bo 400 prowincji wystarczy, żeby być w Elvenarach :p
Oj tam, oj tam ;)
To po prostu skrot myslowy, bo mam dosc nietypowe wioski iglicowe ;) Chodzilo mi tylko o to, ze wczesniej przy 400 prowincjach problem zacinania jeszcze nie wystepowal.
 
Ostatnia edycja:
Do góry