• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Cud w 16 akcie

MDS Krakow

Zwiadowca
Tak sobie siedzę i przeglądam cuda i tak się zastanawiam dlaczego cud w 16 akcie "bibliotek iglicy" nie daje czegoś co jest związane z iglica wiecznosci ? :)
Tak mi przyszło do głowy, że to mogłaby być nagroda dla zaawansowanych graczy, że po wybudowaniu tego cudu zwiększa się np.
- 0,01 do ataku jednostek w iglicy wiecznosci
- albo 0.01 do zdrowia jednostek w iglicy wiecznosci
Oczywiście są to poprostu luźne propozycje :)
Uważam, że tego typu nagroda dla graczy dłuższym stażem była by bardzo ciekawa, a i również dla graczy młodszych stażem była by do zdobycia za jakiś czas :)
Można również taki cud dać w 19 akcie ale poprostu pasuje mi nazwą Biblioteka Iglicy do Iglicy wiecznosci :)
Poproszę bez kłótni:)
 

Koval92

Kapłan
Cuda z 16 rozdziału są tak beznadziejne, że biblioteki nie stawiałem nigdy a ten drugi skasowałem bo produkuje jednostki których się w 99% przypadków nie używa a swój efekt ma tylko dla tych co lubią numerki w turnieju

Dla odmiany będzie w 18 rozdziale podobny cud ale będzie produkować bardzo przydatne jednostki i dawać bardzo przydatną rzecz za turniej, ale o tym w spoilerach.
 

MDS Krakow

Zwiadowca
Ogólnie uważam, że im dłużej grasz tym powinieneś lepsze nagrody dostać w tym lepsze cuda... ale niestety w Elvenarza tak nie jest... I dluzej grasz tym jest trudniej... dlatego założyłem temat o cudach...
 

BlossomValvi

Łucznik
Jeśli to propozycja to nie ten dział.
A co do reszty to akurat biblioteka daje bonus związany z iglica a to ze jest on bez sensu ...

Ja odnoszę wrażenie ze nazwa Biblioteka iglicy wzięła się właśnie od bonusów tj:
- biblioteka to nawiązanie do Księgi Tajemnic nazwa i bonus pw (nawet trochę wyglądem)
- iglicy to nawiązanie do bonusu z iglicy wieczności

Przypominam tez ze nie każdy zdobywa iglice wieczności wojskiem. Myśle ze dużo ciekawsza opcja byłby mnożnik katalizatorów albo podobnie jak D111 - redukcja czasu oczekiwania na otwarcie drzwi (może być podobnie do -80% a reszta w ewolucyjnym budynku np. nowy misiek) - sugeruje nazwę „Gildia złodziei” ;)

Na marginesie powinni tez przewartościować system punktów w rankingu, tu głównie chodzi o pracująca pop/kul bo reszta parametrow jest ok. Głównie chodzi o redukcje tych dwóch, by uwypuklić wartość pozostałych, które zdobywa się nieporównywalnie trudniej
 
Ostatnia edycja:
Do góry