• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Cuda nad cudami

Status
Zamknięty.

kasiaczb

Zwiadowca
Witam serdecznie i mam wielką prośbę. Mamy w bractwie gracza - baju16 - już nas wszystkich krew zalewa i zastanawiamy się co za CUDO ten gracz buduje że rozbudowa już ponad trzy doby trwa!!!! Dajcie nam proszę aktualny obraz miasta tego gracza ( i może innych też- i nawet nie wiemy, bo na wyższych poziomach nikt się nie zorientuje nawet)
 

DeletedUser

Guest
już nas wszystkich krew zalewa i zastanawiamy się co za CUDO ten gracz buduje

jak zajrzałem to budował mu się warsztat, @DamYan to taki gracz do naprawy? :) Myślałem że bardziej chodzi o budynki, na które pomoc można rzucić.

"budowa" działa tak: ktoś zleca budowe, trwa ona ileś tam czasu, np 2h, ale majstry oddają budowę dopiero kiedy gracz się zaloguje, więc może się "skończyć" za tydzień - o ile gracz się nie logował.

Dla sprawdzenia tego: zleć budowę rezydencji (na noc) rano mimo że powinna się skończyć duuuużo wcześniej, nie będziesz mogła zebrać monet

jakby to ująć, baju16 ma mało punktów, wygląda jakby zaczął dopiero - wcale bym się nie zdziwił jakby już skończył :p
 

DeletedUser

Guest
Mój błąd, więc polecałbym bardziej napisanie do supportu, który wszystko ładnie wyjaśni :)
 

DeletedUser626

Guest
Wszystko jest w porządku. Na przyszłość problemy z trwającymi budowami proszę zgłaszać w temacie podanym przez Damyana:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/gracze-do-naprawy-ii.899/

To jest tylko i wyłączeni kwestia braku odświeżenia konta, to że ktoś gra, nie znaczy że jest 24/7 zalogowany. Proszę więc nie zgłaszać każdej trwającej budowy, a tylko te przeciągające się w tygodnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry