• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Cuda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2014
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2014

Guest
Trochę poczytałem forum i mam pytanie odnośnie cudów. A właściwie dwa pytania:

1. Po 5 poziomie ponoć cos zmienia się w cudach. Faktycznie tak jest czy tylko wrzucam kolejne kółeczko runów i dalej ulepsza tylko to co do tej pory?

2. Które cuda warto mieć, a które po prostu zignorować? Wiele rożnych opinii krąży po forum a i cuda ponoć nie te co kiedyś...
 

DeletedUser110

Guest
1. Niektóre cudy zmieniają wygląd.
2. Górskie Hale (towary), Klasztor Sztuk Walki (wytrzymałość wojska), Złota otchłań (ludziki). W nieco mniejszym stopniu Gildia Kupiecka (lepsze produkcje przemysłu ras gościnnych) i Labirynt (produkcja many i zmniejszone jej parowanie w nocy).
To tylko moje zdanie.
Absolutnie do niczego i zajmującym jedynie niepotrzebnie miejsce jest Tron Wysokich Ludzi (nic, ale to nic nie daje, tylko pkt w rankingu)
 

DeletedUser2326

Guest
Ja jeszcze mam dodatkowe pytanie trzeba wrzucić kółeczko czy 9 run?
 

DeletedUser2186

Guest
Robisz całe kółeczko jak na początku, kiedy stawiasz cud.
 

Deleted User - 172852

Guest
Odnośnie punktu 1. Zmienia się wartość nagród dla inwestorów i ich ilość. Większa liczba graczy może coś skubnąć dla siebie :)
Co do punktu 2. Musisz przejrzeć cuda w zakładce cudów, przeanalizować korzyści i dopasować je do własnego stylu gry. Nie ma idealnej recepty na to, które cuda są lepsze a które gorsze. Wszystko zależy od tego, czego Ty oczekujesz i jakie chcesz mieć bonusy :) Cuda po prostu stawiają przed Tobą wybór :)
Jeśli jesteś handlowego wyznania - stawiasz cuda podnoszące produkcję towarów. Jeśli lubisz wojaczkę - stawiasz cuda podnoszące walory armii itd. itp. :)
 

DeletedUser2452

Guest
wczoraj postawiłem swój pierwszy cud Ksiage Tajemnic, i za każdy zwiad prowincji miałem dostać 10K narzedzi. puscilem 3 razy zwiad i niestety ani razu nagroda nie wpadla, co robie nie tak?

mam ratusz w rozbudowie, czy to możliwa przyczyna? czy to się gdzies "pamięta" i po rozbudowaniu ratusza zostanie wypłacone?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
To kolejny błąd, zgłaszaj wszystko do supportu.
Naprawdę, nikt już nie panuje nad tym, co aktualizacja - coraz więcej rzeczy się sypie.
Kiedyś już pisałam, żeby aktualizacje były robione nie raz na tydzień, ale np. raz na miesiąc i wszystko testowane na becie - może wtedy byłyby lepiej dopracowane i mniej dla wszystkich frustrujące - my się denerwujemy, nasi Admini tłumaczą IG.
Może wreszcie trochę profesjonalizmu - zachować właściwą kolejność i dopracować.
Czyli: pomysł - realizacja (programowanie i dołączenie poprawek do gry) - test na becie - ewentualne poprawki - znowu test na becie - ....* - i dopiero wrzucenie tego do gry
;)

* - "ewentualne poprawki - znowu test na becie "- te dwa punkty powtarzane do skutku - czyli prawidłowego zadziałania wszystkich elementów gry
 

DeletedUser2452

Guest
czyli nie jest to spowodowane rozbudowa ratusza?
i jeszcze jedno pytanie. dlaczego nie mogę zakladac nowych tematow? czy nowych obowiązują jakieś ograniczenia?
 

DeletedUser1496

Guest
Na pewno nie jest to spowodowane rozbudową ratusza.:)
I możesz zakładać nowe tematy - jak najbardziej - tylko najpierw sprawdź w "pomysły i propozycje" oraz w "archiwum", żeby nie dublować tematów.
Zakładasz nowy temat z poziomu Forum - np. Dyskusja o grze (lub inne np Pomysły i propozycje lub inny dział) - po prawej stronie pojawi się zielone kółeczko z plusem - klikając to kółeczko zakładasz nowy temat.
Powodzenia ;)
 

DeletedUser2014

Guest
wczoraj postawiłem swój pierwszy cud Ksiage Tajemnic, i za każdy zwiad prowincji miałem dostać 10K narzedzi. puscilem 3 razy zwiad i niestety ani razu nagroda nie wpadla, co robie nie tak?

mam ratusz w rozbudowie, czy to możliwa przyczyna? czy to się gdzies "pamięta" i po rozbudowaniu ratusza zostanie wypłacone?

Aż sprawdziłem, u mnie dodało narzędzia. Młotki dodaje w momencie puszczenia zwiadu, nie po jego zakończeniu
 

DeletedUser1953

Guest
możliwa przyczyna jest taka, że Twoja księga nie jest połączona drogą z ratuszem. Jeśli nie jest to cud nie działa i młotki nie są dodawane
 
Do góry