• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone cykle produkcyjne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1530
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1530

Guest
nie wiem jak wam odpowiada ale mi na przykład wybitnie nie pasuje system produkcyjny w manufakturach
Moim skromnym zdaniem lepszy byłby następujący układ
3h, 6h, 12 i 24
dlaczego taki
ponieważ jestem aktywnym graczem i oprócz wymaganych zadań w eventach praktycznie nie zapuszczam 2-dniowej produkcji.
na razie proponuję otwartą dyskusję na ten temat bez ankiety
 

jakub357

Łucznik
Nwm jak Ty, ale ja śpię około 8h - więc zadowalam się w zupełności cyklem 3h i 9h.
Myślę, że większości osób to wystarcza. Ewentualnie przy dłuższej nieobecności jest produkcja 1 dzień i 2 dni.
A więc jest to dobrze pomyślane i dobrze jest jak jest, odnośnie tych godzin produkcji
 

DeletedUser1447

Guest
są dni gdy 9h sprawdza się tak, jak ma się sprawdzać, są dni, gdy 6'scio godzinny pasowałby jak ulał.


Cóż wybrać?
 

DeletedUser1763

Guest
System powinien być odpowiednio wyważony, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiedni dla swojego stylu gry i czasu, cykl produkcyjny. Jeśli wprowadzony zostanie system 3, 6, 12, 24 to fakt będzie to korzystniejsze dla graczy, którzy częściej zaglądają do gry ale jednocześnie ucierpią ci, którzy już tak często nie wchodzą. Nie da się zadowolić wszystkich, dlatego cykle produkcyjne powinny być uniwersalne i dostosowane do wszystkich jednocześnie a mi się wydaje, że obecny system spełnia swoje zadanie. :)
 

DeletedUser626

Guest
Elvenar jest grą niewymagającą bardzo aktywnej gry, ani codziennego zaangażowania, jeśli ktoś chce tylko "poklikać". Mamy dużą ilość Graczy zaglądających raz dziennie, albo raz na 2-3 dni, usunięcie 2dniowego cyklu produkcyjnego mocno by ich do gry zniechęciło.
Nikt nie planuje tutaj wprowadzać zmian.
 
Status
Zamknięty.
Do góry