• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Część 3 przygód bractw w toku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1447
  • Data rozpoczęcia

Bierzesz udział w przygodzie?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, interesują mnie nagrody

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, w końcu i tak bym grał/grała, przygodę robię przy okazji

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, jednak jestem malkontentem i nażekam,ale jestem bojkotującym, który po cichu będzie klikał

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania, wezmę udział w zależności od reszty bractwa

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, jestem hipsterem i jem zimną pizze frutti di mare z ananasem, wącham stare majtki rodzeństwu.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    4
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1447

Guest
Więc popołudniu się zaczęło, chociaż miałem wrażenie, że będą one startować niczym turniej w godzinach wieczornych.

Sympatyczne jest zmienienie ścieżki pomarańczowej z mocno pochłaniającej zasoby na ścieżkę "długogodzinną" z produkcjami jak skrzynki z narzędziami itp. Nagroda jako obwoźny kupiec trochę śmieszna, chociaż widziałem ludzi, którzy go stawiali z eventów, ale fajnie że są punkty wiedzy do wbicia w antycznych cudach.


Co myślicie o zamienniku w postaci "zdobądź czar + niewielką ilość zasobów" ?? Sprawdzi się taki pomysł?


Tak w ogóle to zamieściłem ankietę, zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na temat przygód :)











* - nie, ponieważ inno games to kapitalistyczna świńska firma która chce zarabiać za pracę jaką włożyli w zaprojektowanie tej gry. Do tego wszystko chce absolutnie za darmo bo jako rozpieszczonemu/rozpieszczonej **** wszystko mi się należy, ale samemu nic nie potrafie stworzyć bo taka pierdoła jestem. W ogóle to ja w przyszłości też będę pracować za darmo i nigdy od nikogo pieniędzy nie będę za to chcieć. Do tego jestem hipsterem i jem zimną pizze frutti di mare z ananasem, wącham stare majtki rodzeństwu.

//ocenzurowano//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
brakuje mi jednej odpowiedzi, która bardzo chętnie bym zaznaczyła

tak, zrobię przygodę bo w nagrodę będę mieć okazję dać w pysk pomysłodawcy i autorowi/om tego wspaniałego przedsięwzięcia!
 

jakub357

Łucznik
Nie, ale bez gwiazdki. Chyba mylisz pojęcie uczciwego zarobku, z chciwym niemieckim kapitalizmem po trupach do granic nażarcia się jak świnia i nie robienia z łaski praktycznie nic.


//skasowany wpis po niemiecku//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry