• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Czar Inspirująca Medytacja [16-11-TR]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1067
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz żeby czar Inspirująca Medytacja można było ponownie użyć przed końcem jego trwania?

  • Tak

    Głosy: 26 100,0%
  • Nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser1067

Guest
Witam

Wiem, że od czasu do czasu padają różne propozycje związane z czarami - wydłużeniem, skróceniem, wprowadzeniem nowych. Moja propozycja jest prosta i związana z jednym czarem.

Proponuję wprowadzenie możliwości rzucenia Inspirującej Medytacji więcej niż jeden raz. Działa to w wypadków innych czarów, a ten jeden czar został ograniczony. Kolejne rzucenie czaru, podobnie jak w wypadku innych, wydłuży po prostu czas jego działania. Tym sposobem większa ilość PW nie będzie się gromadzić przez 2 dni, a kilka miesięcy. Będziemy mogli sobie spokojnie o tym zapomnieć do czasu potrzeby ponownego "czarowania".

Dodaje ankietę i zapraszam do komentowania.
 

DeletedUser1653

Guest
Jestem za. :) Są właśnie sytuacje gdzie czar kończy się za godzinę, a chciałoby się odnowić go wcześniej bo później nie będzie możliwości zalogowania się.
 

DeletedUser1530

Guest
Tego właściwie nie rozumiałem czemu inne czary można przedłużyć do następnego logowania a tego nie można
chociaż to i tak nie jest on niezbędny jak na przykład " moc zasobów" gdyż nie ma on wpływu na liczbę uzyskiwanych punktów wiedzy.
ale jednak jestem za tym żeby zostało to wprowadzone
 

Hassano

Łucznik
Ja również jestem za bo faktycznie jest to kłopotliwe gdy czar sie kończy za x czasu a nas nie będzie :) najgorzej gdy dzieje sie tak na noc bo rano często jest max 10pw.. ale widze MOD jest optymistą jeżeli liczysz że to zrobią :p ja ciągle śledze twój inny pomysł o wprowadzeniu dzwoneczka gdy jesteśmy w obcym mieście :p lada chwila minie rok od czasu gdy założyłeś temat :D:D
 

DeletedUser772

Guest
Już sama kiedyś myślałam nad tym, by to proponować :) Zdecydowanie jestem za :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry