• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Czarna Dziura w mapce PW [18796]

  • Rozpoczynający wątek Ruda1302
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Po aktualizacji jest :

ŚWIAT FERYNDRAL
WER. ANDROIDA 6.0.1
TELEFON:SAMSUNG GALAXY J5-500FN I SAMSUNG GALAXY S7edge wersja androida 8.0.1
 

Bija

Zwiadowca
Honor 8 (Emui 5.0.3) też się powtarza co jakiś czas
 

Załączniki

  • Screenshot_20181220-093726.jpg
    Screenshot_20181220-093726.jpg
    522 KB · Wyświetlenia: 9

artur87

Rycerz
Odinstalujcie aplikację i zainstalujcie ją ponownie. Na moim Samsung Galaxy J5-500FN pomogło, więc myślę, że i Wam pomoże.
 

Hassano

Łucznik
A co mam zrobić jak taki problem występuje na kompie? Też mam coś odinstalować i zainstalować??.. paranoja..
 

DeletedUser

Guest
5x było odinstalowywane i nadal jest. Więc to powinno być naprawione niż jakaś pseudo dziura co ludzie w nią wpadali.
 

Hassano

Łucznik
Ten problem występuje zawsze po aktualce.. a że nie było teraz (CHYBA) .. choć moja teoria jest że coś mieszali i nawet nam o tym nie powiedzieli i dlatego znowu są dziury..
 

artur87

Rycerz
Na komputerze - wyczyścić dane przeglądania w przeglądarce, sprawdzić, czy ten sam problem jest na innej przeglądarce, a najlepiej przejść na HTML 5 - z poziomu ustawień gry.

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to można jeszcze wyczyścić dane aplikacji i wyłączyć powiadomienia z aplikacji - z poziomu menadżera aplikacji.

Rozumiem Wasze niezadowolenie związane z tym problemem, ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Naprawa niektórych błędów nie jest prosta, przez co trwa to dość długo.
 

DeletedUser

Guest
Na komputerze - wyczyścić dane przeglądania w przeglądarce, sprawdzić, czy ten sam problem jest na innej przeglądarce, a najlepiej przejść na HTML 5 - z poziomu ustawień gry.

Jeśli chodzi o aplikację mobilną, to można jeszcze wyczyścić dane aplikacji i wyłączyć powiadomienia z aplikacji - z poziomu menadżera aplikacji.

Rozumiem Wasze niezadowolenie związane z tym problemem, ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Naprawa niektórych błędów nie jest prosta, przez co trwa to dość długo.
Tylko są naprawiane błędy zapchaj dziurę; np:Naprawa dziury w drodze,żeby ludzie nie wpadali na zakręcie gdzie to jest nawet gołym okiem nie widoczne. Zacznijcie robić porządnie aktualizacje a nie na odwal się.
 

DeletedUser

Guest
Jesteście od tego,żeby te błędy usuwać a nie robić łatkę na łatce. No chyba,że wolicie pseudo słupki poparcia dla waszego nie wydarzonego tworu jakim jest Elvenar. Gra nie działa jak powinna. Czyli wiele aspektów gry jest do poprawy,ale wy wolicie nie naprawiać. Bo co. Skoro jest znany to trzeba go naprawić. Po co wypuszczać aplikację,która jest jednym wielkim chłamem. W porównaniu do FoE,gdzie aplikacja idealnie chodzi i ma wszystkie funkcje to Elvenar tylko zaśmieca telefony. Brak podstawowych funkcji to gigantyczne nie dopatrzenie. Ba groma jest Odwiedzania miasta u kogoś, jak kompletnie nic nie można zrobić. Opowiedzcie sobie na to pytanie. Sposób odinstalować i powielać procedurę 1000 000 razy bo błąd jest nie naprawiony ot logika.
 

MetamFetamina

Wędrowiec
Brak podstawowych funkcji to gigantyczne nie dopatrzenie. Ba groma jest Odwiedzania miasta u kogoś, jak kompletnie nic nie można zrobić. Opowiedzcie sobie na to pytanie.
Apka Elvenar jest znacznie młodsza od FoE, to też trzeba brać pod uwagę. Tak na prawdę wszyscy jesteśmy beta-testerami. Android to multum konfiguracji, nie tak prosto jest zrobić od razu wszystko, żeby dobrze działało.
 

DeletedUser174

Guest
Apka Elvenar jest znacznie młodsza od FoE, to też trzeba brać pod uwagę. Tak na prawdę wszyscy jesteśmy beta-testerami. Android to multum konfiguracji, nie tak prosto jest zrobić od razu wszystko, żeby dobrze działało.
Po pierwsze to apka nie pojawiła się wczoraj. Trzeba przyznać, zę nowe funkcje co jakiś czas są dodawane... tylko że lista piorytetów graczy i ig się rozjeżdża zupełnie. My chcemy opcji wiadomości, oni dają nam możliwość regeneracji wojska za diaxy. My chcemy dotowania cudów oni nam dają możliwość oglądania miasta. My chcemy sprawnie działającego kupca (np filtr bractwo chociaż, nie wspominając o innych "fanaberiach") oni skupiaja się na dziurach w mieście czy ikonce przygód lub innej animacji budynku... Przykłady można mnożyć.Ta dysproporcja pomiędzy oczekiwaniami a finalnym produktem powoduje frustrację, a jej poziom osiąga już kosmiczne rozmiary. W rezultacie my pewnie kiedyś zostawimy grę, a co zrobi ig wtedy nie będzie nas już obchodziło. A że ig żyje samo w swoim świecie to chociaż na końcu naszej wspólnej drogi będziemy się zgadzać. I to będzie pełna zgoda w dosłownym tego slowa znaczeniu : każda ze stron będzie miała w głębokim poważaniu tą drugą. Ale wtedy to dopiero będzie sprawiedliwie :D

Czarne tło i brak ikonek można przeżyć. Zasadniczo nie wpływa to na poziom gry, która chodzi w miarę normalnie i większość opcji sprawnie działa. Osobiście nawet jak mnie dopadnie to "szczęście" to się nie przelogowuję - szkoda mi czasu
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Co do rozjeżdżania się listy priorytetów, to nie do końca tak jest, proszę pamiętać że ta gra nie jest pisana tylko dla nas, czyli polskiej części graczy. Ponadto proszę zwrócić uwagę że tu na forum niewiele osób się udziela, większość graczy w ogóle tu nie zagląda, więc tak naprawdę mamy tylko opinie niewielkiej części graczy. Oczywiście ja rozumiem waszą frustrację tym że nie ma tych wiadomości, ale tak jak już pisałem pracują nad tym. Ja jedynie mogę obiecać że cały czas będę o to monitował.

Miejcie też na uwadze to że gra nie rozwija się w danym kierunku bo ktoś sobie tak wymyślił, na te decyzję te mają wpływ rożne czynniki, są prowadzone specjalne ankiety i używane są inne narzędzia badania rynku.
 

DeletedUser

Guest
Tak,ale po co naprawiać dziurę na zakręcie,żeby ludzie nie wpadali w nią,jak w/w błąd nadal występuje i nie jest naprawiony. Tak Android jest bardzo złożony.
 

DeletedUser174

Guest
Co do rozjeżdżania się listy priorytetów, to nie do końca tak jest, proszę pamiętać że ta gra nie jest pisana tylko dla nas, czyli polskiej części graczy. Ponadto proszę zwrócić uwagę że tu na forum niewiele osób się udziela, większość graczy w ogóle tu nie zagląda, więc tak naprawdę mamy tylko opinie niewielkiej części graczy. Oczywiście ja rozumiem waszą frustrację tym że nie ma tych wiadomości, ale tak jak już pisałem pracują nad tym. Ja jedynie mogę obiecać że cały czas będę o to monitował.

Miejcie też na uwadze to że gra nie rozwija się w danym kierunku bo ktoś sobie tak wymyślił, na te decyzję te mają wpływ rożne czynniki, są prowadzone specjalne ankiety i używane są inne narzędzia badania rynku.
ręce opadają
tak się jakoś składa dziwnie, ze ludki sa dość podobne do siebie i nawet jak mieszkają na innych kontynentach nawet mimo gigantycznych różnic kulturowych raczej mają zbiezne vel zbliżone cele. Jezeli chcesz mnie przekonać (nie wiem, może inni to kupią) że inne ludki wolą mieć połatane dziury zamiast dodania wiadomości na apce czy rozwiązania palącego problemu nieaktywnych sąsiadów, wprowadzenia filtrów na kupcu (ze zmianą interfejsu włącznie), dotowania cudów, przeniesienia apkowego systemu motywacji na przeglądarkę, itd... to powodzenia. Sory nie łykam tego.
wybacz, ale nie mam zamiaru padać dziękczynnie na kolana że łaskawcy wrzucili pw na apkę.... igioci powinni to wrzucić natychmiast po wypuszczeniu apki... ale woleli pracować na opcję oglądania miasteczek... te miliony nieaktywnych kont tak "zagłosowały"? Czy w tych sławetnych ankietach było pytanie o to czy ludki wolą mieć wiadomości czy możliwość oglądania i wskazali niby na bezproduktywne oglądanie? Błagam... gdyby to nie było takie wnerwiające byłoby nawet śmieszne. Ale nie jest. Zapewniam Cię że szału można dostać z takiego "poczucia humoru"
Całkiem niedawno dostaliśmy info że opcji wiadomości nie ma nawet w planach. żaden igiota się nie kapnał że to jest niezbędne?! chociaż czego oczekiwać od igiotów...
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się, z @kikimora . Ja nie kupuję takuego tłumaczenia i tych pseudo ankiet,których defakto nikt nie widział na oczy.
 

DeletedUser

Guest
Miejcie też na uwadze to że gra nie rozwija się w danym kierunku bo ktoś sobie tak wymyślił, na te decyzję te mają wpływ rożne czynniki, są prowadzone specjalne ankiety i używane są inne narzędzia badania rynku.
Jakie narzędzia ?
Grupy fokusowe robicie ? Pogłębione wywiady indywidualne ? Panele dyskusyjne (buahahaha) ?
Czy może z badań ilościowych wam takie coś wychodzi ? Macie jakieś ukryte ankiety, których nikt nie widział ? Badania telefoniczne ?
Proszę Cię , miej litość.
 
Do góry