• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

Serengeti

Szef kuchni
Licząc wzrost po 1K na każdą kolejną skrzynkę to prawie 39 :D

Ja mam taką wizję, że wy Owieczki, to macie tam w bractwie taką piwnicę wypełnioną skrzynkami... w zasadzie to ciągnące się kilometrami lochy... i wszędzie skrzynki, nic tylko skrzynki ;)
I po prostu po każdym turnieju dopychacie kolejne skrzynki kolanem... a jak się nie mieszczą, to kopiecie następny poziom piwnic :D
 

Magolcia

Zwiadowca
Ooops.. We did it again!
Rozpędzeni po marmurze, przypadkiem i niechcący (przynajmniej na początku :p) udało nam się przebić nasz własny rekord turnieju stali.
Porzedni wynik 507 102 pkt zmienił się na 590 388 pkt.
Nie chce się przechwalać, ale Owieczki zasługują na wielkie podziękowania.
Każdy dał z siebie wszystko w ciągu tych dwóch ostatnich turniejów i teraz czeka nas błogi odpoczynek na zielonej łączce... Chyba, bo z Owcami różnie bywa
Świetnie gra się z TAKĄ EKIPĄ!
IMG_20230520_220032.jpg
 

Magolcia

Zwiadowca
Długo mnie tu nie było, ale to dlatego, że od kilku miesięcy Owieczki pracowały jak mróweczki i dzielnie zwiadowały coraz to dalsze prowincje.
I w wyniku tego po raz kolejny z pełną satysfakcją chcę poinformować, że Czarne Owce odebrały co swoje i podbiły rekordy turniejów JEDWABIU (672 030) i ELIKSIRU (766 650)
Dziękuję za zaangażowanie i ♥️ jakie włożyliście w to przedsięwzięcie. Przeklikanie najpierw prowincji, a później samego turnieju to już nie takie hop siup
Gratuluję też wszystkim moim Siostrom i Braciom fantastycznych wyników
Lubię być Owcą, bo Owca brzmi dumnie! ♥️
 

Załączniki

  • IMG_20231028_220617.jpg
    IMG_20231028_220617.jpg
    176,1 KB · Wyświetlenia: 17
  • IMG_20231028_220543.jpg
    IMG_20231028_220543.jpg
    43,4 KB · Wyświetlenia: 17
Do góry