• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

kikimora

Rozbójnik
ooo widzę że tym razem nikt "czarnej" roboty za mnie nie chce odwalać... trudno :p chociaż Chris coś wspomniał ;)

Tak. Wiem. Turniej trwa. Zgadza się. Tylko tak trochę już mogę się chwalić, bo mamy Rekorda :))) Wprawdzie jeszcze nie wiadomo jaki będzie ostateczny wynik i teoretycznie zawsze coś/ktoś może nam pokrzyżować szyki, więc... no ten tego zbyt głośno to ja siem teraz jeszcze chwalić nie bendem... ale fakt faktem jest taki, że już wczoraj mieliśmy wbitą dostateczną ilość punktów na świętowanie naszego małego sukcesu :)
 

Tajniakos

Paladyn
A ja za jednym zamachem mogę Wam pogratulować już obu rekordów : Na Marmurze i na Drewnie bo widzę, że już jest pobity ze sporym naddatkiem :) Gratki dla Was wszystkich :)
//
Zamiast stal napisałem marmur :D Edycja postów jest wyłączona? nie mogłem go edytować :rolleyes:

(nic mi na ten temat nie wiadomo)połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kikimora

Rozbójnik
Dobra dossałam się wreszcie do kompa to mogę sobie w spokojności popiać trochę ;)

gratuluję wszystkim Owieczkom wyników! Zdaję sobie sprawę, że dwa turnieje na maxa możliwości to było wyzwanie, ale jak zawsze nie zawiedliście i daliście z siebie wszystko. Ogromne podziękowania za zaangażowanie! Słowa uznania są jak najbardziej zasłużone :)

Udało się nam po raz kolejny przesunąć granicę. Idę o zakład, ze nikt nigdy nie myślał o "podwójnym" rekordzie, a nam się udało. Pewnie nie tylko u mnie wiatr tylko hasał w koszarach, ale mimo wszystko daliśmy radę. Z dumą możemy znosić te wszystkie łypiące zazdrością oczka ;) Wszystkich "zazdrośników" mogę uspokoić, że raczej będziemy starać się zachowywać przyzwoicie i ponownie na takie "głupie" pomysły nie wpadać ;) Co nie zmienia faktu, że akcję dwóch rekordów pod rząd możemy z czystym sumieniem wpisać na swoje konto. Najszybsze"19skrzynek" wyszło trochę przy okazji, ale fakt faktem, ze też daliśmy rade. Był fan i o to w tym wszystkim chodzi :)

korzystając z okazji może nadmienię, że aktualnie mamy wakat. Także jakby ktoś chciał z nami tworzyć historię serdecznie zapraszamy :)

Zapewniam, ze poza tymi szalonymi akcjami jesteśmy bardzo leniwym bractwem. Nie mamy właściwie żadnych wymagań i limity jakiegoś minimum są nas jakoś nieobecne. Zastanawiamy się czasami nad wprowadzeniem limitów na maksymalne wyniki, ale na razie nie mamy nawet w tej kwestii żadnego wyraźnie sprecyzowanego stanowiska ;) Co nie zmienia faktu, że to nadal tylko gdybanie ;)

Owieczki to wspaniałe miejsce do grania. Gdyby ktoś chciał to serdecznie zapraszam :) naprawdę warto spróbować.

Szczerze często odmawiamy przyjęcia (wiem, że to raczej nie jest najlepsza strategia PR aby się tym publicznie "chwalić"), bo musimy być pewni, że dany pretendent u nas sobie poradzi. I nie raz się już okazywało, że nasze obawy były absolutnie na wyrost ;) Tylko tutaj na dwoje babka wróżyła, bo albo ktoś u nas windował swoje wyniki, albo strzelał focha i udowadniał swoje możliwości gdzie indziej...ale to już zupełnie inna historia.... Chcę tylko niezbyt udolnie ( jak zawsze oczywiście) przekazać, że Owieczki to absolutnie normalne bractwo. O ile ktoś chce się zaangażować w grę (i ma ku temu odpowiednie predyspozycje) na pewno znajdzie u nas miejsce i bardzo szybko się u nas zaklimatyzuje.
 
Czesc Kochane Owieczki :)
Niestety po prawie 3 latach tutaj przyszla chwila, o ktorej, jak niektorzy z Was wiedza, myslalem juz od pewnego czasu. Z roznych wzgledow moj czas w Owieczkach dobiegl konca. Niektorym dziekuje za miesiace, innym za cale lata wspolnej gdy w najsilniejszym bractwie swiata :) Az trudno ogarnac mysla, ile milych i radosnych chwil tu spedzilem i ile sukcesow razem swietowalismy. Szczegolne osobiste podziekowania dla Kiki, ktora zawsze prowadzila Owieczki z polotem i z prawie matczyna troska. W duzej mierze wlasnie dzieki temu naprawde swietnie sie czulem jako jedna z Owieczek.
Z Elvenaru calkiem nie odchodze, ale po tych bardzo intensywnych 3 latach pora chyba poklikac troche mniej ambitnie. Wiem, ze bede tesknic za Owieczkami, ale coz zrobic... Trzymajcie sie cieplutko i bawcie sie dalej tak samo dobrze, jak dotychczas :)
Zostane jeszcze do konca turnieju.

chris
 
Do góry