• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia
Sam chętnie wziąłbym udział w takim turnieju żeby zebrać 25 graczy z servera choćby tylko na ten jeden turniej ale wykręcić wynik około 200-250k ptk czyli średnio każdy ma zrobić 10k ptk ja jestem w stanie choćby w następnym tak zagrać :) znajdą sie tacy zapaleńcy Świat Winyandor :p
Nie za bardzo widze sens takiej akcji, bo po co ? ;) Co to za satysfakcja walnac jakis kosmiczny
grupowy wynik z ludzmi, ktorzy grupa tak naprawde nie sa ? Po tygodniu i tak kazdy pojdzie
swoja droga. Kosmiczne indywidualne wyniki mozna robic w swoim bractwie, wtedy przyda sie
to takze braciom i siostrom i liczy sie do wyniku grupowego, z ktorego mozna juz byc dumnym.
Dokladnie tak bylo w Czarnych Owcach, pocisneli prawie wszyscy, kilkoro graczy pobilo swoje
osobiste rekordy i wyszedl z tego top1 i rekord serwera dla bractwa. Brac udzial w takiej akcji
w swoim bractwie to fun i satysfajcja :) Ale wychodzic z bractwa na tydzien, zeby i tak zrobic
jakis bardzo wysoki indywidualny wynik ze zbieranina silnych, ale zupelnie obcych graczy po to,
zeby... no wlasnie, po co ? Dla mnie bez sensu ;)
 

Hassano

Łucznik
Nie za bardzo widze sens takiej akcji, bo po co ? ;) Co to za satysfakcja walnac jakis kosmiczny
grupowy wynik z ludzmi, ktorzy grupa tak naprawde nie sa ? Po tygodniu i tak kazdy pojdzie
swoja droga. Kosmiczne indywidualne wyniki mozna robic w swoim bractwie, wtedy przyda sie
to takze braciom i siostrom i liczy sie do wyniku grupowego, z ktorego mozna juz byc dumnym.
Dokladnie tak bylo w Czarnych Owcach, pocisneli prawie wszyscy, kilkoro graczy pobilo swoje
osobiste rekordy i wyszedl z tego top1 i rekord serwera dla bractwa. Brac udzial w takiej akcji
w swoim bractwie to fun i satysfajcja :) Ale wychodzic z bractwa na tydzien, zeby i tak zrobic
jakis bardzo wysoki indywidualny wynik ze zbieranina silnych, ale zupelnie obcych graczy po to,
zeby... no wlasnie, po co ? Dla mnie bez sensu ;)

Ale tak myśląc to po co robić takie wyniki ( 80k ) jak to i tak nic nie daje.. Wiem o co Ci chodzi Chris :) Idąc tym tokiem robimy 40k na turniej, zbieramy nagrody i już :) Oni powalczyli w tym turnieju po to aby zrobić rekord servera a nie po nagrody :p A niema żadnego bractwa w którym całe 25 osób było by wstanie wykręcić wynik około 10k na głowe i po to własnie było by stworzenie takiego bractwa choćby tylko na tydzień. Ci co sie tym interesują dobrze by znali nicki tych graczy a przypuszczam że wynik około 250k ptk w turnieju znał by cały świat elvenara :)
 

DeletedUser1506

Guest
"Chciałeś sie pochwalić że znasz tą strone czy jak bo nie rozumiem?? Boże naprawde poziom ludzi którzy zostali na tym forum jest coraz mniejszy.. Kiki napisz coś Ty bo wiem że z Toba przynajmniej konstruktywnie da sie porozmawiać"..[/QUOTE]

Widze nie bardzo rozumiesz słowo STATYSTYCZNIE. Idąc z psem- statystycznie masz 3 nogi. Żeby zrobić srednią 3000 niektórzy muszą zrobić 8000. Na 10skrzynek wystarczy tylko po 1600 pkt od 25 osób.

Najlepszy był chris ponad 10000, ja miałem pracowity tydzień więc tylko 2500 zrobiłem. Masz rację, też często odpuszczam turnieje w piątki i soboty jak jest 10 skrzynek, bo po co?

PS Posiadasz ponad 6000pkt to jest bardzo dobrym wynikiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
PS Posiadasz ponad 6000pkt to jest bardzo dobrym wynikiem

Nawet nie wiedziałem ale te ptk nic nie znaczą :) Mi w pierwszym poście głównie chodziło o to że masa ludzi płacze że nie dadzą rady robić 10 skrzynek pod schemat a bractwo Kiki bez specjalnego przygotowania zrobiło średnio po 3,2k ptk :p O TO MI CHODZIŁO W PIERWSZYM POŚCIE !!
 
Nie krzycz, slychac ;)
Np. ja sie o slowka i o pierwszy post czepial nie bede, bo chyba
naleze do mniejszosci, ktora zrozumiala go dokladnie tak, jak to teraz
tlumaczysz. Ale zabawie sie w psychologa, ktorym nie jestem i sprobuje
Ci wytlumaczyc, dlaczego niektorzy mogli sie poczuc odrobine urazeni.
W Owcach mamy troche "maluszkow", ktorym w turnieju jest trudno i
troche zaawansowanych graczy, ktorym z powodu kosztow jest jeszcze
trudniej, bo nie budowali miast specjalnie pod turnieje. Decyzja zapadla
tuz "przed", nie bylo zadnych dlugich, dodatkowych przygotowan
i tak naprawde to rzeczywiscie byla wyprawa z motyka na ksiezyc.
Po zrobieniu top1 i pobicu rekordu serwera w takich warunkach
mielismy poczucie, ze to bylo jednak "cos" :)
A potem ktos na forum uzywa sformulowania, ze 3200 w turnieju
to "zaden wyczyn"... Uuu tu chyba niektorym cisnienie skoczylo, bo
ludziki wiedza, ile trzeba bylo z siebie dac, zebysmy mogli taka srednia
osiagnac ;) Nawet niewazne, ze to sformulowanie bylo uzyte w innym
kontekscie, zapamietalo sie wlasnie "zaden wyczyn". Niechcacy uraziles
czyjes ekhmm... uczucia :p
Czasem trzeba uwazac na slowa, nawet nie majac nic zlego na mysli ;)

A co do tego innego tematu:
Ale tak myśląc to po co robić takie wyniki ( 80k ) jak to i tak nic nie daje.. Wiem o co Ci chodzi Chris :) Idąc tym tokiem robimy 40k na turniej, zbieramy nagrody i już :)
Alez skad, nigdy nie podchodzilem do tego pragmatycznie, jestem wrecz
pierwszy do takich "bezsensownych" akcji :) Chodzilo mi tylko o to, ze
80k "u siebie" daje radoche i satysfakcje, ale 250k w gronie obcych zostawiloby
po sobie tylko wynik koncowy i nic poza tym. Satysfakcji z tego, przynajmniej
dla mnie, byloby niewiele. Nie moge mowic za innych, ale ja sam nie mialbym
poczucia, ze te 250k to wspolnie osiagniety wynik grupowy, tylko bardziej
odczuwalbym to jako sume wynikow indywidualnych. Sume i nic poza tym.
Moze to troche pokretne rozumowanie, ale dla nie to roznica i to spora :)
 

Hassano

Łucznik
A potem ktos na forum uzywa sformulowania, ze 3200 w turnieju
to "zaden wyczyn"...

Fakt to mój błąd bo te słowa faktycznie źle brzmią :p Tu masz pełną racje że obojętnie jak bym je napisał to i tak te konkretne dwa słowa zawsze będą źle dobrane :) a 3200ptk to tak jak napisałem wyżej co turniej to bardzo dobry wynik więc tym bardziej niewiem co miałem na mysli :p ale podkreśle co turniej :p

Alez skad, nigdy nie podchodzilem do tego pragmatycznie, jestem wrecz
pierwszy do takich "bezsensownych" akcji :) Chodzilo mi tylko o to, ze
80k "u siebie" daje radoche i satysfakcje, ale 250k w gronie obcych zostawiloby
po sobie tylko wynik koncowy i nic poza tym. Satysfakcji z tego, przynajmniej
dla mnie, byloby niewiele. Nie moge mowic za innych, ale ja sam nie mialbym
poczucia, ze te 250k to wspolnie osiagniety wynik grupowy, tylko bardziej
odczuwalbym to jako sume wynikow indywidualnych. Sume i nic poza tym.
Moze to troche pokretne rozumowanie, ale dla nie to roznica i to spora :)

Nie sądze aby udało sie stworzyć takie bractwo na stałe.. Baa jestem wręcz pewien że nawet gdyby jakimś cudem udało sie zebrać takich graczy w jednym miejscu to nawet nie miesiąc i by sie to rozleciało :)
 

DeletedUser2264

Guest
i z postu, pod którym można było ograniczyć się do - brawo, gratulacje, itd.. powstała plątanina - pt. co ja miałem na myśli jak nie myślałem, albo myślałem inaczej, a rozumie mnie tylko Chris :D
 

Hassano

Łucznik
i z postu, pod którym można było ograniczyć się do - brawo, gratulacje, itd.. powstała plątanina - pt. co ja miałem na myśli jak nie myślałem, albo myślałem inaczej, a rozumie mnie tylko Chris :D

Nie chciałem tego powiedzieć :D:D fakt że wyszła z tego dyskusja na inny temat ale nadal chciałbym wziąć udział w takim jednorazowym turnieju ale z maxymalnym wynikiem :)
NIEMNIEJ GRATKI ZA WYNIK :D:D:D

Rety, jak to dobrze, że mam wyjechane na to co myśli o mnie hassano x) btw jestem dumna z mojego rekordziku- pierwszy raz 5tys punktów :)

Nic o Tobie nie myśle :p ale gratki za wynik
 

gamin

Rozbójnik
@hassano ale rozpętałeś dyskusje:D w sumie nie wiem dlaczego zostałeś źle zrozumiany, ale to już @chris07070707 starał się zabawić w psychologa

Ale nie o tym tu chciałem tylko o:

Sam chętnie wziąłbym udział w takim turnieju żeby zebrać 25 graczy z servera choćby tylko na ten jeden turniej ale wykręcić wynik około 200-250k ptk czyli średnio każdy ma zrobić 10k ptk ja jestem w stanie choćby w następnym tak zagrać :) znajdą sie tacy zapaleńcy Świat Winyandor :p

Zadanie bardzo trudne do realizacji bo ile graczy przekracza 10k w pojedynczym turnieju? Zerknąłem na wyniki listopadowego turnieju stali i tam pierwsza 8 zrobiła wynik ~ 54 800. Nie wiem czy pierwsza 25 przekroczyła 100k a jeśli nawet to raczej niewiele (obecny turniej zapowiada się znacznie lepiej) A Ty proponujesz aż 200-250k...
turniej_24_11_18.JPG

Ale osobiście bardzo chętnie dołączyłbym do takiego "wyzwania". :)

Nie za bardzo widze sens takiej akcji, bo po co ? ;) Co to za satysfakcja walnac jakis kosmiczny
grupowy wynik z ludzmi, ktorzy grupa tak naprawde nie sa ? Po tygodniu i tak kazdy pojdzie swoja droga. ;)

Sens takiej akcji oprócz rozpoznawalności o której wspomina @hassano byłby wtedy gdyby IG podjęło takie wyzwanie i za osiągniecie celu odpowiednio wynagrodziło. Nawet mam propozycje nagrody i w IG byliby zadowoleni bo nie musieliby nic robic - czyli to co im najlepiej ostatnimi czasy wychodzi:D (Nie chce nikogo urazić ale patrząc na poziom aktualizacji już od dłuższego czasu to można mieć takie odczucie)

Na becie wystąpił bug który rozdawał nagrody za turniej pomnożone nawet x25. Wystarczy żeby go "wpuścili" do takiego bractwa i myślę że każdy miałby odpowiednia motywację za 3375PW, 25 schematów i całą resztę nagród x25 :D do walki o World TOP1.
 

DeletedUser1506

Guest
Nawet nie wiedziałem ale te ptk nic nie znaczą
Bardzo duzo znaczą,bo wiesz co to turniej i niezle jedziesz,az Kiki w Owieczkach jestem od samego początku dzieki Katii, za zapke i pw zapraszajace:)
//
i z postu, pod którym można było ograniczyć się do - brawo, gratulacje, itd.. powstała plątanina - pt. co ja miałem na myśli jak nie myślałem, albo myślałem inaczej, a rozumie mnie tylko Chris :D
Tez rozumiem. Hehhehee po zaliczeniu logiki symantycznej, wszystkie wpisy sa proste

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
a tu się burza rozpętała :D mimo wszystko dzięki za wszystkie gratki :)))
a ja tylko tak dla potomności zostawić dla potomności wpisa że a ludki kofane zobaczta zobaczta któregoś dnia nam odbiło i paczajta co to z tego wyjszło... tak tylko zwyczajnie z wrodzoną skromnością o której chris wspomniał ;)

prawda jest taka, że nie w każdym bractwie uda się zrobić akcję pt rekord. Aczkolwiek przepis na takie bractwo jest stosunkowo prosty. Złośliwce rzucają pogłoskę że warunkiem jest obecność kiki w bractwie, ale to tylko plotki. Prawda jest taka, ze musi się zebrać kilku zakapiorów, którzy w akcie szaleństwa bedą w stanie pociagnąć wynik... a reszta owczym pędem się dołączy i wychodzą takie kwiatki. Albo inne :D Dlatego jedne bractwa tłuką przygody, a inne trzaskają turnieje. Już wczoraj bez żadnego hasła mobilizacyjnego rozpakowaliśmy 9 skrzynkę... ot niby to nic wielkiego... turniej jak co tydzień :D A że Łowieczki to wyjątkowe bractwo... to przecież nie moja wina...
 

Hassano

Łucznik
@hassano
Ale nie o tym tu chciałem tylko o:
Zadanie bardzo trudne do realizacji bo ile graczy przekracza 10k w pojedynczym turnieju? Zerknąłem na wyniki listopadowego turnieju stali i tam pierwsza 8 zrobiła wynik ~ 54 800. Nie wiem czy pierwsza 25 przekroczyła 100k a jeśli nawet to raczej niewiele (obecny turniej zapowiada się znacznie lepiej) A Ty proponujesz aż 200-250k...
View attachment 676

Ale osobiście bardzo chętnie dołączyłbym do takiego "wyzwania". :)

Dlatego do takiej zabawy trzeba sie odpowiednio przygotować :) nikt z marszu nie jest w stanie zrobić 10k ptk bo sam robiłem taki turniej pod 9-10k i wiem ile to kosztuje. Na pewno też trzeba wybrać odpowiedni turniej pod łatwość walki bo przy 10k trzeba otworzyć około 50 prowincji a tam koszty negocjacji są kosmiczne.. Dlatego też konieczne jest maksymalne walczenie wojskiem. I tak z doświadczenia wiem że nawet w najłatwiejszym turnieju do walki 35-40 prowincja nawet na 2 gwiazdki juz czasem jest nie do wygrania wojskiem ale im dalej uda sie nim zajechać tym lepiej :) Kolejną ważną rzeczą to zebranie 25 osób które REALNIE są w stanie taki wynik zrobić więc gdybym już sie porwał na taki manewr to ze 2-3 dni przed takim turniejem wymagałbym screena z oddziałami i ilością surki w magazynie :)
 

DeletedUser

Guest
Z nudów przypadkiem sobie wszedłem do tej dyskusji. Ot fajna nazwa "Czarne Owce". I co? I @#burza taka sama jak na spoilerach (człowiek idzie po informację a tam rzucanie śnieżkami); w innych miejscach podobnie. Społeczność Elvenara jest.. żywiołowa.
 

DeletedUser

Guest
Witam. Witaj, Kikimora. Miła sąsiadeczko. Gratuluję tak pięknego wyniku. Całemu bractwu. Daliście czadu. Taka myśli mi przyszła do głowy: warto być w takiej drużynie. Nasz sojusz robi góra trzy, cztery skrzynki. Ha ha ha. Pozdrawiam.
 

DeletedUser1506

Guest
Dlatego do takiej zabawy trzeba sie odpowiednio przygotować :) nikt z marszu nie jest w stanie zrobić 10k ptk bo sam robiłem taki turniej pod 9-10k i wiem ile to kosztuje. Na pewno też trzeba wybrać odpowiedni turniej pod łatwość walki bo przy 10k trzeba otworzyć około 50 prowincji a tam koszty negocjacji są kosmiczne.. Dlatego też konieczne jest maksymalne walczenie wojskiem. I tak z doświadczenia wiem że nawet w najłatwiejszym turnieju do walki 35-40 prowincja nawet na 2 gwiazdki juz czasem jest nie do wygrania wojskiem ale im dalej uda sie nim zajechać tym lepiej :) Kolejną ważną rzeczą to zebranie 25 osób które REALNIE są w stanie taki wynik zrobić więc gdybym już sie porwał na taki manewr to ze 2-3 dni przed takim turniejem wymagałbym screena z oddziałami i ilością surki w magazynie :)

Przepisem na sukces nie jest ekipa z TOP tylko mieszanka, nacznie łatwiej przekupić w orkach i zrobić 30 prowincji,ni w amunach.Czołowi pomagają robiąc 2500-3000 a młodzi wala po 6000
 

DeletedUser174

Guest
A może ktoś chce być w naszej drużynie? Mamy akurat wolne miejsce i możemy przyjąć jakąś zbłąkaną owieczkę na urodzajne łąki naszego bractwa :)
Tylko ostrzegam, bo w naszym bractwie panuje jakaś epidemia aktywności i nie za bardzo umiemy sobie z nią poradzić. To chyba jakiś wirus aktywności, ale jest wyjątkowo zaraźliwy. Robimy co w naszej mocy by opanować to szaleństwo... staramy się... ale nie znaleźliśmy jeszcze antidotum. Szczęście firma nam trochę pomaga... och ta pomocna dłoń góry... ;)

Potrzebujemy kryształowego dziecka z zacięciem turniejowym oraz wysokim wskaźnikiem empatii objawiający się chęcią niesienia pomocy bez alergii na literki, bo one atakują u nas z każdej strony... Tylko tyle :)
 

DeletedUser

Guest
Witaj, Kikimoro, strażniczko tajemnic pięknej krainy Elvenaru i okolic. I Wy jej bracia i inni poszukiwacze przygód. Ja raczej nie jestem "kryształowym dzieckiem". Lubuję się przeważnie w jedwabiach. Tak naprawdę to pochodzę z "Jedwabnego Szlaku". Dziwnym zrządzeniem losu dawno, dawno temu, kilka tys. lat temu, pewna karawana podróżowała "Jedwabnym Szlakiem", i nieprawdopodobne, ale też dziwnym zrządzeniem losu, kobieta o imieniu Anna, jak moja ukochana mama, jedna z podróżniczek w karawanie urodziła syna, i o zgrozo, aż nie chce się wierzyć, też dziwnym zrządzeniem losu kobieta ta dała mu na imię, nie zgadniecie, Konrad. To tak jak ja. Coś tu jest nie halo. I od tamtego czasu próbuję zgłębiać tajemnice tej pięknej krainy handlując jedwabiem. Materiał ten mam w najprzeróżniejszych barwach, kształtach, zapachach a nawet konsystencji. Więc zapraszam do wymiany na inne, wspaniałe dobra. Kryształy i Zwoje. Cdn. Może nastąpi. Ha ha ha. Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry