• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Gratulacje.
A co do tego:
nasz nowy kolega zaliczył debiut w starciu z 3 bossem i jak sie okazało nawet szczęśliwie udało mu się pozytywnie zakończyć to spotkanie.
masz na myśli, że nie wygrał portalówki? ;)

[Edit: tak teraz popatrzyłem, mało brakło - 17 pkt. - abyśmy się spotkali na tym szczycie :)
To chyba ze trzy osoby u mnie tylko nie dodreptały, w tym, niestety, ja, bo miałem spotkanie i wróciłem o 22:30]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Ja się wcale nie chwale... Zresztą zarobiona jestem... Od prawie godziny świętujemy zamknięcie turnieju.... Także ten peany pochwalne może kiedyś przy innej okazji jeszcze napisze, bo teraz trochę zajęta jestem i może wrócę do szampanowania ;)
 

DeletedUser174

Guest
Dziękuję w imieniu wszystkich Łowiecków :)

Akcja była przednia :) Więcej przygotowań, planów i notorycznego przypominania niż samej akcji ^^I to nerwowe tupanie nóżkami przed 19 w oczekiwaniu na otwarcie turnieju. Poezja :)

wchodzę na grę o 19:10 i widze, a oni już siedzą w 8 skrzynce. Punkty lecą jak oszalałe -> trudno odczytać wynik, bo tak szybko cyferki przeskakują. Nikt nawet literki na czacie nie napisał, żeby sekundki nie uronić. Szaleństwo, ale jaki fan :)))

Takie akcje uskrzydlają :) Tylko teraz będzie problem ze znalezieniem kolejnego wyzwania :D Ale damy radę!

Edit:
a tak ogólnie to jest jeszcze jeden powód do świętowania! Nasz kolega @Ttbest w ostatnim konkursie wygrał nagrode głowną! Zajazd grawitacyjny mu się trafił! Gratulacje :))) to już druga Owieczka z takim dokonaniem :))) ot taka ciekawostka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
gratuluje :)
hmm może tak przewidzę przyszłość :)
a tam przewidzę to tylko spostrzeżenia z innych gier
proponuje utrzymać rekord przez kilka następnych turniejach trzymam kciuki:cool:
 

DeletedUser174

Guest
proponuje utrzymać rekord przez kilka następnych turniejach trzymam kciuki:cool:
który?
utrzymywania pierwszej pozycji na turniejach przez tygodnie (żeby nie powiedziec miesiące)? czy utrzymywanie przez tygodnie (też liczone w miesiącach) topowej pozycji w wynikach indywidualnych? a może w serii złotych medali w iglicy? czy jakiś inny?

zapewniam cię, że gdyby była nagroda za najszybsze odklikanie 10 skrzynek Owce by ja zdobywało dość często (bez fałszywej skromności, bo pretendentów do takowego trofeum na serwerze mogłoby być kilku jednak). To samo dotyczy iglicy. Raz się spięliśmy i zrobiliśmy w złoto w niedzielę, więc umiamy to zrobić. Za pieruszkę raz wystarczy. Nie musimy nikomu niczego udowadniać. A już na pewno nie na siłę.

Także ten spektakularnej kariery wróżki czy innego wróźkoloszkoloszka ci nie wróże
 

DeletedUser3033

Guest
hmm dziękuje by wystarczyło ale....
jak bym chciał napisać coś złośliwego to bym napisał tak jak ty
 

DeletedUser4244

Guest
a co to sie dzieje w owcach ze az kiki drugie konto sciagla?
 

DeletedUser4244

Guest
nie pytam o zdrowie nowych kont ,tylko czemu tam pojawiaja sie i znikaja ,probojesz ironizowac ale dokladnie wiesz o co pytam
 

DeletedUser174

Guest
muszę przyznać, ze tak troska jest rozczulająca :) to naprawdę urocze

swoją drogą dziękuję za podbudowanie mojego ego. Skupić uwagę innych na pilnowaniu Owieczek w grze takiej jak Elvenar?!... zawsze wiedziałam, że Owce są wyjątkowe i niepowtarzalne, ale że aż tak to jestem w lekkim zaskoczeniu.

A gdyby ktoś szukał nowego domu i chciałby grać w jakimś nietuzinkowym bractwie, aby trochę ambitniej pobawić się grą, to zapraszam do nas :) W tej chwili mamy 2 wakaty
 

DeletedUser4244

Guest
W sumie nie ma za co dziekowac ,ale jakby trzeba bylo jeszcze kiedys polechtac ego to cos tam skrobne specjalnie dla ciebie
Skoro wszystko dobrze to juz nie draze ,zycze sukcesow i dobrej zabawy.
 

DeletedUser174

Guest
oczywiście zdaję sobie sprawę, ze nikt mi nie uwierzy... trudno...

zakładka rankingu z ostatniego turnieju wygląda tak :)
rank.png

sami musicie przyznać, że robi wrażenie :)

Zdradzę Wam, że w pierwszej 50-tce najlepszych wyników 10 należy do którejś z Łowiec :) Także bezapelacyjnie gratulacje należą "okupantom" pudła -świetne wyniki! Aczkolwiek nie tylko topka zasługuje na okaski, bo całemu bractwu słowa uznania nie będą żadną przesadą: ponad połowa bractwa jest w pierwszej setce rankingu

W tym miejscu chciałabym złożyć ogromne gratulacje koledze @Franek007 za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju :) Tylko my łowiecki wiemy ile kosztowało Cię to czasu i zdrowia, żeby ten cel osiągnąć. Brawo za determinację i samozaparcie w realizacji celu. Dałeś radę! Gratulacje :) W pełni zasłużona topka :))) Każdym klikiem zapracowałeś na ten wynik
Kolega @rispetto tez ma swoje dni chwały :) Pamiętam jak sam kiedyś ubolewał, że jest bidusia, bo on tu sie stara, bije swoje własne rekordy i snuje się gdzieś w połowie stawki dopiero, bo łowiecki sa jakieś inne i klikają bez opamiętania. Tym bardziej się cieszę z tego sukcesu kolegi i nie umiałam o tym nie wspomnieć tutaj :) Świetny wynik! I top3 serwera :))) Brawo! Mega gratki

Od dawna snuliśmy plany na podium tylko dla Owiec. I robiliśmy już nie raz przymiarki, ale zawsze coś nam przeszkadzało w realizacji tego planu (posypuję głowę popiołem, bo najczęściej to ja zawalałam sprawę... co zresztą widać na załączonym obrazku :D także "kara" jest w pełni zasłużona) Chyba nasz największy błąd polegał na planowaniu :D zdecydowanie planowane akcje nam nie wychodzą, ale spontaniczne i przypadkowe.... a nie... to zupełnie inna kategoria. I w tej dziedzinie jesteśmy prawdopodobnie bezkonkurencyjni. Trzeba przynać, ze ten turniej nam sie wyjatkowo udał i to zarówno indywidualnie i grupowo :) Fantastyczna akcja!

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie uwierzycie w moje zapewnienia o przypadkowości tego ataku na top ranku. Trudno. Nie będę udowadniać malkontentom, że koło jest okragłe, bo to bez sensu. Osobiście bardzo się cieszę z tego osiągnięcia, a że nie było planowane to tym bardziej sie cieszę i absolutnie nie mam zamiaru tego ukrywać. A czy ktoś mi uwierzy, czy też bedzie szukał drugiego dna to naprawdę mało mnie to obchodzi. W Owcach doskonale wiemy jak wyglądały ostatnie godziny przed zamknięciem turnieju i tylko to sie liczy. A wszystkim poszukiwaczom dziur w całym życzę miłego dnia, bo to nie nasza wina, ze umiemy się cieszyć grą. I dobrze nam z tym.
 
Do góry