• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czarne Owce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
@tajniakos no faktycznie mało brakło, a topka by jeszcze fajniej wygladała :D ale nawet teraz wygląda zacnie w moim odczuciu :)

@jemsik nic mi nie mów o zamulaniu...no chyba, ze to jest podstępny sposób ig, żeby zniechęcić ludzi do klikania. Trzeba przyznac, ze bardzo skuteczny. Klasyczny tekst z czatu z turniejowego okresu: nie chcz mi się klikać turka czy też muszę odklikac turka, a tak mi sie nie chce. Ale jakos daliśmy rade :) Granie z fajnymi ludzmi ma moc
 

rispetto

Wędrowiec
Kolega @rispetto tez ma swoje dni chwały :) Pamiętam jak sam kiedyś ubolewał, że jest bidusia, bo on tu sie stara, bije swoje własne rekordy i snuje się gdzieś w połowie stawki dopiero, bo łowiecki sa jakieś inne i klikają bez opamiętania. Tym bardziej się cieszę z tego sukcesu kolegi i nie umiałam o tym nie wspomnieć tutaj :) Świetny wynik! I top3 serwera :))) Brawo! Mega gratki
Dziękuję i potwierdzam :D Frustrujące to bywało, gdy klikam na kilkadziesiąt prowincji i łapię się na drugą lub trzecią stronę turniejowego rankingu bractwa :D Albo jak tu się nie frustrować, gdy wracam do domu we wtorek o 21:00, siadam do turnieju, a tam już 10 skrzynek zrobionych? Co za los :D Może nie jest łatwo być Owcą, ale fun z gry wynagradza te stresy! Bez tego już dawno rzuciłbym ten zjadacz czasu :D
 

DeletedUser174

Guest
Jak to u nas w bractwie mówimy: nie każdy jest łowcą. I coś w tym jest.

Prawdopodobnie jak w kazdej grze dużo zależy od ekipy. O ile uda się trafić na jakąś ciekawą grupę, to czasami wbrew sobie (żeby nie powiedzieć najczęściej wbrew sobie) zaglądamy na grę i zawsze coś tam się kliknie. A Owieczki nam się wyjątkowo udały. Bywają frustrujące momemnty, ale tych słodkich dni chwały mniejszej lub większej jest zdecydowanie więcej. I szczerze jestem dumna, że udało nam się stworzyć tak wyjątkowy klimat w bractwie :)

@Aslana co do cierpliwości to nikt z nas jej juz nie ma :D Nasze nieszczęście polega na tym, że padliśmy ofiarą własnego sukcesu i... spirala przemocy w poszukiwaniu pozytywnej energii motywuje nas do działania. A na dokładkę takie właśnie spontaniczne zrywy wywołują niesamowitą erupcję dobrej energii i wracamy do puntu wyjścia, czyli klikania wbrew sobie :D swoją drogą to mi własnie turniej stygnie...

W kazdym bądź razie mamy trochę wolnego miejsca, bo kilka Owieczek zrobiło sobie dłużą przerwę od gry. Nie będę nikomu obiecywać spokojnej gry czy przyjaznej atmosfery bez konfliktów... Trzeba do nas wpaść i poczuć ten klimat pełen emocji, by się w nim zakochać i wsiąknąć na dobre w grę lub też uciekać w popłochu "z drzwiami" :D Aczkolwiek jezeli ktoś umie troszkę pobawić się grą i ma ku temu odrobinę czasu oraz chęci, to namawiam do skorzystania z okazji. Warto spróbować, a jak często powtarzam potencjalnym łowieckom: możesz spróbować, bo ślubu brać przecież nie musimy ;)

a co do przypadkowych osiągnięć, to właśnie "zepsuliśmy" turniej :D wszystkie skrzynki zasypane, a turniej trwa dopiero kilka godzin....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
Każdy z nas ma swój dzień chwały. Wczoraj nasz kolega @JakeStyles miał swoje małe święto :) Zakończył turniej na pierwszej lokacie w rankingu turniejowym na s1. Nie raz, i nie dwa ocierał się o podium, ale jak doskonale wiemy ta gra uczy cierpliwości. Z determinacją godną podziwu dążył do tego pierwszego miejsca, więc tym bardziej ten sukces cieszy. Gratulacje :) Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy :)))
 

DeletedUser174

Guest
ale na tym podium jest tylko jedno pierwsze miejsce ;) I potwierdzam, że często nasz zacny kolega gościł na pudle, ale do tej topki to jakoś nigdy nie miał szczęścia... wbrew sobie nie będę złośliwa i nie będę wskazywać palcem czyja to wina :p Co nie zmienia faktu, że @JakeStyles często spoglądał w stronę tego pierwszego miejsca, bo tak blisko, ale tak daleko.... dlatego też określenie "ocieranie się o podium" w tym wypadku nalezy potraktować aż nadto dosłownie. domyślam się, ze jest happy z tego pierwszego miejsca :) i ja tam się z tego bardzo cieszam, ze mu się udało
 

DeletedUser174

Guest
Nie, nie przyszłam się bezwstydnie chwalić :p

Tak ogólnie to nam się trochę luźniej zrobiło w naszym stadku. Gdyby ktoś miał już dość swojego nudnego bractwa, to może nasze Owieczki byłyby ciekawą alternatywą? Wystarczą chęci do gry w robieniu iglicy (robimy złoto) oraz turniejów (w sumie tu też "robimy złoto"). Przydadzą się też chęci do uczestnictwa w "przygodach" (nie mylić z Przygodami Bractw), czyli w jakichś zwariowanych i najczęściej zupełnie bezsensownych akcjach, które pomagają nam skutecznie walczyć z monotonia gry. Może ktoś będzie mieć odwagę grać w Owieczkach...
 

DeletedUser174

Guest
Ojoj jak mnie tu długo nie było... trzeba to zmienić :D

Jakkolwiek to brzmi to mogę powiedzieć tylko jedno: są bractwa i są Owce. I są dobre bractwa. Nawet bardzo dobre. zorganizowane, poukładane itd. I są Łowiecki. Po prostu.

Te dwa ostatnie dni to było prawdziwe szaleństwo. Jak tylko pojawiły sie zapowiedzi o zmianie systemu turniejów prawie natychmiast podjęliśmy w bractwie decyzję, że te 19 skrzynek musi być nasze. No jak nie Owce to kto? Przecież są jakieś granice przyzwoitości :D

Informację o terminie wejścia nowego systemu w turnieju przyjęliśmy z wielką ulgą... i strachem w oczach, bo przecież przygody na karku. Ig zrobiło nam naprawdę brzydkiego psikusa tą kumulacją. Jako bractwo z wpisaną do statutu niechęcią do przygód zamknęliśmy mapy w 27h... z czego najwięcej czasu zajęło nam czekanie, aż się wszyscy zameldują. Można? Można. Jakby ktoś miał wątpliwości, to zapewniam, ze dalej nie lubimy przygód.

Niesieni sukcesem z zakończenia wydarzenia szumnie zwanego przez niektórych Przygodami rozpoczęliśmy klikanie turnieju. Emocje sięgały zenitu. Wszyscy w blokach startowych napompowani adrenaliną i to wyczekiwanie na sygnał startu. Ostatnie przypomnienia o nakarmieniu feniksa. Sprawdzenie wzmocnień z nadzieją czy wystarczy... Po tych tygodniach wyczekiwania i oszczędzania sił byliśmy na głodzie. wybiła 19.00. Czas start! Machina ruszyła.

pierwsze skrzyneczki padały jedna po drugiej. 40k parę minut po 19 już było rozklepane. Można już było zacząć liczyć skrzynki, bo wcześniej to nie miało sensu :D 11...12...13... Była moc! Niesamowite emocje, które dosłownie uskrzydlały. Przy tej 16-17 skrzynce już było lekko czuć, że ta górka jest coraz wyższa i wyższa. Jak byliśmy już w 18 skrzynce wiedzieliśmy, że meta jest blisko i jest w zasięgu reki. Wiedzieliśmy, że damy radę. I wiedzieliśmy, ze już nie ma odwrotu. I nie kiedyś, ale tu i teraz! Po północy 19 skrzynka rozstała rozbita! Zrobiliśmy to :) Z czystym sumieniem i z dumą za dobrze zrobioną robotę poszliśmy spać... przynajmniej w teorii, bo z tej radości to jakoś chęci do tego spania było mało :D Niesamowita akcja :)))

podsumowanie jest bardzo krótkie. Mogę z dumą ogłosić, że Czarne Owce jako pierwsze bractwo na polskich serwerach (i nie tylko polskich dla jasności) zdobyło 19 skrzynek w tym turnieju. I dokonaliśmy tego w kilka godzin, więc rekord czasu tez nieskromnie wpisuję na nasze konto. W bonusie z pełną odpowiedzialnością mogę napisać, że @chris07070707 pobił swój własny rekord w wyniku indywidualnym (nie chce dzielić skóry na niedźwiedziu, więc nie będę pisać o rekordzie świata przez zakończeniem turnieju... jeszcze :p). A wisienką na torcie są zakończone przygody.

Jak mówiłam. Są bractwa i są Owce.

PS w imieniu swoim i reszty Owieczek bardzo dziękuję za już otrzymane gratulacje

edit:
a wiecie co? dodam jeszcze cytat z oficjalnego ogłoszenia zamieszczonego przez @jarq :D
Bonusowe skrzynie mają być trudne do osiągnięcia, stąd ilość wymaganych punktów cały czas rośnie. Jako wyzwanie na dłuższą metę, nie spodziewamy się, że nawet najbardziej zatwardziałe w boju Bractwa turniejowe zbiorą wszystkie skrzynie już w pierwszych tygodniach po ich wprowadzeniu.
Bractwom może to zając kilka tygodni. Nam wystarczyło kilka godzin ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
Brawo, choć pierwszym bractwem które rozbiło system byli Turniejowi Bandyci z EN by udowodnić ludkom z filmiku ze są w błędzie ;), ale faktycznie mieli handicap w postaci wcześniejszej możliwości robienia nowego turnieju

Tak czy inaczej gratulacje :) jak widać nic się nie zmieniło w rankingach
 

DeletedUser174

Guest
@Charlene dziekuję :)) I masz rację. Emocje były niesamowite i mega pozytywne. takie akcje fenomenalnie ładują baterie

Brawo, choć pierwszym bractwem które rozbiło system byli Turniejowi Bandyci z EN by udowodnić ludkom z filmiku ze są w błędzie ;), ale faktycznie mieli handicap w postaci wcześniejszej możliwości robienia nowego turnieju

Tak czy inaczej gratulacje :) jak widać nic się nie zmieniło w rankingach
ach ta zyczliwość ;)

to nie nasza wina akurat, ze serwer EN dostał status serwera beta+. W związku z tym chyba warto oddzielić grubą kreską i serwery testowe (w omawianym wypadku szeroko rozumiane) jednak pomijać. W przeciwnym wypadku mozemy dość do bardzo dziwnych wniosków...
 

BlossomValvi

Łucznik
Stwierdzenie faktu ;) nie umniejszam wygranej Owcom ale jednak EN to nadal serwer live
I widzę ze mierzysz mnie swoją miarka :)

Tak wnioski mogą być ciekawe
 
Ostatnia edycja:

Ethel

Rozbójnik
Stwierdzenie faktu ;) nie umniejszam wygranej Owcom ale jednak EN to nadal serwer live
I widzę ze mierzysz mnie swoją miarka :)

Tak wnioski mogą być ciekawe


Ok, ale ciekawe są wnioski na temat tego co stoi za stwierdzeniem tego faktu akurat w tym miejscu ;) Dlaczego nie stwierdzisz tego faktu ot tak gdziekolwiek indziej- całe forum do dyspozycji a wybrałeś ten temat. Powiedz, w jakim celu ? Jaka była intencja?
 
Ok, ale ciekawe są wnioski na temat tego co stoi za stwierdzeniem tego faktu akurat w tym miejscu ;)
Po co te sprzeczki :) Sam stwierdzilem dokladnie ten sam fakt na czacie bractwa Owieczek i to jeszcze wczoraj. Jakos nikt mnie nie pytal po co to robie ;) Zmiany weszly na EN przed innymi serwerami live, wiec Bandyci mieli okazje zrobic 19 skrzynek przed nami. Udalo im sie i chwala im za to, tu nie ma nawet o czym dyskutowac ;) Nam sie udalo jako pierwszym w pierwszym turnieju po wejsciu zmian na wszystkie pozostale serwery (i to przed Bandytami i wszystkimi innymi), takze nie widze zadnego powodu do zmartwienia :)
 

DeletedUser174

Guest
@BlossomValvi a chyba jednak umniejszasz... a przynajmniej bardzo nieudolnie próbujesz.

1/ proponuje jeszcze raz przeczytaj (warunek konieczny: ze zrozumieniem) mój post. Kluczowe zdanie
Mogę z dumą ogłosić, że Czarne Owce jako pierwsze bractwo na polskich serwerach (i nie tylko polskich dla jasności) zdobyło 19 skrzynek w tym turnieju.
żeby Ci ułatwić zadanie najważniejsze podkreśliłam.

Możesz oczywiście próbować jakoś sie tłumaczyć, ale w aktualnie trwającym turnieju Owce są pierwsze niezależnie od tego czy sie to komus podoba, czy nie. Najbliżej naszego wyniku w tej chwili są Dragoni z s1 posiadając 95k w teh chwili, a Bandyci sa jeszcze w głebszym lesie z wynikiem.

2/ gdyby jednak trzymać się twojej retoryki, że EN to serwer live... to co z tego? dostali status serwera testowego, więc siła rzeczy mają dłuższa o kilka tygodni historię w turnieju. To jak chcesz porównywać wyniki? ich pierwszy turniej do naszego (w sensie ogólnodostępnego)? tylko czy porównywać turnieje tego samego rodzaju? Czy może jednak umownie przyjąć, że mamy stan 0? Proponuję dla ułatwienia sobie zycia przyjąć jednak takie założenie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry