• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Czas produkcji towarów i zasobów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser719
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser719

Guest
Witam,
Myślę, że gra zyskałaby na atrakcyjności, gdyby można było samodzielnie ustawiać długość czasu produkcji towarów i zasobów (młotków). Teraz na towarach mamy tylko cztery możliwości (3h, 9h, 24h, 48h), bardzo często zdarza mi się nie mieć dostępu do komputera na przykład ok 6 godzin i muszę wtedy wybierać czy produkcję ustawiać na trzy godziny tracąc wtedy produkwaną ilość zasobów przez kolejne trzy godziny, albo ustawić prdukcję na dziewięć godzin, co powoduje, ze po powrocie do domu przez kolejne trzy godziny nie odpalam gry - bo niby po co. Mimo, iż na zasobach jest trochę więcej możliwości (na szczęście) to sytuacja jest analogiczna jak przy towarach. Oczywiście, im krótszy czas produkcji, towarów i zasobów powinno być więcej tak jak jest to teraz.
Pozdrawiam
 

DeletedUser727

Guest
Witam,
Myślę, że gra zyskałaby na atrakcyjności, gdyby można było samodzielnie ustawiać długość czasu produkcji towarów i zasobów (młotków). Teraz na towarach mamy tylko cztery możliwości (3h, 9h, 24h, 48h), bardzo często zdarza mi się nie mieć dostępu do komputera na przykład ok 6 godzin i muszę wtedy wybierać czy produkcję ustawiać na trzy godziny tracąc wtedy produkwaną ilość zasobów przez kolejne trzy godziny, albo ustawić prdukcję na dziewięć godzin, co powoduje, ze po powrocie do domu przez kolejne trzy godziny nie odpalam gry - bo niby po co. Mimo, iż na zasobach jest trochę więcej możliwości (na szczęście) to sytuacja jest analogiczna jak przy towarach. Oczywiście, im krótszy czas produkcji, towarów i zasobów powinno być więcej tak jak jest to teraz.
Pozdrawiam
Ale jaki to ma sens? ustawię sobie czas produkcji z 3h, a produkcja będzie większa niż za 9h.
 

DeletedUser626

Guest
Gdyby w grze chodziło o elastyczność wyboru produkcji, to byłby stworzony suwak i wielkość zbiorów zależna od kompletnie dowolnie ustawionego czasu. Czemu tak nie jest? Bo gry takie jak Elvenar mają mechanikę zmuszającą Gracza do logowania, bo jest produkcja, którą trzeba zebrać, bo trzeba się zalogować, kiedy tego nie planowaliśmy. Mając do wyboru za krótką produkcję, albo za długą, większość osób wybierze krótszą bo jest bardziej opłacalna i daje im możliwość ustawienia czegoś jak tylko wrócą do kompa. Im częściej Gracz zagląda do gry tym lepiej. To jest mechanika sprawdzona na wielu grach, nie tylko InnoGames ją stosuje i brak elastyczność jest tu 100% celowym działaniem.
 

DeletedUser363

Guest
Suwaka bym nie dawał, najwyżej można pomyśleć nad większą liczbą możliwości czasowych do wyboru, jednak to też kwestia dyskusyjna. W młotkach jest zupełnie ok, ale w sumie nie wiem czy w przypadku towarów sensowne by nie było wywalenie dwudniowej produkcji i wrzucenie np. 12 h. Jednak sam nie jestem do końca przekonany. :p
 

DeletedUser363

Guest
To już kwestia do dogadania, zależy jak tam gracze będą woleli. Mi i tak pasuję idealnie 3 h oraz 9 h, z 24h a tym bardziej z 48 h nigdy nie korzystałem i raczej nie będę korzystał, więc w sumie nawet nie wiem na czym by dokładnie reszcie zależało. Być może i 18 h by było dobrą opcją, wieczorem przed snem puścić i akurat będzie gotowe jak się z pracy/szkoły/uczelni wróci następnego dnia. Idealne dla kogoś, kto rano nie zagląda. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry