• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Czas zwiadu widoczny przed decyzją [170] [16-07-PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy to przydatny pomysł?

  • Nie, bo nie chcę wiedzieć ile to będzie trwało z góry. Lubię ten dreszczyk emocji.

    Głosy: 0 0,0%
  • I tak poganiam zwiadowców za diaxy, więc mnie to nie obchodzi.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Wysyłając zwiad nie widać ile będzie on trwał. To wg mnie bardzo niedobrze. Np. teraz mi zwiadowcy zbadają prowincję i skończą ok. 3:00 w nocy.
Wobec tego - kilka godzin, które mógłby już trwać następny zwiad, zostaje niewykorzystane.
Pomysł, który zilustrowałem z właściwym sobie zmysłem estetyki i piękna, wygląda tak:

czas_zwiadu.png


To, co jest dopisane przeze mnie czarno na białym, to czas, eee, zresztą chyba widać czego ;)
Po co to?
Żeby móc puścić zwiad tak, aby doszedł np. na 8:00 rano. Czyli wybrać z dostępnych prowincji odpowiadającą nam aktualnie. Tym samym: żeby uniknąć przestojów zwiadowców.
 

DeletedUser

Guest
Witam w kolejnym temacie z mojej serii propozycji :)

Jak wiadomo można w grze anulować budowę / rozbudowę / produkcję, a nawet szkolenie jednostek. Dlaczego jednak nie ma opcji anulowania zwiadu? Uważam, że taka opcja byłaby również pomocna, gdyż czasami po prostu wysyła się zwiad zupełnie przypadkowo - wiem, co osobiście mi się to zdarzało.

Zatem proponuję dać pod rozważenie wprowadzenia do gry takiej właśnie opcji.
 

DeletedUser

Guest
W zeszłym roku ten pomysł przekazano albo w Twojej formie albo z przyciskiem potwierdzenia gdy klikasz na zwiad. Czeka na realizacje. Jestem za.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Wysyłając poszukiwacza wiem, ile ta przyjemność będzie mnie kosztować ale nie wiem ile będzie trwała.
A jest to (dla mnie ) istotne. Przykładowo gdy wraca o 2:00 w nocy przez kilka godzin odpoczywa bezproduktywnie. Dlatego proponuję, żeby oprócz kosztów poszukiwań wyświetlał się ich czas. Można sobie wtedy tak go wysłać żeby uniknąć marnotrawienia czasu na odpoczynek:)
 

DeletedUser878

Guest
Nie rozumiem. O jakiego poszukiwacza Ci chodzi? Masz na myśli zwiadowcę? (zwiad?) jeśli tak, to masz napisany czas zwiadu przecież...
 

DeletedUser80

Guest
Tak, chodzi mi o zwiadowcę.
A czas pojawia się PO WYSŁANIU a nie przed.
 

DeletedUser878

Guest
Wielu graczy liczy już zwiad (w tym ja) w dniach, nie godzinach. Także wątpie, że będzie im się chciało liczyć dni. Nie wiem też, co to ma zmienić. Po wysłaniu zwiadu masz wyświetlony czas.
 

DeletedUser580

Guest
Jak ktoś nie odkrywa prowincji po kolei idąc po okręgu, to ma różne czasy zwiadu... Czasem 1 godzina różnicy = zwiadowca przez noc "czeka", albo wręcz przeciwnie: pracowicie odkrywa nową prowincję. To jest ważna informacja. Zresztą, jak dla mnie niespecjalnie jest o czym dyskutować, bo zwyczajnie jest to brakująca dana, której nie ma powodu przed graczami ukrywać. ;)
 

DeletedUser80

Guest
To postaram się wytłumaczyć łopatologicznie.
W tej chwili w momencie wysyłania zwiadu nie wiem kiedy wróci.
Gdyby była informacja ile czasu trwa zwiad wybrałbym taki czas żebym był w grze gdy zwiadowca wróci.
To fakt, że zwiad podchodzi pod 3 dni tym bardziej należy unikać bezczynności zwiadowcy.
 

DeletedUser878

Guest
Okej, teraz rozumiem. Ale zamiast tego mogłaby być napisana godzina i dzien o której się skończy.
 

DeletedUser80

Guest
Czy to będzie czas trwania, czy godzina zakończenia to bez znaczenia.
Ważne, żeby ta informacja była.
 
Status
Zamknięty.
Do góry