• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czasy produkcji wymiennie z ikonami towarów (aplikacja)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2723
  • Data rozpoczęcia

Czy chcecie wiedzieć co skończyła produkować dana manufaktura (wyświetlała czas produkcji)

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2723

Guest
Przeszukałem, nie znalazłem, publikuję propozycję:)
Na apce podczas PB/eventu wchodzę i widzę stado ikon produktów manufaktur/warsztatów które ukończyły produkcję SUPER, ale jak sprawdzić gdzie mam 2D , 1D, 9H itd jeżeli nie pamiętam dokładnie co gdzie nastawiłem ?? A nie mam miejsca na piękne sektory każdej produkcji tylko wszystko poupychane gdzie się dało??
Czy nie można by np. dorobić przycisku który zamiast ikon skończonej produkcji pokazywałby czas (1D, 9H, 15m itd...) ???
Albo aby przycisk dezaktywowł zbieranie i można było "podejrzeć" tak jak przy trwającej produkcji?
Może być inaczej byle było :p
 

Nusion

Kapłan
Nie gram na apce, jedynie motywki i zbiorowe nastawianie warsztatów. Ale głosuję oczywiście na TAK bo właśnie nie wyobrażam sobie zbierania tam produkcji pod eventy czy przygody. Już nie raz mnie zastanawiało, jak to ogarniają gracze apkowi...
 

DeletedUser2723

Guest
Dzięki :) Ja gram na apce tylko w ciągu dnia, ale w trakcie eventów/PB w zasadzie na apce nie gram tylko tracę czas, bo jak BARDZO DOKŁADNIE nie pamiętam co gdzie ustawiłem to wolę stracić 10H, nie tykać apki i zebrać po powrocie do domu niż zebrać omyłkowo 1D czy 2D ...
Ale znam ludzi którzy mają TYLKO apkę...
 
Do góry