• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Czat w Bractwie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser628
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz, żeby można było przesuwać Czat w grze za pomocą rolki myszki?


  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

DeletedUser628

Guest
Witam, często w klubie wymieniamy się linkami do stronek internetowych, niestety trzeba je przepisywać ręcznie. Moja propozycja to dodanie możliwości kopiowania tekstu z czatu oraz wiadomości.
 

DeletedUser628

Guest
Tak jako trik, albo tymczasowe rozwiązanie to może i się sprawdzi, ale dla wygody i normalnego korzystania, a nie na około, lepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie możliwości kopiowania. Dzięki za podpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Patrząc na obecny postęp, niestety śmiem wątpić by tego typu pomysły weszły szybko. Ogólnie z linkami jest trochę cyrków w grze. Przykładowo w ramach "zabezpieczenia antyspamowego" nie można innej osobie (spoza bractwa) wysłać wiadomości, która zawiera link lub domniemanie jego istnienia. Jak to działa? Nie mam pojęcia, ale już mi się zdarzało, że do sąsiada lub ogólnie osobie z serwera nie byłem w stanie wysłać wiadomości, ponieważ system twierdził, że zawiera on jakiś link, choć przejrzałem treść wiadomości z 10 razy i za żadne skarby nie potrafiłem tegoż linka w tekście znaleźć :D Ogólnie sam system wiadomości jest lekko skopany.
 

Deleted User - 34008

Guest
Nie przypominam sobie żadnej gry, w której mógłbym cokolwiek skopiować z czatu. W niektórych można było wklejać linki bez ograniczeń, ale w większości trzeba było kombinować z dodatkowymi znakami.
W jednej lub dwóch można było kopiować z czatu "aktywne" elementy takie jak zadania lub itemki, które po najechaniu na nie kursorem wyświetlały swoją zawartość.
 

DeletedUser450

Guest
Znam grę, gdzie takie kopiowanie z czatu linków czy czegokolwiek jest możliwe, zatem zagłosowałam na tak - takie rozwiązanie jest bardzo pomocne.
 

Deleted User - 34008

Guest
Oczywiście że jest to dobre rozwiązanie i też je popieram. Niemniej chciałem wskazać, że praktyką wydawców gier, jest zwykle ograniczanie takich możliwości.
 

DeletedUser628

Guest
grałem w plemiona kopiowanie jak i rozwinięte forum było dostępne więc to nie jest praktyka, zależy raczej od chęci twórcy, wydje mi sie porostu więcej problemu z nielegalna treścią i nikomu nie chce się rozwiązać tego problemu lepiej unikać tematu

wysyłanie treści z www. jest nieraz blokowane bez tego idzie zawsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser634

Guest
Kopiowanie jak najbardziej popieram, jedyne czego nienawidzę to spamu i tu praktycznie tego nie ma bo nie ma chatu globalnego i tu trochę ubolewam bo w gildi nieraz jest taka martwica, że nie ma zkim pogadać
 

DeletedUser450

Guest
Unas w bractwie jest nawijka, więc czata globalnego mi nie brak, często nie udaje mi się przeczytać wszystkiego, a dodam, że loguję się do gry kilka razy dziennie ;)

Taka mała prywata: mamy dwa wolne miejsca. Jak ktoś ma zwiększenie produkcji marmuru to zapraszamy :D
WINYANDOR - bractwo EloElo 3,2,0
 

DeletedUser1067

Guest
Witam

Moja propozycja polega na dodaniu usprawnienia do obsługi czatu w grze. Chodzi o to, żeby można było go przesuwać rolką myszki.

Druga poboczna propozycja - możliwość kopiowania tego co na czacie jest napisane. Wiem, że istnieje na to pewien sposób klikania prawy, lewym, prawy i coś tam jeszcze, ale chodzi o normalne zaznaczenie tekstu i Ctrl+C, bo wiadomo, że prawy klawisz nie zadziała.

Pozdrawiam - MuShu
 

DeletedUser80

Guest
Druga poboczna propozycja - możliwość kopiowania tego co na czacie jest napisane. Wiem, że istnieje na to pewien sposób klikania prawy, lewym, prawy i coś tam jeszcze, ale chodzi o normalne zaznaczenie tekstu i Ctrl+C, bo wiadomo, że prawy klawisz nie zadziała.
Wprawdzie to właściwie temat na osobny wątek ale dodałbym tą samą możliwość w wiadomościach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry