• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2038
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2038

Guest
Witam,
Co jest z czatem.
Przy pisaniu trzeba czekać kilka, kilkanaście sekund by zobaczyć co się napisało
To wykańcza każdą konwersację.
Czy tylko ja to mam?
 

Azulena

Rozbójnik
Witam,
Co jest z czatem.
Przy pisaniu trzeba czekać kilka, kilkanaście sekund by zobaczyć co się napisało
To wykańcza każdą konwersację.
Czy tylko ja to mam?
Nie tylko Ty.
To samo jest przy pisaniu wiadomości.
A ja się zastanawiałam, czy to przeglądarka czy mój net....
 

DeletedUser2188

Guest
Hej, mam pytanie. U 3 graczy w moim bractwie pojawiły się randomowe itemy. Jedna osoba jakiś czas temu dostała diamenty, a dzisiaj 2 osoby dodatkowego robotnika. Wie ktoś może o co kaman?
 

DeletedUser294

Guest
Od 4 wrzesnia, zaraz po wprowadzeniu przygody bratctw, moj czat padl i to na wszystkich trzech swiatach. Niestety suport nic nie zdzialal, wielodniowe wymiany maili nie daly zadnego rezultatu. Wlasciwie, to dowiedzialam sie, ze to wina mojego kompa, przegladarek i bog wie czego jeszcze. Wisienka na torcie bylo to, ze " tylko ja mam taki problem" , zaden inny gracz nawet o czyms takim nie slyszal :)
Nagle wczoraj, na S1 i S3, w nocy czat sie pojawil, sam z siebie, polaczenie zostalo nawiazane, niestety dzis rano wszystko wrocilo do normy :( znaczy - czatu brak.
Czy ktos takze ma takie problemy ? albo mial i je rozwiazal sam ?
W IG przestalam juz wierzyc i coraz czesciej mysle o pozegnaniu sie z gra...
pozdreawiam Lannan
 

DeletedUser2372

Guest
Dzisiaj CHAT przestał istnieć? Taka gra, przy takiej ilości błędów powinna być wycofana na czas SOLIDNEGO naprawienia wad!!! Wczoraj zużycie pamięci RAM podczas gry wynosiło > 2 Gb !!!! To granie w WoT, słuchanie muzyki i tworzenie prezentacji w Power Point zabiera mniej!!!
 

DeletedUser2494

Guest
Mam ten sam problem, dziś od popołudnia nie mogę uruchomić go obojętnie jaka by to była przeglądarka. I nawet aktualizacje wtyczek nic nie dają, po prostu nie odpala, a bez czatu to będę miał tylko skrzynkę zawaloną .... I od razu dodam, że to nie jest problem z moim sprzętem, bo czat czasem wywalało, ale zazwyczaj wystarczyło odświeżenie strony, a dziś totalne dno. Może popracujcie nad rozwiązaniem tego problemu, bo zapewne nie jestem jedyny. Pozdrawiam ......
 

DeletedUser2372

Guest
Dzisiaj CHAT przestał istnieć? Taka gra, przy takiej ilości błędów powinna być wycofana na czas SOLIDNEGO naprawienia wad!!! Wczoraj zużycie pamięci RAM podczas gry wynosiło > 2 Gb !!!! To granie w WoT, słuchanie muzyki i tworzenie prezentacji w Power Point zabiera mniej!!!
Kolejny dzień bez możliwości używania czatu! Na nic zmiana przeglądarek (Chrome, Opera, Edge), Na nic resetowanie ustawień. Na nic wyjście z Bractwa i powrót do niego. Bez czatu i bez wskaźników obecności graczy Bractwa w grze ta gra jest - delikatnie mówiąc - mało ciekawa!!!!! Czy ktoś z SUPPORTU w ogóle czyta te zgłoszenia?
 

DeletedUser626

Guest
Błąd z czatem jest zgłoszony, niestety pojawia się zupełnie losowo i nie mamy póki co rozwiązania tego problemu.
 

DeletedUser2372

Guest
Błąd z czatem jest zgłoszony, niestety pojawia się zupełnie losowo i nie mamy póki co rozwiązania tego problemu.
Ale straciłem też zdobyte w turnieju punkty !!! Otrzymuję też po kilka maili dot. zmiany hasła na RAZ zgłoszoną prośbę. Teraz chwalą sie, ze wprowadzają nową wersję gry - starą trzeba poprawić aby była GRYWALNA!!!
 

DeletedUser2188

Guest
A mi zniknęły misje główne, nie wiem czy to błąd czy tak ma być. I w ogóle pewnie już ktoś o tym pisał, ale to trochę takie świństwo, że zmieniliście ustawienia ostatniej nagrody dziennej z eventu jesiennego.
 

DeletedUser2487

Guest
@Dragomira podobny problem jest u jednej osoby z bractwa na Arendylu (nick Ziic). Od ostatniej bodajże aktualizacji nie ma czatu.
 

DeletedUser2991

Guest
Błąd z czatem jest zgłoszony, niestety pojawia się zupełnie losowo i nie mamy póki co rozwiązania tego problemu.
Witam cześć;
Już od jakiegoś czasu, zarówno ja jak i wielu członków bractwa w różnych światach, boryka się z tym problemem. Jeżeli błąd czatu jest losowy to ja chyba jestem jakimś pechowcem. W chwili obecnej czat wywala mi praktycznie co drugi dzień a potem sam wraca. Na początku odświeżanie i wylogowanie dawało jakiś skutek a w chwili obecnej po prostu czekam.... i czytam co piszą inni bo moje teksty po wciśnięciu klawisza enter znikają i lecą gdzieś w kosmos...
 

DeletedUser2017

Guest
@Elmo mocny To nieciekawą bardzo masz sytuację zwłaszcza, że turniej na progu a bez czatu trochę to utrudnione :(
U mnie jak i u innych z bractwa nadal czat wywala choć @Dragomira zgłaszała ten problem i mieli to usunąć kilka dni temu jak pisała zresztą na forum :) i chyba mogę być tym szczęśliwcem ponieważ jeszcze odświeżanie coś daje u mnie dopóki znowu czat się nie zawiesi czyli tak po napisaniu kilku zdań trzeba znowu odświeżać napisać, odświeżać i tak w kółko :D
 

DeletedUser626

Guest
Ten temat dotyczy problemu z czatem, który dotyczy bardzo wąskiej grupy osób, a którego efektem są lagi, opóźnienia, brak wiadomości.
Problemy z ostatnich dni są natomiast spowodowane problemami na serwerach i są globalne, a widocznym efektem jest kompletny brak połączenia.
Wczoraj została wgrana poprawka, która części osób pomogła, u pozostałych sytuacja powinna się poprawić po najbliższej aktualizacji, planowanej na czwartek.
 

DeletedUser2017

Guest
@Dragomira No tak bardzo wąska grupa wziąwszy pod uwagę ilość osób w grze czyli to taka elita wyróżniona specjalnie przez Inno na liczne niedogodności bo nikt się tutaj nie przyzna, że ich informatycy coś spaprali jak zawsze przy każdej następnej aktualizacji :)
Aż boję się następnej aktualizacji zarazem będąc ciekaw co oni tam jeszcze wymyślą - gra w grze informatycy kontra gracze :D
 
Do góry