• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione czat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2038
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2608

Guest
Naprawcie ten czat, bo kase zbieracie za wszystko a nic nie robicie. Od ponad tygodnia czat klęczy totalnie, nie mówiąc o grze bo dzisiaj na 30 min 8 razy pojawił się ten wasz nieszczęsny zielony stworek i napis "przepraszamy twoja sesja wygasła" Co jest grane. Juz ostatnio pisałem to wasze instrukcje nic nie dały a wy piszecie że ciagle ulepszacie. To ja sie pyta w jakim kierunku "ulepszacie" ??? Dla siebie zeby kase doić ?????????????
 

DeletedUser2608

Guest
Mój wpis usunęli, bo nie wygodny był dla nich jak prawdę napisałem.
 

DeletedUser1775

Guest
napisałam do suportu w sprawie czatu, oto odpowiedź"
"
Problem został naprawiony wraz z dzisiejszą aktualizacją.

Proszę wyczyścić dane przeglądania w przeglądarce internetowej według poniższej instrukcji:

1. Pozostawiamy otwartą tylko pustą kartę.
2. Wciskamy Ctrl+Shift+Delete
3. W miejscu "Okres do wyczyszczenia" wybieramy "Wszystko"
4. Na liście "Szczegóły" zaznaczamy wszystkie pozycje
5. Wciskamy "Wyczyść teraz"
6. Jak przeglądarka zakończy pracę, wyłączamy ją i uruchamiamy ponownie."

Zrobiłam jak kazali i... czat działał całe 5 minut, a potem znowu się zawiesił.... Witki opadają....
 

DeletedUser2017

Guest
No cóż trzeba będzie w bractwie przejść na jakiś inny komunikator najlepiej zewnętrzny i olać Inno całkowicie w tej sprawie skoro takiego prostego problemu nie potrafią rozwiązać jak należy a ich porady w stylu, że należy wyczyścić dane przeglądarki itp. to mogą sobie zrolować i w dziurkę wsadzić wiecie którą :D ponieważ jeśli systemy komputera działają poprawnie i chodzą bez zacięcia na innych programach to niestety ale system tej gry jest źle skonfigurowany. Pozdrowienia dla informatyków z Inno Games :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wizard2501

Wędrowiec
Witam,czwartkowa aktualizacja nie naprawiła problemu :( czat się zawiesza nadal,wiadomości i powiadomienia też co nie wpływa na czerpanie jakiejkolwiek przyjemności z gry :(((
 

DeletedUser1660

Guest
U mnie wszystko cacy :cool:;) Obyło się bez czyszczenia przeglądarki i zbędnej zabawy :)
Czat się nie zwiesza! :rolleyes:
 

DeletedUser2340

Guest
Znów czat nie działa. Teraz już kompletnie padł bo ciągle jest komunikat: ładowanie historii.
Świat 2.
 

Tajniakos

Paladyn
U mnie też nic nie pomaga. Nie ma czata ani na przeglądarkach ani na apce w całym bractwie. ładowanie historii to wszystko co jest widoczne na czacie...
Wczoraj czat u mnie działał poprawnie a po wgraniu poprawki diabli go wzieli więc jednym pomogło innym popsuło :mad: Strach jest już oczekiwac na następne poprawki i aktualizacje bo jak widać więcej z nich szkód niż pożytku:(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1220

Guest
Naprawcie ten czat. Wczoraj jeszcze u mnie działał, a teraz .... ładowanie historii :/

Nawet info o nowych wiadomościach nie działa!
 

kasiaczb

Zwiadowca
Naprawcie ten czat. Wczoraj jeszcze u mnie działał, a teraz .... ładowanie historii :/

Nawet info o nowych wiadomościach nie działa!
To dlatego że na becie przygody wprowadzili i nie chcą żeby się wieści o tych cudownych nowośćiach rozeszły:)) dlatego nam czata zabrali...
Ale w sumie to możecie już naprawić bo o przygodach i tych nowościach juz wiemy więc.... oddajcie czata!!!!
 

DeletedUser1515

Guest
NAPRAWCIE CZAT !!!!! Powoli ta gra przestaje być przyjemna i zaczyna w....iać:(
 

Bigorek

Wędrowiec
U mnie tez nie działa na S1 i na S3 :(, grafika za to się zmienia. Pytam tylko po co ta trąbka????
 

DeletedUser3013

Guest
czat dalej nie działa czy ktoś to naprawi,halo,niemam kontaktu z bractwem,porażka!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2608

Guest
U mnie tez nie działa na S1 i na S3 :(, grafika za to się zmienia. Pytam tylko po co ta trąbka????

To juz wcale nie jest śmieszne z tym co robią z grą, porażka jakaś i zniechęcanie graczy, no ale jedyne co im wychodzi to wysyłanie oferty żeby kupić diaxy, to umieją najlepiej. Żenada całkowita z tym czatem. Ta trąbka powinna mieć połączenie głosowe z nimi żeby każdy gracz mógł powiedzieć im na live co o nich sądzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry