• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

Deleted User - 198835

Guest
Da się .
Pytanie , czy można , a jak tak , to w jaki sposób , żeby było legalne
 

Tajniakos

Paladyn
Da się .
Pytanie , czy można , a jak tak , to w jaki sposób , żeby było legalne

§3 Dzielenie konta
  • Gracze zobowiązani są do przechowywania swoich haseł i innych danych w bezpiecznych miejscach. Przekazywanie hasła innym Graczom jest surowo zabronione
  • Jako Gracz możesz posiadać dostęp tylko do swojego konta. Logowanie się na konto innego Gracza jest surowo wzbronione.
  • Upewnij się, że Twoje hasło jest bezpieczne i zapamiętaj je. W przypadku podejrzenia ingerencji osób trzecich w swoje konto, zgłoś to jak najszybciej do Obsługi Gry.
  • W przypadku gdy inny Gracz poda Ci swoje hasło, zgłoś to Obsłudze Gry.
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos pytanie nie było o dzielenie się kontem , tylko o oddanie go
Taka sytuacja - ktoś zaczyna grać , a po jakimś czasie chce zrezygnować z gry a szkoda mi żeby jego ładnie rozwinięte miasto (jak na nowinkę , albo i w późniejszym czasie) zmarnowało się , tym bardziej , że na koncie jest sporo profitów (runy , relikty , może i diamenty)
Taki ktoś chce oddać takie miast w dobre ręce - na przykład koledze , który jeszcze nie gra a chciałby w to pograć
I tu pytanie , czy można konto oddać komuś (grałem w traviana i tam konto można było oddać za darmo - nie sprzedać , tylko oddać)
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
§3 Dzielenie konta
  • Gracze zobowiązani są do przechowywania swoich haseł i innych danych w bezpiecznych miejscach. Przekazywanie hasła innym Graczom jest surowo zabronione
  • Jako Gracz możesz posiadać dostęp tylko do swojego konta. Logowanie się na konto innego Gracza jest surowo wzbronione.
  • Upewnij się, że Twoje hasło jest bezpieczne i zapamiętaj je. W przypadku podejrzenia ingerencji osób trzecich w swoje konto, zgłoś to jak najszybciej do Obsługi Gry.
  • W przypadku gdy inny Gracz poda Ci swoje hasło, zgłoś to Obsłudze Gry.
A co zrobić z czymś takim? Dodam, że na betę i apkę wejść mogę
 

Załączniki

  • Screenshot_2449.png
    Screenshot_2449.png
    19,1 KB · Wyświetlenia: 27

PasRatunkowy

Wędrowiec
na razie nic się nie wyjaśniło, jakiś fachowiec coś tam działał przez any desk i stanęło na tym, że ciągnę net z telefonu, bo tak stronka spokojnie wchodzi.....
Dzisiaj pogada u siebie w kablówce, co zrobić- od nich zresztą mam net.
//
Wygląda na to, że wszystko już oki.

edit//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 198835

Guest
Czyli dostawca neta zawinił przydzielając zbyt małą prędkość a na pewno coś się u niego poknociło
Ja sam ciągnę neta z telefonu zwanego smartfonem na karcie z play i gra mi śmiga jak ta lala :)
 
Do góry